Audi A4 `98 Problem z radiem chorus by blaupunkt

Witajcie

Nie znalazłem podobnego wątku więc postanowiłem napisać.

Kupiłem sobie A4 i jest w niej radio Chorus, niestety jest w trybie SAFE a doskwiera mi brak kodu. Można go jakoś odzyskać lub ominąć?

Nie koniecznie przez serwis bo państwo z ASO krzyknęli 150zł... troszkę to przerasta wartość radia..

Proszę o pomoc pozdrawiam

ratuje cię tylko ktoś kto zajmuje się radio code lub dobry elektronik inaczej nie do obejścia

Popatrz na tych stronach, a może kod masz wklejony w książce serwisowej, albo przyklejony na radiu.

KOD DO RADIA • Indeks witryny

RADIO HELP - Darmowe rozkodowanie radia przez internet

ja jak kupiłem swoje audi to też nie miałem i przy zmianie aku się zablokowałem i w łodzi pytałem w 2 miejscach jakiś magików to nie chcieli mi obedwoje tego zrobić to byłem zmuszony jechać do servisu zapłaciłem 150 zł i dostałem po 10 minutach autko wruciło w moje ręce i wydruk z servisu a na nim kod radia. a w krakowie napewno są takie miejsca tylko czy będą chcieli to zrobić

Niestety tak to się chyba skończy w kraku są magicy którzy biorą 80zł za taką usługę.. przynajmniej tak napisali mi na maila.. natomiast żaden kalkulator nie obsługuje tego numeru seryjnego AUZ1Z2.. więc temat uległ raczej wypaleniu..Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam.