Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu DRL w światłach drogowych


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, nie mogę przebrnąć przez cały wątek żeby dowiedzieć się dokładnych info na temat co zrobić przy module DRL H7 jeśli drga soczewka. Ktoś wspomniał o diodach, pewnie prostowniczych ale gdzie je trzeba wpiąć dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moje pytanko. Można moduł drl podłączyć pod halogeny. Jak to wygląda od strony prawa. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moje pytanko. Można moduł drl podłączyć pod halogeny. Jak to wygląda od strony prawa. Pozdro

Podłączyć możesz a w świetle prawa to nielegalne bo na kloszu halogenów nie ma odpowiedniego oznaczenia. Tak samo jest z drl w długich ale się montuje i jeździ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klego jak dobrze poszukasz to tu znajdziesz nawet moje foty z drl w halo

Co do legalności to bezpieczniej jest drl zamontować na długich bo na koszulkach nie ma oznaczeń,do oznaczeń trzeba lampę wyciągnąć a tego ci żaden niebieski nie zrobi


JJak chcesz w halo zakładać to pakuj leda i kupuj moduł na 100% mocy i wpinaj(kontrola żarówek ci błędu nie wywali jeśli nie będziesz używał halo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klego jak dobrze poszukasz to tu znajdziesz nawet moje foty z drl w halo

Co do legalności to bezpieczniej jest drl zamontować na długich bo na koszulkach nie ma oznaczeń,do oznaczeń trzeba lampę wyciągnąć a tego ci żaden niebieski nie zrobi

JJak chcesz w halo zakładać to pakuj leda i kupuj moduł na 100% mocy i wpinaj(kontrola żarówek ci błędu nie wywali jeśli nie będziesz używał halo :wink:

Mam pytanie bo zakupiłem do swoje B7 http://lepard.eu/modul-swiatel-do-jazdy-dziennej-drl/ i czy da sie to wszystko wpiac w kostki , przewody które sa na lewym slupku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zgodnie z instrukcją?

No niby mogę ale w instrukcji http://lepard.eu/modul-swiatel-do-jazdy-dziennej-drl/ wersja AM.010.3 ja mam schemat D http://lepard.eu/wp-content/uploads/2011/03/io_am010U-ML_DRL%20Module.pdf jest przekaźnik z instrukcji pokazane jest tylko czarny do halogenow + czerwony a z tego przekaznika wylaza bodajze 4 kable i tak zastanawiam sie gdzie je podlaczyc bo 2 mam to tak jak pisalem +i masa a reszta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wepniesz do instalacji auta, mając CLH

To możesz mieć choinkę w czasie gdy CLH jest załączone. Trzeba zastosować diody by napięcie nie wracało się do MCE

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wepniesz do instalacji auta, mając CLH

To możesz mieć choinkę w czasie gdy CLH jest załączone. Trzeba zastosować diody by napięcie nie wracało się do MCE

Wysłane z iPhone za pomocą Tapata

.Bo CLH mozna podlaczyc pod centralny i po dostaniu impulsu z centralnego dopiero bedzie dzialac , nie powinno byc wtedy choinki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa nieoryginalne CLH to ci nie odpowiem.

Bawiłem się ostatnio u siebie to miałem taki efekt.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem moduł z opisu na 1 stronie,

na początku wydawało mi się że jest wszystko OK, i może tak było...

ale teraz zauważyłem jednak że dzienne (długie na 30%) nie gasną jak zaświecę światła mijania.

Co może być źle podłączone ?

Wydawało mi się że ktoś już miał taki problem ale nie mogę się dokopać w tym temacie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem moduł z opisu na 1 stronie,

na początku wydawało mi się że jest wszystko OK, i może tak było...

ale teraz zauważyłem jednak że dzienne (długie na 30%) nie gasną jak zaświecę światła mijania.

Co może być źle podłączone ?

Wydawało mi się że ktoś już miał taki problem ale nie mogę się dokopać w tym temacie do tego.

Julo a gdzie się wpinales do swiatel ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem moduł z opisu na 1 stronie,

na początku wydawało mi się że jest wszystko OK, i może tak było...

ale teraz zauważyłem jednak że dzienne (długie na 30%) nie gasną jak zaświecę światła mijania.

Co może być źle podłączone ?

Wydawało mi się że ktoś już miał taki problem ale nie mogę się dokopać w tym temacie do tego.

Zielony albo fioletowy kabelek ;) ten co jest podłączony do postojowek lub mijania odpowiada za wyłączanie ;) miałem ten sam problem

Ze nie wylaczaly mi się światełka. Pewnie masz to na zaciskania zrobione i nie styka ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po problemach z modulem SD-2 nabyłem taki:

Moduł Świateł Dziennych DRL (Światła Dzienne) USB (4380205648) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wersja AM010.1 (czyli DRL i CLH na dlugi)

tu jest fotka jak polączyć

010m1.png

z tym za ja chce uzyć ori włacznika drl i przekaznika jak w poscie 1

tylko nie wiem co zrobić z tym pomaranczowym? gdzie to wpiac?

Pytanie mam gdzie kolo bezpieczników można znaleść obydwa przewody świateł drogowych oraz halogenów żeby nie ciągnąć kabla na druga stronę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bezpiecznikami jest moduł centralnej elektryki tam masz przewody do każdych świateł, na obydwie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się tez nad DRL w A4 B7 miałem zwykle halogeny ale jak zacząłem czytać o nieoryginalnych instalacjach DRL ile zachodu i nerwów by mnie to kształtowało wiec stwierdziłem ze poczekam i znajdę w dobrej cenie bikenony a tam jest wbudowany DRL i powiem ze nie żałuje Ksenon DRL w jednym i światło mocniejsze rzecz jasna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się tez nad DRL w A4 B7 miałem zwykle halogeny ale jak zacząłem czytać o nieoryginalnych instalacjach DRL ile zachodu i nerwów by mnie to kształtowało wiec stwierdziłem ze poczekam i znajdę w dobrej cenie bikenony a tam jest wbudowany DRL i powiem ze nie żałuje Ksenon DRL w jednym i światło mocniejsze rzecz jasna :)

Teraz to przesadziłeś :grin: Ja u siebie mam zamontowany nieoryginalny moduł drl, czarnej magii w tym nie ma, trochę zabawy jest tylko z clh bo trzeba się podłączyć pod zamek w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się tez nad DRL w A4 B7 miałem zwykle halogeny ale jak zacząłem czytać o nieoryginalnych instalacjach DRL ile zachodu i nerwów by mnie to kształtowało wiec stwierdziłem ze poczekam i znajdę w dobrej cenie bikenony a tam jest wbudowany DRL i powiem ze nie żałuje Ksenon DRL w jednym i światło mocniejsze rzecz jasna :)

Ten DRL to 20 min zabawy i zrobione, podpiąć 5 kabli na szybko złączki to chyba nie są jakieś wyżyny elektroniki,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...