Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

panowie do czego jest ta czarna kostka? dzisiaj przyszla mi zmieniarka i nie bardzo rozkminiam to...niebieska oczywiscie do radia a z ta czarna co mam zrobic?

Do tej czarnej kostki podłącza się oryginalną zmieniarkę, wtedy masz możliwość przełączenia z którego źródła chcesz słuchać muzyki, ale mam wrażenie że na to pytanie odpowiedziałem Ci już w innym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam YATOUR około 2 lat i czasami (w bardzo duże mrozy np. -20), do momentu jak się odrobinę nie nagrzeje w aucie to nie bardzo chce działać (najczęściej po 5 minutach jest OK). Innych wymienianych tu dolegliwości (zakłócenia czy zła praca w upalne dni) nie potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testował ktoś jakiś emulator na radiu delta cc http://www.caraudio-service.ru/Audi_Delta-CC_4D0035192A_7644894380_EU.jpg bo na wszystkich aukcjach nie o nim nie piszą

W aukcjach nic nie piszą gdyż z tym radiem zmieniarki mp3 nie działają. Podobno jedynie ori zmieniarka CD może być podłączona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testował ktoś jakiś emulator na radiu delta cc http://www.caraudio-service.ru/Audi_Delta-CC_4D0035192A_7644894380_EU.jpg bo na wszystkich aukcjach nie o nim nie piszą

Kolego ja miałem delte CC z bose + emulator usb na mp3 i działało jak trzeba, niestety ale pod radio delta nie pasuje żaden emulator od concerta czy chorusa bo coś tam jest innego i musi być typowy emulator pod to konkretne radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może testował ktoś lub ma u znajomego zmieniarkę YATOUR podłączoną w skodzie I do radia symphony ?

Radio wygląda tak:

pic_AAO300013.jpg

Podłączałem u znajomego i za nic nie mogę przełączyć się za pomocą przycisku CD na zmieniarkę. Testowałem dwie zmieniarki by wykluczyć winę zmieniarki. Wszystko podłączone prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...