Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wosk ? od A do Z


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

Lucas zainwestuj w glinke i kup do tego zestaw Zymola HDC + Carbon. Zobaczysz jak lakier bedzie wygladal po tych srodkach.

Jesli to za drogo, lub za duzo pracy, lub z wygladu lakieru jestes zadowolony kup Sonaxa BSD. Psikasz, przecierasz, polerujesz.

Robota zajmie Ci 5-10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wosku Megsa NXT 2.0?

Dostałem 1/4 puszki za flaszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk jak wosk z gamy sealentow, jeden z nowszych w ponad 100 letnim dorobku megsa. Od lat najlepszy w gamie jest #16 pod wzgledem trwalosci i ingow. NXT w stosunku do 16 naklada sie latwiej i daje lepsze efekty wizualne oraz lepiej pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wosku Megsa NXT 2.0?

Dostałem 1/4 puszki za flaszke.

Ja bardzo lubiłem ten wosk. Nie jest to jakiś tytan jeżeli chodzi o trwałość ale wg mnie zostawia bardzo fajny look ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko z miesiac temu nakladalem megsa 16 po wczesniejszej korekcie (mycie,glinka, 3 rozne gradacje manzerny, mycie, clener dodo juce, i wosk) wszystko ladnie pieknie tylko czy nakladac druga warstwe?

jezeli tak to glinkowac i cleaner?

czy tylko po samym myciu?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze mnie wkurzaja zapachy preparatow... czlowiek nastą godzine napier...a przy aucie, zmeczony, głodny, otwiera puszke z woskiem albo butelke z hot tire gel, a to pachnie jakimiś landrynkami, cukierkami... az slina kapie na maske :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze mnie wkurzaja zapachy preparatow... czlowiek nastą godzine napier...a przy aucie, zmeczony, głodny, otwiera puszke z woskiem albo butelke z hot tire gel, a to pachnie jakimiś landrynkami, cukierkami... az slina kapie na maske :D

heheh,dokładnie. Jak pierwszy raz nakładałem Endurance'a t o mało go nie spóbowałem :kox:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

wszystko ladnie pieknie tylko czy nakladac druga warstwe?

jezeli tak to glinkowac i cleaner?

czy tylko po samym myciu?

:hi:

po miesiącu to powinien jeszcze siedzieć, chyba że coś go zżarło :wink: jeśli tak jest to cleaner i potem wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze mnie wkurzaja zapachy preparatow... czlowiek nastą godzine napier...a przy aucie, zmeczony, głodny, otwiera puszke z woskiem albo butelke z hot tire gel, a to pachnie jakimiś landrynkami, cukierkami... az slina kapie na maske :D

heheh,dokładnie. Jak pierwszy raz nakładałem Endurance'a t o mało go nie spóbowałem :kox:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

wszystko ladnie pieknie tylko czy nakladac druga warstwe?

jezeli tak to glinkowac i cleaner?

czy tylko po samym myciu?

:hi:

po miesiącu to powinien jeszcze siedzieć, chyba że coś go zżarło :wink: jeśli tak jest to cleaner i potem wosk

siedzi siedzi

tylko czy ruszac czy czekac az zejdzie? i dopiero 2 warstwe?

chodzi mi o to kiedy 2 warstwe mozna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz przyjac prosta zasade:

Cleaner/wosk/wosk/cleaner/wosk/wosk/cleaner...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz przyjac prosta zasade:

Cleaner/wosk/wosk/cleaner/wosk/wosk/cleaner...

Podziekowal

czyli teraz wystarczy mycie i moge 2 warstwe dawac :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popelniles spory blad, w zasadzie dwa bledy. Po korekcie robisz dokladne mycie, moze byc spokojnie ludwikiem w celu usuniecia resztek pasty. Nie stosujesz cleanera, absolutnie nie ma takiej potrzeby - to pierwszy blad.

Drugi to claener dodo pod megsa #16 - pisalem o tym wielokrotnie. W zwiazku z powyzszym, teraz poloz megsa, a nastepnym razem albo inny cleaner albo inny wosk. Kup sobie np ktorys sampler wosku Dodo to ponizej 40zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popelniles spory blad, w zasadzie dwa bledy. Po korekcie robisz dokladne mycie, moze byc spokojnie ludwikiem w celu usuniecia resztek pasty. Nie stosujesz cleanera, absolutnie nie ma takiej potrzeby - to pierwszy blad.

Drugi to claener dodo pod megsa #16 - pisalem o tym wielokrotnie. W zwiazku z powyzszym, teraz poloz megsa, a nastepnym razem albo inny cleaner albo inny wosk. Kup sobie np ktorys sampler wosku Dodo to ponizej 40zeta.

pisalem w swoim 1 poscie ze mylem po korekcie a ze cleanera po korekcie sie nie stosuje nie wiedzialem :/

jaki proponujesz cleaner jak pod megsa 16 dodo nie podchodzi? z megsa raczej nie zrezygnuje bo bardzo mi podchodzi efekt po nim

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas zainwestuj w glinke i kup do tego zestaw Zymola HDC + Carbon. Zobaczysz jak lakier bedzie wygladal po tych srodkach.

Jesli to za drogo, lub za duzo pracy, lub z wygladu lakieru jestes zadowolony kup Sonaxa BSD. Psikasz, przecierasz, polerujesz.

Robota zajmie Ci 5-10 minut.

Czyli tego meguiars compound nie używać? Mam trochę drobny rysek i myślałem, że ty je zamasuje, a potem wosk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki dokladnie efekt Ci chodzi po 16 - aspektow jest kilka - specjalnie nie mowie co, zeby nie sugerowac odpowiedzi.

UC bardzo dobra pasta reczna - ale nie w kwestii wypelniania ani cleanera - do tego sa inne srodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czarna perle i po 16 jest super lustro z duza glebia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pierwszy raz uzylem Cleaner Lusso Oro + wosk Lusso Oro i naprawde niezly efekt, jesli chodzi o wciaganie kurzu w ladna pogode to rowniez na + :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to smialo idz na lato w testery dodo, a 16 zostaw na zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...