Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wosk ? od A do Z


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe połączenie. Woski warstwuje się generalnie naturalne, dla niektórych jest to wręcz zalecane - ale to rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe, dzięki za info, a jest może właśnie taki złoty środek ? Który daje głębie, wet look'a i trzyma się chociaż te 3 miesiące ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120W mało . Od 400 w górę. Oczywiście z płynną regulacją prędkości obrotowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz zrobić tą maszyną? :huh:

Hmmm :) nawoskować samochód. A jaką dla laika/amatora na pierwszy raz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za słaba ? Przecież to się będzie zatrzymywać przy do ciśnięciu do karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier woskuje się ręcznie a nie za pomocą elektronarzędzi czy wiertarek ręcznych z magicznymi końcówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy podpowie ktoś jakiego wosku użyć do lakieru o oznaczeniu LY7G. To jakiś odcień srebrnego :) Taki jak tutaj:http://img27.staticclassifieds.com/images_tablicapl/356170473_2_644x461_zderzak-audi-a4-b7-ly7g-dodaj-zdjecia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas21 W Juli masz polerke za 119zł, taką sobie kupiłem plus pakiet past Menzerny, narazie polerowałem tylko tą pastą 1100, i juz efekt super, ciekawe co bedzie jak machnę finiszem 3500 :D

Jak nie polerujesz zawodowo, to nie sluchaj opinii 'bogaczy' którzy muszą mieć polerke Makity za 600zł bo inaczej nie podejdą do auta. Ta może i ma mało regulacji, i jest ciężka, ale robi robote, szczególnie że często używać jej nie będziesz.

Uzyskałem efekt jak dla mnie gigant, a jestem wybredny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa po zimie wygląda tak. Na początek porządne mycie samochodu. W moim przypadku jest to myjnia samoobsługowa gdzie oczywiście unikam nakładania tych hydro wosków które większość tych myjni oferuje. Później osuszenie samochodu i poprawki szmatą z mikrofibry i Poorboy's Spray & Wipe. Po tym poszła w ruch polerka Parkside (z Lidla). Na pierwszy ogień całe auto objechane przy użyciu Poorboy's Professional Polish. Na drugi ogień idzie glaze a konkretnie Poorboy's Black Hole również nakładany przy użyciu polerki. Na koniec ręczna aplikacja wosku Poorboy's Liquid Natty's Blue. Taki zestaw nigdy nie zawodzi i daje maksymalny lustrzany połysk.

2nhdamo.jpg

n4xteg.jpg

ndokcx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi:

Może ktoś polecić dobry wosk do mojej Audi? ^_^ Kolor LŻ5C jeśli to ma znaczenie. ;)

pozdr.

Edytowane przez cupek97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, szybkie pytanie, ktory wosk da lepszy 'wet look' i na dluzej zabezpieczy lakier

http://showcarshine.pl/home/11-collinite-476-gratis-mikrofibra.html

czy

http://showcarshine.pl/woskowanie/1878-soft99-fusso-coat-mirror-shine-dark-color-250ml.html

no chyba ze jest jakis inny lepszy wybor do okolo 120zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już może próbował ten wosk i ma wyrobioną opinię:
POORBOY'S WORLD Natty's Paste Wax Black

http://detailingshop.pl/pl/p/POORBOYS-WORLD-Nattys-Paste-Wax-Black/1752

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim pierwszym detailingowym woskiem był Poorboy w wersji RED. Bardzo fajny wosk! Myślę, że Black mocno odstawać nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...