Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje prace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na ten temat nic nie wiem.

Opublikowano

Wiem że jakieś transfery były tylko firm nie pamiętam

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy przypadkowo ich nie produkuje fabryka która robiła Urban'y? A Urbana robi ktoś nowy w gorszym wydaniu?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Obecnie produkuje Nat

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bo w Hokus Pokus czas płynie kolorowo...

DSC05653copy_zpsf929eaaf.jpg

Opublikowano

daaawaj wiecej fotek :)

Opublikowano

Czy w lakierze LY1Q też będzie taki efekt?

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o wyżej pokazane zdjęcie to nic nie widać tylko faza mycia, będzie na co popatrzeć jak się pojawią fotografie po pełnym zabiegu.

Co do efektu na LY1Q po korekcie i powłoce będzie spory wetlook - robiłem jedno A6 w tym kolorze.

Opublikowano

Jest sens przed zimą? Czy lepiej skoro wiosny? Mam do Ciebie blisko:)

Opublikowano
  • Autor

Jest sens przed zimą, bo zimą najbardziej dostaje w kość - przede wszystkim odśnieżanie.

Opublikowano

attenzione attenzione attenzione

Opublikowano
  • Autor

Panie i Panowie tym razem ciekawe A3 SportBack. Lakier w 100% oryginalny. Twardy jak to w Audi, ale przyjemnie się pracowało, Po korekcie lakier zabezpieczony świetnym duetem od GTechniqa C1 + EXOV2. Opony Megs Endurance. felgi FK1000, środek Natural Look, szyby powłoki GTechniqa a pod maską jakiś specjalny dressing gusiak11 kładł - nie wiem co, ale robi robotę. Lecimy z tym koksem.

DSC05648_zps444471f2.jpg

DSC_2794_zps4bc0acc7.jpg

DSC_2775_zpsa697960e.jpg

DSC_2778_zps21abb3b6.jpg

DSC_2796_zps0bf327c5.jpg

DSC05653_zpse58434c9.jpg

DSC05664copy_zps2bf3b004.jpg

DSC05667copy_zpsda7979d5.jpg

DSC05668copy_zpse0869b1c.jpg

DSC05678copy_zps595ceba4.jpg

DSC05685copy_zps892d6db7.jpg

DSC05686copy_zpsaecb24da.jpg

DSC05669copy_zps4b1ca019.jpg

DSC05673copy_zps7054396d.jpg

DSC05674copy_zps3b9ceb2c.jpg

DSC05675copy_zps05598c95.jpg

DSC05676copy_zpsabe75d3b.jpg

DSC05679copy_zps0d8a35aa.jpg

DSC05677_zpsb2bf1061.jpg

DSC05680copy_zps89c53107.jpg

DSC05683copy_zps58fa4e94.jpg

DSC05687copy_zps0bf71973.jpg

DSC05689copy_zps3ab6ca1d.jpg

Lakier gotowy, co by tu położyć:

DSC05696copy_zpsb739754b.jpg

DSC05695copy_zpscc19dcd7.jpg

W Hokus Pokus tylko to co najlepsze:

DSC05693copy_zps971f498d.jpg

Ok na szyby zestaw wybrany:

DSC05694copy_zps6a3a6c7f.jpg

Na lakier też:

DSC05697copy_zps1cac08ee.jpg

Ostateczna inspekcja po myciu Zmywaczem silikonowym, IPA i na koniec CarPro Eraser:

DSC05698copy_zps733a3ec4.jpg

DSC05699copy_zps21283b18.jpg

DSC_2803_zpsaba2f444.jpg

W tak zwanym międzyczasie dekory:

DSC05701copy_zps68e314ac.jpg

DSC_2803_zpsaba2f444.jpg

DSC05705copy_zps4f096391.jpg

Pierwsza powłoka już leży:

DSC05709copy_zpsdc605410.jpg

I zaczyna wiązać:

DSC05710copy_zps08ebf888.jpg

DSC05712copy_zps46cd8682.jpg

Lecimy dalej:

DSC05714copy_zps0772505e.jpg

Polerujemy:

DSC05718copy_zps78946018.jpg

DSC05719copy_zps6e99506f.jpg

DSC05723copy_zpsa576441a.jpg

DSC05724copy_zps46620625.jpg

DSC05725copy_zps3afc03d7.jpg

DSC05728copy_zps9b7113e6.jpg

DSC05730copy_zps10438264.jpg

Ostatnie poprawki:

DSC05732copy_zps56efd540.jpg

DSC05733copy_zpsbaec6c6a.jpg

DSC05736copy_zpsb5dc4309.jpg

DSC05737_zpsed528468.jpg

DSC05743copy_zpsbca69901.jpg

DSC05747copy_zpsce0f5cbe.jpg

DSC05753copy_zpsba28672a.jpg

DSC05756copy_zpsc60bfc87.jpg

DSC05757copy_zps196b2459.jpg

DSC05761copy_zps561e2ed5.jpg

DSC05762copy_zps2d0ba442.jpg

DSC05763copy_zps8fd4c3a9.jpg

DSC05764copy_zps2419f151.jpg

DSC05765copy_zps9d13af4f.jpg

DSC05766copy_zps9e9c216f.jpg

DSC05768copy_zpsdf8a7e4a.jpg

DSC05771copy_zps552221bf.jpg

DSC05773copy_zps49b32364.jpg

DSC05774copy_zps8784b9e2.jpg

DSC05779copy_zpsd6e6c3d9.jpg

DSC05782copy_zps76ab7caf.jpg

DSC05784copy_zps72db7480.jpg

DSC05790copy_zps8afedd41.jpg

DSC05791copy_zpsff4eac00.jpg

DSC05793copy_zps89b69612.jpg

DSC05794copy_zps3e786c8e.jpg

To tak na szybko. Planujemy jeszcze zdjęcia po pełnym wykrystalizowaniu, bo wyszło grubo.

Edytowane przez Griffe

Opublikowano

Kolejny mega cukierkowy projekt...tylko pozazdrościć właścicielowi i szacunek za wykonaną robotę, jest grubo!

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Mega robota!!!

Opublikowano

Pokaż wypolerowane dekory jak wyszły.

Opublikowano
  • Autor

Będzie jeszcze jakaś sesja to postaram się cyknąć. Czas bardzo naglił, wiec wszystkiego nie dało się ująć.

Opublikowano

:slina::brawo::brawo:

mam nadzieje ze moje auto tez tak kiedyś bedzie wyglądać i w końcu wizyta w Hokus Pokus wypali.

Edytowane przez xBladex

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście zapraszamy, po pełnej korekcie i tym zestawie powłok nie może być inaczej :)

Opublikowano

Widuje to a3 na Łęcznej, ciekaw jestem jak na zywo wyglada teraz.

Opublikowano

Pierwszorzędna robota!

Opublikowano

... o matko i córko ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.