Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki welurowe - jakie polecacie?


Czarnybeduin

Rekomendowane odpowiedzi

Maniek i jak te dywaniki ala sline? Jak leza w twoim aucie? Idealnie dopasowane czy widac wyrazne szczeliny etc. Masz B6? Sorry pisze z fona i tu nie widze podpisow przy nicku

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek i jak te dywaniki ala sline? Jak leza w twoim aucie? Idealnie dopasowane czy widac wyrazne szczeliny etc. Masz B6? Sorry pisze z fona i tu nie widze podpisow przy nicku

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

tak, mam b6 i leżą idealnie, dolegają elegancko :wink: Naprawde warto za tą cene :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie dywaniki do niebieskiego wnętrza??

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś wersje dywaników Premium (te grubsze z nadrukiem A4 i srebrną lamówką) one kosztują za kpl 400zł z hakiem

zobaczymy, szczerze mówiąc to zamówiłem takie, jakie w serwisie wyszły facetowi z VIN-u w ETCE a mój samochód to zwykła bieda wersja w SWING-u. No ale że ponoć te co zamówiłem to wyposażenie farbyczne a te z numerem podawanym na forum to dywaniki akcesoryjne.

No i dotarły. Kolor wiadomo pasuje, tak samo jak lamówka. Tylko ani ten welur specjalnie gruby ani co, trochę jakby "kartonowe" w dotyku te dywaniki. Szczerze mówiąc gdybym wziął te nowe ori i nowe PFI nie wiedząc co jest co to prędzej bym wskazało jako ori te od PFI...

Teraz tylko jestem ciekaw trwałości. Na dziś to odnoszę wrażenie, że zapłaciłem więcej za gorszą wersję... chyba VW wali ściemę i do starszych aut dedykuje jakieś dziadostwo i jeszcze woła za to więcej kasy niż za inne wersje. No ale zobaczymy.

Przy okazji wymieniłem sobie gałkę na nową. Teraz widzę różnicę, moja ori była jakby plastikowa i pomalowana na szaro więc stosukowo szybko się starła. Nowa dobrana po VIN jest faktycznie skórą pokryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...