Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wosk ? od A do Z


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej chyba ten polecają: POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX BLUE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams78 tak naprawde wszystko zalezy jakim budżetem dysponujesz. Ale PB natty's Blue jest ok, fajny zapach ale trwałość srednia. Pamietaj że o podbicu głebi czy podobych efektach decyduje przygotowanie lakieru. Polecam forum kosmetykaaut.pl tam masz wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams78 ja swojego czarnucha dwa razy w roku leciałem Collinite 915 podwójna warstwę i po każdym myciu wycierając auto używałem Megsa Quika czarnego i efekt bardzo zadowalający :wink: [h=1]no. 915[/h]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki wosk na szybko, tzn, w sprayu po umyciu do wtarcia w karoserie? Planuje się pobawić jak bedzie miał czas z porządnym woskiem, ale póki co taki wosk na szybko w sprayu i na szmatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to http://showcarshine.pl/1451-sonax-extreme-brilliant-shine-detailer-750ml-bardzo-trwaly.html fajnie się go rozprowadza, chociaż wydaje mi się że szybko łapie kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonax BSD to chyba obowiązkowe wyposażenie fana który dba o swoje auto. Kropelkowanie po bsd :slina:

Fakt kurz łapie szybko ale woda po nim spływa bardzooo szybko wiec wystarczy spłukać i juz po kurzu a do wycierania nie ma za duzo jak jest kawałek prostej po wyjedzie z myjni.

bardziej sie opłaca w duzej bańce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams78 tak naprawde wszystko zalezy jakim budżetem dysponujesz. Ale PB natty's Blue jest ok, fajny zapach ale trwałość srednia. Pamietaj że o podbicu głebi czy podobych efektach decyduje przygotowanie lakieru. Polecam forum kosmetykaaut.pl tam masz wszystko :wink:

Czy to będzie 50 czy 150zł to nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia, tylko po co płacić więcej za coś co nie spełni oczekiwań?

Wiem że na tamtym forum jest wszystko i dlatego tam nie zaglądam - za dużo tego, a ja po prostu lubię mieć czyste auto, ale nie mam całego dnia na zabawę z detalami.

Ten sonax to po każdym myciu trzeba aplikować? To lipa...

Mam kawałek szutru do domu i jak jest sucho to strasznie kurzy. Potrzebuję coś co nie łapie kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSD to ciekawy specyficzny produkt, akurat po nim auto zdecydowanie mniej sie brudzi i kurzy jak po reszcie.

Jest bardzo trwalym srodkiem, miesiac to zaden wynik dla tego zawodnika.

Nie jest jednak pozbawiony wad - cos za cos.

Lekko "zamula" wyglad i nie daje dobrej ochrony przed guano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam zdjęcie drobnych rys na samochodzie z pytaniem do Was czym je usunąć badź zakryć.

20140606_164449.jpg

20140606_164505.jpg

20140606_164517.jpg

20140606_164637.jpg

A tutaj takie otarcie nie wiem z czego. Chciałbym je również usunać.

20140606_164553.jpg

Mam zakupiony UC od Meguairs, plus aplikatory tylko pytanie czy te środek się nada czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie korekta lakieru i to pelna czyli kilku etapowa to po pierwsze.

Po drugie natomista to temat o woskach a nie o korekcie lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedl FK-hi temp do felg plus tester 30ml DODO Purple haze

clenar dodo dzisiaj i bede testowac czy lepsze efekty niz po Megsie 16 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz milion pięćset sto dziewięćset cleaner dodo nie nadaje sie pod woski megs #16, colli 476 czy FK 1000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz milion pięćset sto dziewięćset cleaner dodo nie nadaje sie pod woski megs #16, colli 476 czy FK 1000...

nie zrozumiales ;) dodo clener a na to dodo purple haze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak git:wink:

Bedziesz zadowolony.

slonce tak odbija ze az razi :naughty:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

stacja3.jpg

:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że jak zrobilem UC, potem UP, a na to NXT 2.0 to tam gdzie miałem jakieś rysy to widać je bardziej. Są białe.

Tak, jakby któryś preparat po wyschnięciu. Nie miałem tego wcześniej... tzn tak kilka dni po aplikacji.

Co z tym mozna zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza korekta już zrobiona. Prawie 13h roboty. A nie jest to lekka robota. Radzę rozłożyć to sobie na 2 lub 3 dni bo byłem dosłownie wyje....ny.

Nie zrobiłem polerki tak idealnie jak chciałem, bo dopiero po kilku godzinach nabrałem wprawy. Maskę robiłem Farecla G3 + biała gąbka Farecla (na mokro), później Megs UC + pomarańczowa gąbka ABW. Resztę auta tym drugim zestawem. Nie polecam roboty na mokro, bo nieźle można zapaskudzić wszystko wkoło.

Zdjęcia przed korektą i już po nałożeniu POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX BLUE

Wosk daje naprawdę wspaniały efekt. Lekko się nakłada i jest bardzo wydajny. Z puszki prawie nic nie ubyło.

1.IMG_20140607_100037.jpg

2.IMG_20140607_183312.jpg

3.IMG_20140607_183332.jpg

4.IMG_20140607_183434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wiele nauki przed Toba.

Zdjecia poza ogolna informacja o samym procesie nic nie wnosza co do stopnia korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...