Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, wiec musial bym sprawdzic jaka czestotliwosc pasuje do pilota, pisze to na pompce od centralnego?

Jak to nie da rady zdjać ?? a czy np w jakims zakladzie dorabiania kluczy mogli by mi taki grot dorobic ? bo skoro sie nie da zdjac to jak dorobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST NAPISANE!! Widząc kupę na chodniku mówisz "jest nasrane" a nie "sra".

1 pytanie -> odpowiedź w 1 poście.

2 pytanie -> odpowiedź w 1 poście. Nie wiem jak ten Twój kluczyk wygląda. Zdjęcia i instrukcja scyzoryka w 1# poście.

3 pytanie -> odpowiedź w 1 poście.

4 pytanie = 3 pytanie -> odpowiedź w 1 poście.

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Jak masz taki:

34rt82a.jpg

to się nie da przełożyć grota do scyzoryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie koleżko jestem blady w tych tematach :)

A więc posiadam kluczyk tzw z oświetleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie? Posiadam tylko 1 kluczyk od auta, kluczyk z lampką, nie scyzoryk, jeśli np kupił bym orginalny scyzoryk z allegro, i przełożył grot z tego mojego kluczyk do tego scyzoryka oraz immo, to kluczyk otwierał by mi wszystkie drzwi i zamykał z pilota??

Posiadam Audi A4 B5 Avant 1998r.

jak fabrycznie nie miales sterowania centralnym z pilota nic ci zakup scyzoryka nie da. Sprawdz czy vag w ogóle połaczy sie z modułem komfortu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc raz byłem autem u elektromechanika w innej sprawie ale zapytalem o centralny powiedział do mnie, że jesli zamykaja mi sie szyby z kluczyka to mialem pilot i rzeczywiscie sie zamykaja. Jak kupilem auto niestety dostałem tylko 1 kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc raz byłem autem u elektromechanika w innej sprawie ale zapytalem o centralny powiedział do mnie, że jesli zamykaja mi sie szyby z kluczyka to mialem pilot i rzeczywiscie sie zamykaja. Jak kupilem auto niestety dostałem tylko 1 kluczyk.
to sprawdz na module jaki jest nr i MHz i taki kup scyzoryk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega soulmaste3m wybił mnie z tropu, ponieważ powiedział że nie będe mogł wyjac grot z tego mojego kluczyka.. :/ Juz sam nie wiem, ile serwis nie mówie tu o ASO by mnie podliczyl za dorobienie samego grotu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega soulmaste3m wybił mnie z tropu, ponieważ powiedział że nie będe mogł wyjac grot z tego mojego kluczyka.. :/ Juz sam nie wiem, ile serwis nie mówie tu o ASO by mnie podliczyl za dorobienie samego grotu ?
transponder przełożysz do nowego klucza a za dorobienie grotu zaplacisz około 40zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wiem już wszystko :naughty:

Jutro zaczne prace, sprawdze na module jaki jest nr i MHz i taki kupie scyzoryk. Wyjme transponder, i ten stary kluczyk posluzy mi za zapasowy do otwierania drzwi itp :). A jak myślisz Wihajster ile taki scyzoryk będzie mnie kosztował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eehhh

Nic, nikogo nie wybiłem, wszystko jest w 1# poście. Wystarczy przeczytać od początku do końca i kilka razy jak trzeba.

Sam też byłem świeży i chcąc dorobić sobie kluczki, szukałem, czytałem aż napisałem co napisałem.

Wszystko od A do Z jest w pierwszym poście, DOSŁOWNIE WSZYSTKO, ale w odniesieniu do polifta, przedlift i międzylift niewiele się tutaj różni.

Po pierwsze, nie ma tutaj modułu komfortu, jest osobny sterownik centralnego zamka, ale nie ma potrzeby się z nim łączyć aby sprawdzać częstotliwość bo tam jej nie ma. Można tylko spróbować zakodować opcję pilota i zobaczyć czy kodowanie zostało przyjęte, jak nie to wiadomo, że nie obsługuje.

2. Jak masz taki kluczyk jak pokazałem powyżej to grota nie wyjmiesz, ale bez problemu dorobisz, jak wygląda potrzebny grot -> 1# post.

3. Centralny zamek jest w module ukrytym w bagażniku, tzw. pompka, pokazałem jak wygląda w pierwszym poście i jak rozszyfrować numery z niej, bo częstotliwość jest podana często na kluczyku, ale na pompce jeszcze nie widziałem ani razu.

4. To, że się szyby otwierają z kluczyka to osobna opcja niezależna od pilota. Fakt, że zarówno pilot jak i kluczyk to aktywuje, ale takie otwieranie wcale nie znaczy, że masz pompkę z obsługą pilota.

Zobacz jakie masz numery pompki i będzie wszystko jasne. Tyle w temacie na tę chwilę.

No i oczywiście nie czytasz 1# postu, więc dodam, że scyzoryk kosztuje od kilku do 60zł max, więcej bym nie dał a dorobienie grota to od 20-50zł, ale są tacy co i 150-200zł biorą, nie daj się oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...to grot do chińskich scyzoryków i do ori nie spasuje.Ten np. bedzie ok Grot DŁUGI Audi VW Seat Skoda Groty kluczyk (4358105753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy, no tak "będzie pasować", ale to chińskie gówno i jako takie takim jest.

chyba GROT DO KLUCZYKOW AUDI SCYZORYK KLUCZYK ORYGINALNY (4342010715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Grot DŁUGI Audi VW Seat Skoda Groty kluczyk (4358105753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chyba GROT KLUCZYK VW AUDI SKODA SEAT 52MM długi (4370870157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oryginalne groty mają te swoje HAA i symbol producenta, chińskie gówna nawet nie trzymają geometrii a materiał to też gówno.

8966811787_7353b6e1c5_z.jpg18 by gex_3m, on Flickr

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Pierw sprawdź te numery pompki a dopiero później martw się jaki grot kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za pomoc :) jakbym mógł to bym po piwku wam postawił ;)

Jeśli chodzi o nr popmki, czy jesli bym wkleił na forum to powiedział byś mi czy da rade mieć scyzoryk ?

Ale czy to możliwe mam Audi z 1998r w avancie i nie było by opcji scyzoryka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam jedno pytanie. Czytałeś pierwszy post? Tak, to było pytanie retoryczne.

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Podpowiem.

Odpowiedź jest w: 4) PILOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem hehe :)

Już nie podnosze Ci cisnienia, poradze sobie :)

Dzieki jeszcze raz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBSŁUGUJE PILOTA:

8L0 862 257 " " - 1996-1997 - Alarm. Pilot (433,92 Mhz)

8L0 862 257 "B" - 1996-1997 - Alarm. Pilot (315 MHz)

8L0 862 257 "D" - 1996-1997 - Bez alarmu. Pilot (433,92 Mhz)

8L0 862 257 "G" - 1997-2003 - Alarm. Pilot (433,92 MHz) Zamiennik do wszystkich 8L0.

8L0 862 257 "K" - 1997-2000 - Bez alarmu. Pilot (433 MHz)

8L0 862 257 "M" - 1997-2003 - Alarm. Pilot (315 MHz) Przycisk PANIC.

8L0 862 257 "N" - 1997-2003 - Alarm. Pilot (315 MHz) przycisk PANIC.

8L0 862 257 "P" - 1997-2003 - Alarm. Pilot (433 MHz) Dodatkowa syrena z aku.

8L0 862 257 "Q" - 1999-2003 - Alarm. Pilot (433 MHz) Dodatkowa syrena z aku.

8D0 862 257 " " - 1999-2003 - Alarm. Pilot. (433 MHz) Zamiennik do wszystkich 8D0.

8D0 862 257 "B" - 1999-2003 - Bez alarmu. Pilot. (433 MHz)

8D0 862 257 "D" - 1999-2003 - Alarm. Pilot (315 MHz) przycisk PANIC.

8D0 862 257 "E" - 1999-2003 - Alarm. Pilot (433 MHz) Dodatkowa syrena z aku.

NIE OBSŁUGUJE PILOTA:

8L0 862 257 "A" - 1996-1997 - Alarm.

8L0 862 257 "E" - 1996-1997 - Bez alarmu.

8L0 862 257 "H" - 1997-2003 - Alarm.

8L0 862 257 "L" - 1997-1999 - Bez alarmu.

8D0 862 257 "C" - 1999-2003 - Bez alarmu.

Tak wygląda pompka:

540x405_pompkasterownik-centralnego-zamk-1280596.jpg

A tutaj ma numer:

b41217cf218a9b86fb9c0b68e47199ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten PIN będzie mi potrzebny ??

Pin jest potrzebny jak chcesz dorobić "pestkę".

Jeśli tylko dorabiasz grot to pin jest nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej :)

A powiedzcie mi jak sprawdzić czy miałem otwierany bagażnik z kluczyka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...