Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu DRL w światłach drogowych


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwony - stałe +12V,

czarny +12 po zapłonie ( jeżeli mrugają, wyłączają się itp )

Dioda niech mruga, tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok myślałem ze lepiej aby nie mrugala hehe jutro to poprzerabiam trochę

Tylko jeszcze jedno bo chyba się nie dogadalismy jadę na luzie czyli nie ma ładowania takiego jak na gazie to mi gasną a gdy tylko dodam gaz to światła się zapalają ;) czyli jak dodam ten czarny to mi to się straci czy po prostu za małe napięcie mam i światła się gasza?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie alternator ci się kończy, albo gdzieś kable przyśniedziały. Jak podłączysz czarny na zapłon powinien zniknąć problem, czyli światła będą się cały czas świecić, czy to jedziesz na luzie, czy z gazem w podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec to tak ogarnę ;) a co alternatora to może szczotki ;) będę u mechanika to mi na to zerknie ;) dziękuję i pozdrawiam ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły żaróweczki te, które polecaliście 8500K oczywiście po zamontowaniu różnica spora między zwykłą a 8500k, ale gdy już założone dwie to wydaje mi się że jedna żarówka świeci słabiej nie oddaje takie bieli przełożyłem żarówki z jednej lampy do drugiej i myślę że jest to wina żarówki nie duża ale jakaś jest. Zależy jak się patrzy na lampę to widać różne barwy począwszy od bieli po niebieski, zielony, czerwień. "Kowalski z ulicy nie zobaczy, a jak zobaczy to pomyśli że ma tak być" :) Poniżej załączam zdjęcia żarówek 8500k :) Ogólnie ładnie się prezentuje na pewno nie ma mowy tu o żółtym kolorze standardowych żarówek.

aa091764444c7fa9med.jpg

b9de1ba85586384amed.jpg

6963388bb81590cdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale *ujnia...nie sądziłem ze będzie efekt aż takiej poświaty, niebieski ok ale skąd tu kurde czerwony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jutro albo w sobotę ogarnę temat zdjęć bo widziałem że coś kombinowałeś na B6D :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jutro albo w sobotę ogarnę temat zdjęć bo widziałem że coś kombinowałeś na B6D :naughty:

Ano kombinowałem, na zdjęciach od morsik26 nie było takich dziwactw a tu o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja robiłem z dalsza zdjęcie a nie z bliska a wtedy jak jest na 30% czy tam 40% to nawet przy normalnej żarówce wyjdą dziwne poświaty. Tylko przy ledach nic nie wychodzi. Dla mnie najważniejsze było żeby jak jadę to inni widzieli że jest białe światło. Tak jak ucho.77 za mną jeździł na wakacjach to w lusterku widziałem normalne światło (i to mi sie podobało) nie jakiś żółcień do niczego nie podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wam moge wrzucić zdjęcie jak z daleka wygląda. Bo z bliska to kolory tęczy :) taka poswiata :) zależy jak się patrzy na reflektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wam moge wrzucić zdjęcie jak z daleka wygląda. Bo z bliska to kolory tęczy :) taka poswiata :) zależy jak się patrzy na reflektor.

Dokładnie tak jak mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągasz żarówkę z opakowania i sama bańka jest kolorowa więc musi być taka poświata. Jeszcze Panowie będę testował żarówki osram cool blue hyper znajomy ma w a3 to powiem Wam że wyglądaja jak xenony na mijania. :) przetestuje jak przyjdą jutro to wrzuce też fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubi szału nie robią te osramy i się szybko palą,mojej do punto założyłem i nawet pół roku nie wytrzymały :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie mają kolego homologacji na drogę.

Zgadzam sie jak najbardziej ale sprawdzić nic nie szkodzi :)

Edytowane przez hubi_a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~ 7000k a 8500k

20160715_110951.jpg

lewa 8500k prawa ~7000K moduł 30%

20160715_102733.jpg

100%

20160715_102704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho 77 ładnie świecą, ja zdjęcia robiłem w garażu przy oświetleniu sztucznym i z bliska więc też stąd taki efekt. Niestety dziś nie przyszły osram'y więc nie sprawdzimy efektu jutro. Ale wrzucę fotki przy świetle naturalnym na podwórku żarówek bieżących czyli 8500k. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

czy istnieje przełącznik, który ma DRL oraz regulację wysokości świateł?

Wszedzie widze DRL+ CLH lub Regulacja+ CLH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje chyba. Też nie widziałem. Ewentualnie sam DRL.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można adoptować do własnych potrzeb, [emoji6]trzeba mieć tylko schemat elektryczny w ręce...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...