Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM


tgkone

Rekomendowane odpowiedzi

Wydech na przelot bo musi warcec te v6!. Wiekszy icek i wydobyc z niego magiczne 300km;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna felga ,mam do sprzedania spreżyny H&R - 40mm, po 20k km.

Ale Ty masz 1.9 a tu jest 3.0 a istnieje jeszcze coś takiego jak klasa wagowa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna felga ,mam do sprzedania spreżyny H&R - 40mm, po 20k km.

Ale Ty masz 1.9 a tu jest 3.0 a istnieje jeszcze coś takiego jak klasa wagowa :whistling:

No tak, pozatym mam ośke, i tak springi juz poszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem z kim rozmawiałem na 1/4 mili w czewie:wink:

Dobra i szybka furka, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica na 3 ramiona, stolki na alcantare lib sline, nizej nizej oraz napewno nie 255 bo 1. do d*py sie prowadzi a 2 za wysoka guma pozatym fajny, nie podobaja mi sie tak zrobione lampy ale to juz kwestia inna kwestia , gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu czarny grill malowałes czy kupiłes . Jeśli kupiłes , to podaj namiar gdzie ;)

Grill malowałem, kolor czarny metalic + perła z Audi RS4 B7, symbolu nie znam ale w fiszkach DuPoint można go znaleźć :)

kierownica na 3 ramiona, stolki na alcantare lib sline, nizej nizej oraz napewno nie 255 bo 1. do d*py sie prowadzi a 2 za wysoka guma pozatym fajny, nie podobaja mi sie tak zrobione lampy ale to juz kwestia inna kwestia , gratulacje

Kierownica 3 ramienna nie podoba mi się, wole 4 ramienną B7, jedyna opcja wymiany na 3 ramienną to ta z TTRS/R8/RS4 B7 jednak za kwote poduszka + kiera (2tys) można kilka innych ciekawych modów przeprowadzić :wink:, stołki zostają skóra jest w idealnym stanie a wszystkie jakie trafiaja sie na allego mają jakąś skaze / o forum nie gadam bo tutaj niektórzy wołają jak za nowe nie raz, moje po detalingu będą wyglądać jak nowe :naughty: taaak niżej wiem, gwint lezy juz od pół roku, na wiosne bede wymienial elementy zawieszenia wyrobione na zimowej polskiej nawierzchni.

gumy napewno będą nowe, może zmieni się wzór felgi, jeszcze zobaczymy czy trafi się coś ciekawego.

lampy tak jak piszesz rzecz gustu, robiłem je według swojego pomysłu więc jak najbardziej mi sie podobaja.

z kolejnych modów planowanych na czas najblizszy to: wydech przelot, FMIC, czarny dach i lustra, listwy drzwiowe S4 w kolorze, i dokladka na przód z LCR

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

Setup Zima 2013/2014 ( piękna wiosna tej zimy :kox:) Koło 17' 8J + nowe opony 225/45/R17 Continental + dekielki z Porsche :decayed::

q99d.jpgkjem.jpg2aep.jpgd4az.jpg

---------- Post dopisany 30-01-2014 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 17:49 ----------

Kolejny dodatek: Lampka podsufitki z diodami AMBIENTE :kox:

20140107_135831.jpg

Następny tydzień autko jedzie na usunięcie KATa i wykonanie DP oraz usunięcie środkowego tłumika :wink:

Zobaczymy jaki będzie efekt dźwiękowy.

Na DP zakupiłem również:

tasma_termoizolacyjna_25_5215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym kolorze zderzak s-line przód to podstawa. Na glebe go bo stoi jak koza , noi tak pozatym jakoś nigdy czarna fela mi sie nie podobała... Kolor auta spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym kolorze zderzak s-line przód to podstawa. Na glebe go bo stoi jak koza , noi tak pozatym jakoś nigdy czarna fela mi sie nie podobała... Kolor auta spoko.

sru tu tu tu:decayed:

Dawid kiedy wpadniesz na 3 stawy bo dawno Cię tam nie widzieli :> ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czwartek, 19.30 3stawy, zielony parking ;) wpadnij za tydzień obgadamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc się chwale:

Do autka trafił przelotowy wydech

Downpipe 2.75 - 2.5 cala, Usunięte zostały 2 katalizatory oraz tłumik środkowy, tylne tłumiki zostały rozcięte wybebeszone i pospawane na nowo, a na tył trafiły końcówki wydechu firmy BUZZER 2x 102mm ze ściętym dołem :) Modyfikacją zajeła się firma CTR z Zabrza, polecam gorąco :)

Auto zaczeło wyraźnie szybciej reagować na gaz co za tym idzie turbo wstaje szybciej. Wielkim plusem modyfikacji jest dźwięk, wewnątrz samochodu zmiany praktycznie nie są słyszalne, słychać jedynie świst turbiny i lekki pomruk z tylnej częsci pojazdu przy ok 3tys obr.

Jak to wygląda na zewnątrz zobaczcie sami :)

W miejscu:

Ze startu:

Z lotu:

Następna modyfikacja to montaż spręzyn Eibach -30mm + montaż dokładki LCR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CTR są foty z prac, jest też DP.

Rasowy dźwięk jest, będzie gleba, będzie furka miażdżąca :decayed:

Zewnętrzny s-line w planach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z prac:

1559271_745632908788293_730817055_o.jpg

1782543_745632912121626_1898231578_o.jpg

1795185_745632878788296_830816071_o.jpg

1836600_745632818788302_2031513226_o.jpg

1891389_745632728788311_1003499441_o.jpg

1898104_745632812121636_1953149455_n.jpg

1957947_745632775454973_223055426_o.jpg

Na pewno wpadną listwy drzwiowe z RS4, zastanawiam się nad zderzakiem S-Line przód, tymczasem będzie dokładka z LCR, jak zrobi się +15C na zewnątrz zabiorę się za wrzucenie Springów Eibach Pro-KIT -30/-30, wpadnie również FMIC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ciekawego jest w listwach drzwiowych z rs4?? są takie same płaskie jak w b6 no ale co kto lubi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ciekawego jest w listwach drzwiowych z rs4?? są takie same płaskie jak w b6 no ale co kto lubi :wink:

pomyłka, S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...