Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

zderzak już przyszedł oddałem go dziś do malowania rozmawiałem też z "gościami" od wydechów teraz tylko te tłumiki... 700 zł kurde kiedy ja przestanę pakować kasę w to OOOO :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk DZIęKI !!! :wallbash: nie mam pojęcia jak się wkradli ten błąd.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak już przyszedł oddałem go dziś do malowania rozmawiałem też z "gościami" od wydechów teraz tylko te tłumiki... 700 zł kurde kiedy ja przestanę pakować kasę w to OOOO :grin:

Hehe.. no chyba raczej nigdy to się nie skończy. Jak zrobisz tłumiki to rób od razu foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałem zderzak od lakiernika... :> teraz czekam na wydechy myślę że pod koniec tygodnia autko będzie miało już "dupkę" od S4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z Lęborka z wycieczki po wydechy od S4... :) oj już nie długo już nie długo... jak tylko znajdę ten pier... uchwyt parktronika... ma go może ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z Lęborka z wycieczki po wydechy od S4

miałeś tam coś robione czy po prostu kupowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem (podwójny układ wydechowy bez katalizatorów) a montować będę na miejscu w M-ku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super spoiler do przedniego zderzaka B6 S4 i masz komplet

chodziło Ci chyba że do tylnego zderzaka bo przedni już jest od S-ki a tylny zakłądam w tym tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzilo mu o brak dokladki, ktora mi sie osobiscie nie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie fotkę tej dokładki ?? to jest ori sprawa czy jakiż gadżet od MS Design ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do 18" tak mialem mieć ale za długo było czekać i wziąłem 17", żałuje że nie 18" z powodu wyglądu, nie żałuje z powodu lepszego komfortu.

Między 17" a 18" nie ma prawie żadnej różnicy w komforcie.Wystarczy , że założysz dobre opony i nie czujesz , że latasz na 18" :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...