Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Siergiej a już myślałem że za mną skręcisz to byśmy pogadali :wink:

Dzięki za ciekawą przejażdzkę odpycha Ci się to świetnie:wink: ale na wyzwolenia trochę po bandzie poszedłeś :kox:

Jadąc za Tobą zrobiłem nawet fotkę Andrzejowi:grin: ale byłem z sirred umówiony na mc i musiałem pogonić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po tym jak skręciłeś na maca szybko zadzwoniłem do mojej że ma schodzić na dół bo kolega z forum jest na macu i się wróciłem :decayed: ale ciebie już nie było ;)

nie pokazuj tej foty Andrzejowi bo mnie zabije za ten brud na tylnej klapie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

nie pokazuj tej foty Andrzejowi bo mnie zabije za ten brud na tylnej klapie :grin:

Strasznie lekkomyślnie postąpiłeś....jak powiem Andrzejowi....ehhhh.......będzie pewnie do Ciebie dzwonił.....

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siergiej a już myślałem że za mną skręcisz to byśmy pogadali :wink:

Dzięki za ciekawą przejażdzkę odpycha Ci się to świetnie:wink: ale na wyzwolenia trochę po bandzie poszedłeś :kox:

Jadąc za Tobą zrobiłem nawet fotkę Andrzejowi:grin: ale byłem z sirred umówiony na mc i musiałem pogonić :wink:

fota dotarła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po tym jak skręciłeś na maca szybko zadzwoniłem do mojej że ma schodzić na dół bo kolega z forum jest na macu i się wróciłem :decayed: ale ciebie już nie było ;)

nie pokazuj tej foty Andrzejowi bo mnie zabije za ten brud na tylnej klapie :grin:

fota od razu mmsem poszła :grin:

na macu tylko się przywitałem z sirred i pojechaliśmy na parking za tesco pogadać na spokojnie bo na macu było jak zawsze full:doh:

A dziś... A dziś jedziemy dopingować gumball :kox:

Wogóle od przedwczoraj na przodzie autka siedzi gwint (dzięki wielkie Polko :notworthy: ) ale mam mieszane uczucia :facepalm: i nie wiem czy nie wróci zwykły zawias ew sprężyny -35 lub -40 :doh:

Zaobserwowane efekty:

1. Przedwczoraj z uwagi na późną porę i brak czasu kręcenia gwintem w górę miałem chyba -70:shock3: (dla zobrazowania od asfaltu do błotnika było mniej niż 62cm, a but pod dokładkę przednią mieścił się tylko do połowy śródstopia) jeździć się nie dało a na parkingu zwykły "garaż" na 3razy żeby max kół nie skręcać :facepalm:

2. Od wczoraj jest może jakieś -50mm (od asfaltu do błotnika ok. 64cm) ale to i tak za nisko jak dla mnie :kwasny: i nie wiem czy jest sens próbować to ustawiać wyżej :facepalm: bo będzie coraz twardziej a furką jednak chcę od czasu do czasu pogonić nie zastanawiając się nad niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Od wczoraj jest może jakieś -50mm (od asfaltu do błotnika ok. 64cm) ale to i tak za nisko jak dla mnie :kwasny: i nie wiem czy jest sens próbować to ustawiać wyżej :facepalm: bo będzie coraz twardziej a furką jednak chcę od czasu do czasu pogonić nie zastanawiając się nad niczym...

64cm to ja mam zimą, teraz jest 61-60,5cm i jakoś da się jeździć :whistling: poza tym nie jest powiedziane że im wyżej tym twardziej :whistling: Nie bądź miękkim robiony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Od wczoraj jest może jakieś -50mm (od asfaltu do błotnika ok. 64cm) ale to i tak za nisko jak dla mnie :kwasny: i nie wiem czy jest sens próbować to ustawiać wyżej :facepalm: bo będzie coraz twardziej a furką jednak chcę od czasu do czasu pogonić nie zastanawiając się nad niczym...

64cm to ja mam zimą, teraz jest 61-60,5cm i jakoś da się jeździć :whistling: poza tym nie jest powiedziane że im wyżej tym twardziej :whistling: Nie bądź miękkim robiony :decayed:

Hammer Ty masz chyba mniejszą oponę :decayed: bo u mnie tarło po błotniku przy skręcie na tym 62:wink: więc już nawet mm niżej by się nie dało zejść.. u mnie siedzi 235/35/19 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Od wczoraj jest może jakieś -50mm (od asfaltu do błotnika ok. 64cm) ale to i tak za nisko jak dla mnie :kwasny: i nie wiem czy jest sens próbować to ustawiać wyżej :facepalm: bo będzie coraz twardziej a furką jednak chcę od czasu do czasu pogonić nie zastanawiając się nad niczym...

64cm to ja mam zimą, teraz jest 61-60,5cm i jakoś da się jeździć :whistling: poza tym nie jest powiedziane że im wyżej tym twardziej :whistling: Nie bądź miękkim robiony :decayed:

Hammer Ty masz chyba mniejszą oponę :decayed: bo u mnie tarło po błotniku przy skręcie na tym 62:wink: więc już nawet mm niżej by się nie dało zejść.. u mnie siedzi 235/35/19 :wink:

Spoko, ale 64cm powinno być ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R ma 205 albo 215 naciagniete :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna ta b7,wygląd,silnik,moc,kolor :ok2:

dzięki wielkie za dobre słowo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie sprzedawaj niebawem...muszę najpierw swoją pognać jak by coś..:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio fure w koncu widziałem..szkoda że na klockach stała:wink: ale fajne wozidło..nastepnym razem może załapie sie na jazde próbną:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilę żeby wrzucić kilka fotek z pierwszych zabaw z gwintem - nie byłem pewien efektu więc zmieniliśmy tylko przód (podziękowania dla Polko :hi:) i niestety okazało się że gwint nie bardzo pasuje do mojej furki - po prostu silnik jest zbyt ciężki i mniej więcej w połowie skali wyglądało to tak :

(później wrzucę jak autko wygląda w tej chwili - ustawione na maxa w górę)

99fd498ab855e6c1med.jpg

c1bb6bdfd2f42022med.jpg

b1f9833fc1a140d8med.jpg

7a3a1f8d75605fafmed.jpg

92505ca08443234cmed.jpg

6b3ab8f810747ad4med.jpg

c56bcd0f57598594med.jpg

34c8e7cc6a365c05med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesję jakąś by trza zrobić....aparatem.....bo furka piękna tylko fotograf bez sprzętu pojechał w plener :decayed:

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

i zapodaj zawias jak Miron albo Andrzej (srb38vx)....bo ten kfint jakoś sie nie widzi na Twoim autku ;).......

..zaraz mnie tu inni zjadą....

..wiem......

.... trudno...:decayed:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa Panie, poszukamy coś pod S4 albo 3.0tdi :wink:

dzięki Hammerku :hi:

Artur mi też efekt powyżej bardzo się nie spodobał i byłem lekko mówiąc nim zniesmaczony :kwasny: dlatego przód poszedł na maxa w górę i teraz wygląda wg mnie idealnie - fotki postaram się wrzucić jutro - niestety pomimo tego że przód jest max podniesiony przednie zawieszenie jest dla mnie zbyt miękkie :kwasny: (z uwagi na ciężki silnik jak napisał Hammer) dlatego też do teraz nie ruszałem tyłu bo póki co szczerze powiem nie wiem co robić :grin:

a co do fotek to pokazują to co naistotniejsze czyli mój samochód i efekty prac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves, , miałem to samo w swoim. 3.0 jest po prostu ciężkie z przodu co dodatkowo przy Q w avancie wpływa na masę całości i ciężko dobrać cokolwiek co zadowoli drivera w 100%. Dlatego kosztem wyglądu wróciłem do sprężyn 1BE i do tego amory Koni FSD i na takim setupie jest w miarę oki, choć i tak wahacze lecą dość często to jest jakiś kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Robert poza doborem sprężyn/amorków dopiero teraz zacząłem się zastanawiać nad trwałością wahaczy bo jednak masa robi swoje, ale nie ma co sie martwić na zapas i jak cos siądzie to się wymieni :decayed:

póki co myślę czy nie zostawić amorków regulowanych z gwintu i tylko wrzucić twarde sprężyny z zawiasu który siedział (nie mam pojęcia co to za springi ale raczej były już zmieniane bo są dosyć twarde i porównując było na nich co najmniej tak twardo jak w 1bv),

druga opcja to gwint jakieś renomowanej firmy pod 3.0/4.2 niestety pewnie dość kosztowna,

albo po prostu sprężyny -30/-40 np eibacha (minusem tej wersji jest to że dokładka z cupry musiałaby zniknąć na zimę :kwasny: )

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Tymczasem kilka fotek sprzed tygodnia z wypadu do UK :decayed:

6deac9a85172eaf0m.jpg

2acbb793420bb072m.jpg

69aad1191acdcbd5m.jpg

14f29512efefd710m.jpg

1ec0cedbab72bfa3m.jpg

autko ujeb_ane po podróży bo przez całe Niemcy padało non stop a nie było tam nawet kiedy umyć ale może tego nie widać :doh:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...