Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal


Animal

Rekomendowane odpowiedzi

Forum przeglądam już jakiś czas a miesiąc temu zakończyłem poszukiwania upragnionego B6 więc pora je przedstawić :decayed:

Silnik to sprawdzone 1.9 TDI PD o symbolu AWX a więc niby te 130KM ma :P (w przyszłości na pewno będzie więcej)

Jest to 2001 rocznik. Jeden właściciel od nowości i 266 tysięcy przebiegu potwierdzone książką.

Wyposażenie nie za bogate ale jak to w audi ma to co potrzeba do przyjemnej jazdy czyli:

- klimę dwustrefową

- wszystkie szyby w prądzie i lusterka

- grzane fotele

- 6 x Airbag

- Ori radio CD concert + ogółem 10 głośników

- zderzaki w kolor nadwozia

- domykanie szyb z kluczyka

- chromy wokół szyb

- pakiet oświetlenia wnętrza (pełny)

- regulację kierownicy w dwóch płaszczyznach

- ESP

- ABS

- Ori alu 15" na zimę

Ogólnie auto prezentuje się nieźle głownie za sprawą lakieru (czarna perła) ale konieczna będzie polerka :) Dodatkowo Niemiec włożył sprężyny H&R -2 :D więc jest niżej i twardziej niż na serii.

Planów wiele ale przede wszystkim utrzymanie auta w idealnym stanie technicznym :) dopiero później soft, porządne koło na lato i wiele wiele innych :D

kilka fotek zaraz po kupnie

dsc05782j.jpg

dsc05790r.jpg

dsc05785v.jpg

dsc05786w.jpg

dsc05784mz.jpg

dsc05787ia.jpg

dsc05788q.jpg

a tu kilka przy lepszej pogodzie

dsc05984x.jpg

dsc05992b.jpg

dsc05988j.jpg

dsc05987k.jpg

dsc05979gu.jpg

Pakiet startowy musi być :D Zakupione u Durasa :wink:

cam00031n.jpg

Dziś tj 15.04.13 auto odstawiłem do mechanika na wymianę rozrządu a pojutrze lecę z wymianą tarcz i klocków z przodu :)

Chętnie wysłucham wszystkich opinii na temat auta i podpowiedzi z waszej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka :decayed:

domykanie szyb z pilota dzięki alarmowi??

jeśli tak to trza zaprogramować też otwieranie szyb z pilota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd się przyznać ale pilot mi nie działa w ogóle :kwasny: muszę otwierać i zamykać auto tradycyjnie kluczykiem. Myślałem, że to bateria ale wymiana nic nie pomogła. Niebawem to ogarnę bo nie wypada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy widzi pilot i ewentualnie zrób parowanie jeśli widzi, zobacz też kodowanie może coś nie tak...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/

mozesz też sprawdzić czy pilot działa na tv, jeśli dobrze pamietam nastawiasz na tv czestotliwosc 433MHz i jak klikasz na pilocie musi zacząć wariować obraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że pracuje w tym tygodniu od 14-22 to wczoraj nie wytrzymałem i postanowiłem od samego rana coś podłubać przy audi :P już dawno chciałem pomalować ramkę grilla na czarno więc zamieszczam fotki z prac i efekt końcowy :D

Po zdemontowaniu

cam00053mq.jpg

Po oszlifowaniu, oklejeniu znaczka i odtłuszczeniu

cam00054d.jpg

Grill na miejscu ale już w lepszej odsłonie (moim zdaniem)

cam00056k.jpg

cam00057w.jpg

cam00058q.jpg

Teraz przyszła ochota na czarne klosze lamp ale z tego co wyczytałem na forum ciężko je rozkleić i jeszcze trudniej skleić po malowaniu :P więc na razie to tylko marzenie które może kiedyś zrealizuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie :) w poprzednim audi zrobiłem tak samo czyli ramka w czarny mat a koła zostawiłem i moim zdaniem tak powinna seria wyjeżdżać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje z tymi dokładkami w kolorze, dodatkowo grill w czarnym macie robi robotę.

Powodzenia w dalszych modach bo pole do popisu jest naprawdę porządne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody będą na pewno ale nie tak od razu bo już i tak mocno nadszarpnąłem mój studencki budżet w tym roku :decayed: Za to auto po rozrządzie, hamulcach, filtrach, oleju itp. więc przynajmniej podstawę mam ogarniętą :wink: Teraz kolej na jakieś dobre koło na lato a mam spory dylemat bo drogi jakie mamy każdy wie więc jaki rozmiar wybrać? 17" czy 18" ???

---------- Post dopisany 13-05-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 16:43 ----------

Odświeżam nieco temat bo zmiana w aucie spora dlatego, że wpadły alu na lato :D Zrobiłem tylko kilka fotek na szybko stąd lipna jakość ale lepsze to niż nic :)

Auto i felgi brudne ale na weekend wypucuje audi i zrobię jakąś solidną sesję to będą lepsze fotki :D

cam00066p.jpg

cam00071g.jpg

cam00068o.jpg

cam00067m.jpg

cam00070g.jpg

cam00069e.jpg

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2013 at 21:23 ----------

Kilka świeżych fotek z dzisiejszej sesji ;)

dsc07036001.jpg

dsc07034001.jpg

dsc07044001.jpg

dsc07078001.jpg

dsc07063001.jpg

dsc07091001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, powodzenia w dalszych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto ale jak juz grile zczerniały to i środki lamp powinny..nie sądzisz?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I auto też fajne :kox:

Autko fajne koło fajne tylko jakby małe :doh:

Dzięki ale póki co zostanę przy tych "małych" 18" :wink:

fajne auto ale jak juz grile zczerniały to i środki lamp powinny..nie sądzisz?:wink:

wiem, że powinny być ciemne ale myślę czy bixów od razu nie wyrezać :decayed: jednak choroba jaką jest forum zaczyna mi się udzielać :decayed:

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 18:27 ----------

Z racji, że dawno tu nie zaglądałem postanowiłem zrobić mały up :) Oczywiście systematycznie wymieniam olej i filtry :cheesy: ale oprócz tego szykuje auto do zrobienia programu dlatego wpadł nowy dwumas, docisk i sprzęgło :decayed: Ogólnie to mimo już prawie 290kkm na liczniku (ze mną 25kkm) auto sprawuje się świetnie i nie zawiodło mnie w żadnym momencie :wink:

Prawdopodobnie już w sobotę wpadnie moim zdaniem ciekawy mod a mianowicie "dwuruka" :D

Po długim poszukiwaniu w końcu wpadł w moje ręce taki skarb:

5tdl.jpg

Ponieważ całość okazała się być w stanie niemal idealnym (tylko lekko rdzawy nalot na rurach i środkowym tłumiku) postanowiłem jeszcze go upiększyć i zabezpieczyć przed korozją dlatego teraz wygląda tak:

xr0h.jpg

Z góry przepraszam za jakość zdjęć ale miałem pod ręką jedynie kawałek drewna leżącego w piwnicy i jak to w piwnicy oświetlenie nie sprzyjało do robienia zdjęć :D

Wydech w sobotę trafił na auto:

1wgi.jpg

mc9r.jpg

teraz tylko odpowiedni zderzak i będzie można wyprowadzić jakieś ładne końcówki na zewnątrz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...