Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line


amaradaar

Rekomendowane odpowiedzi

tobie to się w domu nudzi co:grin::wink:

dobrze jest:naughty:

albo go w domu nie lubią :grin::decayed: (żart)

a tak poważnie to fura :kox: ale nie wiem dlaczego jej na spotach nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam sypiam czasem :wink: o musze wkoncu przyjechac na spota ale czasu czasu brak jeszcze tyle do wyrezania :kox:

Krzychu zmienił obrazek :cicho: niemożliwe :D a tak w ogóle to sie przypominam sie :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie to się w domu nudzi co:grin::wink:

dobrze jest:naughty:

albo go w domu nie lubią :grin::decayed: (żart)

a tak poważnie to fura :kox: ale nie wiem dlaczego jej na spotach nie widać

no i się wydało :whistling::grin:

no bo byś mnie zabrała na spota to nie chcesz :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

Oj tam oj tam sypiam czasem :wink: o musze wkoncu przyjechac na spota ale czasu czasu brak jeszcze tyle do wyrezania :kox:

Krzychu zmienił obrazek :cicho: niemożliwe :D a tak w ogóle to sie przypominam sie :hi::decayed:

no żesz pisałem ostatnio sms-a to nie odpisałeś ciumfo jedna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no wpadły przymierzałem ze tysiąc razy czy warto czy nie :decayed:

dla potomnych, od razu kupujcie S4 bo później z s-line jest dylemat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że s4 wpadły nie s-line. S-liny są dla PICZEK :polew:

:whip2::punish::grin:

Krzysiek ja cie na spota do CB toć nie po drodze mi ja najbliżej przez Sępólno mam :wink:

Zapomłem o naszej Wisience:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że s4 wpadły nie s-line. S-liny są dla PICZEK :polew:

:whip2::punish::grin:

Krzysiek ja cie na spota do CB toć nie po drodze mi ja najbliżej przez Sępólno mam :wink:

no już tyle dla kolegi byś się poświęciła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe masakrator :decayed:

Pysk i tył miazga, idealnie mi się podobają! We wnętrzu widać wiele godzin pracy, dla mnie bomba :slina: Czarny avant to jest to :good:

a dziękuje dziękuję :hi::decayed:

historia z tych jednych.... once upon a time...

niestety zestaw naprawczy nie dał rady no i trza pomyśleć nad czymś innym więc dzięki tematowi Bartka

na pokład wpada... :decayed:

qdhs.jpg

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

s94x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Co do homelink to masz odpalony i zrobiony tak jak w manualu Bartka? Dużo roboty tak ogólnie z podłączeniem na gotowo?

Pytam bo mam moduł HL, daszek, wiązke zderzaka przód i zastanawiam się czy brać sie za to przed zimą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze adapter i jesli nie masz szybra ale jak dobrze pamiętam masz (to jedna kostka 17pin)

tak zgodnie z manualem Bartka :wink:

wiec tak na spokojnie na pierwszy dzień zderzak w dół, nowa wiązka, nadkole w dół, adapterek i jesteśmy w kabinie.. jakieś 3 godzinki z pełnym luzem.

potem zdejmujemy plastik słupka przód, nowa wiązka, przepięcie pinów lampki makijażu, zapięcie kostek na dole do kupy i założenie plastików też jakieś 3-4 godzinki na relaksie..

ja robiłem dwa dni.. najpierw zewnętrzne potem wewnętrzne :wink: no i czekałem 2 dni na zderzak bo przy okazji dałem do nowego la-kierownika żeby było na cacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe masakrator :decayed:
Pysk i tył miazga, idealnie mi się podobają! We wnętrzu widać wiele godzin pracy, dla mnie bomba :slina: Czarny avant to jest to :good:

a dziękuje dziękuję :hi::decayed:

historia z tych jednych.... once upon a time...

niestety zestaw naprawczy nie dał rady no i trza pomyśleć nad czymś innym więc dzięki tematowi Bartka

na pokład wpada... :decayed:

http://imageshack.us/a/img46/4750/qdhs.jpg

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

http://imageshack.us/a/img191/1876/s94x.jpg

to ja kminię żeby koło wyjebaccccc a tu każdy w zapas idzie :kox::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zamiast zapasu siedzi butla z nadtlenkiem azotu ( :banan: ) i cały czas polegałem na zestawie naprawczym... aż pewnego pięknego poranka poczułem, że mam flaka z przodu, zastosowałem owy zestaw i ledwo co do domu dojechałem - odległość może z 3km...

od tego czasu koło (normalny rozmiar) jest cały czas w bagażniku i poluję na dojazdówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe masakrator :decayed:
Pysk i tył miazga, idealnie mi się podobają! We wnętrzu widać wiele godzin pracy, dla mnie bomba :slina: Czarny avant to jest to :good:

a dziękuje dziękuję :hi::decayed:

historia z tych jednych.... once upon a time...

niestety zestaw naprawczy nie dał rady no i trza pomyśleć nad czymś innym więc dzięki tematowi Bartka

na pokład wpada... :decayed:

http://imageshack.us/a/img46/4750/qdhs.jpg

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

http://imageshack.us/a/img191/1876/s94x.jpg

to ja kminię żeby koło wyjebaccccc a tu każdy w zapas idzie :kox::kox:

wystarczy że raz nie dojedziesz z zadupia 300km od domu i się wrócisz po rozum :wink:

no ale zawsze można korzystać z assistance :wink:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

u mnie zamiast zapasu siedzi butla z nadtlenkiem azotu ( :banan: ) i cały czas polegałem na zestawie naprawczym... aż pewnego pięknego poranka poczułem, że mam flaka z przodu, zastosowałem owy zestaw i ledwo co do domu dojechałem - odległość może z 3km...

od tego czasu koło (normalny rozmiar) jest cały czas w bagażniku i poluję na dojazdówkę...

Siemian ma :wink: dogadaj się co do ceny i zagarniaj.. :wink:

---------- Post dopisany 28-10-2013 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 20:14 ----------

no i HomeLink ogarnięty do końca, a raczej Brama zmiennokodowa :wink:

tak to świeci :wink:

ymoy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...