Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wosk ? od A do Z


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

witam sorry że w tym temacie, ale mam pytanko czy pastą K2 TEMPO lekko ścierną można przelecieć całe auto pytam ponieważ taką pastę akurat mam w garażu a mam drobne ryski a próbowałem na jednym elemencie auta i bardzo ładnie wychodzi wiadomo całe auto aby przelecieć ręcznie troszkę się zejdzie ale to mi nie przeszkadza tylko chodzi o to czy taka pasta nie jest szkodliwa dla lakieru czy coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wypowiedzą się znawcy tematu, ale z tego co miałem do czynienia z taka pasta to zawiera ona dużo wypełniaczy i daje pozorny efekt polerki. Gdzies widziałem temat jak ktoś uzył takiej pasty i zamiast spolerować to porysował lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem że to badziew nie pasta bo znalazłem jeszcze w garażu z poprzedniego mojego auta Druchema Orginal Tempo i też pewnie do kosza. a co mógł byś polecić aby znikły mikro ryski i lakier troszkę odżył no i oczywiście robic wszystko będę ręcznie bo nie znam się na tym praktycznie więc wchodzi w grę tylko i wyłącznie coś prostego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstawić auto do ogarniętej osoby na valeting, ręcznie lakier audi to można umyć i nawoskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam autko 4 letnie. Lakier jest w dobrym stanie może ma 4 ryski :) Chciałbym na wiosne umyć i nawoskować auto aby miało ładny błyszczący kolor , aby taki efekt trochę się trzymał :) Co polecacie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam autko 4 letnie. Lakier jest w dobrym stanie może ma 4 ryski

Kurtka jak wy to robicie ??? trzymacie auto pod prześcieradłem....


Co polecacie ???

Ciężko powiedzieć bo są woski naturalne i syntetyczne droższe i tańsze, bardziej wymagające i mniej, samo co polecacie to trochę mało...

ja polecam np. SV Crystal ROCK albo Polish Angel Husaria :)


Koledzy a wosk do białego lakieru jaki polecacie?

To samo co do ciemnych przerobiłem na swoim srebrnym nie widzę różnicy.... a co o wosku j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak nie sprecyzuje się pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. Dokup sobie jeszcze kilka mikrofibr do czyszczenia wnęk, trudno dostępnych miejsc i jakiś quick detailer pod ten wosk. QD używasz po 2-3 myciach ale można i po kazdym. Jak możesz wydać więcej to pomyśl nad jakimś czernidłem do opon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie na usunięcie rys z auta, poprzedni właściciel zmywał smołę gąbką, w trudniejszych miejscach pojechał chyba strona z tym szorstkim filcem zostało dużo śladów po umyciu auta i wywoskowaniu prawie nic nie widać chce oddać auto na warsztat lakierniczy, aby zrobili poler tylko przydał by się jakiś porządny środek do tego polera nigdy tego nie robiłem a chce uzyskać jakiś ładny efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnego efektu po "polerze" w lakierni nie uzyskasz. Oddaj auto do osoby zajmującej się detailingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnego efektu po "polerze" w lakierni nie uzyskasz. Oddaj auto do osoby zajmującej się detailingiem.

Dzięki za podpowiedź nie przyszło mi to do głowy nigdy nie robiłem renowacji lakieru, może ktoś jest w tanie polecić zakład w szczecinie lub okolicy który zaopiekuje sie moimi autami na a4 mam własnie rysy, natomiast na a6 chciał bym uzyskać efekt takiego lustra, znacie może zbliżone cenny takich zabiegów kosmetycznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presta ma fajny szampon,tego Aio nie używałem. Generalnie firma przyzwoita jesli chcesz przykryć rysy i jakos tam nawoskowac to jest spoko.

ULW z megsa? Połowa tej ceny to logo i zapach :) nie lepiej cos naturalnego na lato położyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z Meguiars .Co polecasz dobrego w płynie do szybkiego nakładania ?

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f75e294fc5e77695202ce098f77e6473.jpg

Ostatnio kładłem na czarny lakier. Ładnie zrzuca wodę,jest na tyle tani,ze mozna pod niego kupic jogurt który sporo przykryje :)

To propozycja czegoś co nie wyglada,nie jest popularne ale działa.

Edytowane przez Wajsik86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...