Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje prace


Griffe

Rekomendowane odpowiedzi

W duzej mierze samo polerowanie, to co nie zeszlo zostaly zrobione zaprawki i wpolorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wielki szacun dla Twojej pracy oraz zdolności...

jest tylko jeden problem - podnosisz poprzeczkę innym :kox: trzeba będzie się zabrać za siebie a przede wszystkim za auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z tego, ze slonce i na plusie oraz z tego, ze w ostatni weekend przed Swietami nie umowilismy zadnego auta przyszla pora na nazistowskie kombi. Od pol roku lezal na nim duet sonaxa i przyszla pora by to zmienic. Przez ten czas bylo tylko regularne mycie, bez cleanerow, glazow itp, wiec pojawilo sie troche swirlsow i holo od mycia i osuszania. Chyba przyszedl i na mnie czas - powloka uchroni od takich defektow :decayed:

Niestety pianownica odmowila posluszenstwa i prewash byl z opryskiwacza. Mycie, dekontaminacja, glinkowanie cleaner SV Medium i jako LSP SV Shield. Milo spedzonych 6godzin :wink:

Mamy jeszcze zalegla relacje z zabezpieczenia nowego Forda Focusa ST, takze stay tuned :naughty:

u3hj.jpg

9cl6.jpg

9l6b.jpg

li01.jpg

83dg.jpg

tkc9.jpg

8chm.jpg

sfcz.jpg

wp45.jpg

evi4.jpg

ucwt.jpg

hlw0.jpg

qxqt.jpg

qtzz.jpg

o0cs.jpg

3hp7.jpg

13r3.jpg

a384.jpg

hukc.jpg

jioy.jpg

0d9r.jpg

byck.jpg

vm9d.jpg

r2hm.jpg

43r7.jpg

2n5e.jpg

8koe.jpg

3mqb.jpg

abz1.jpg

q7vp.jpg

hchx.jpg

23ht.jpg

nv7f.jpg

xwhc.jpg

2ah0.jpg

79hd.jpg

wglb.jpg

mjxm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przyjemnisc jest wyceniana indywidualnie po ogledzinach auta i tego co ma zostac wykonane, tak aby jak najlepiej dopasowac potrzeby, mozliwosci i budzet. Wielu klientow staje sie znajomymi i po radach oraz sugestiach z naszej strony ich auta wygladaja tak przez dlugi czas:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać kolegów ww. kolega gusiak11 to ja, pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe, szacun za prace jaka wykonujesz.

Swoja droga zachwalales bardzo Sonax Brilliant Shine Detailler i powiem Ci, ze po Twoich zachwałkach go zakupiłem i po 3 miesiącach od nałożenia Collinite 476 wczoraj przeleciałem swoja A4 nim i jestem zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana realcja ze stosunkowo rzadkiego samochodu na naszych ulicach - fabrycznie nowego Focusa ST w kolorze Red Racing. Jak na nowy lakier dosc miekki i porysowany, na szczescie po korekcie zostal zabezpieczony "kwarcem" jak zwykle C1 a po 24h poszedl na to Swissvax Crystal Rock. Szyby to zestaw wszystkich "G" od Gtechniqa. Tradycyjnie kola to zestaw Endurance i SV Autobahn, srodek PB NL, silnik VP Dionisos. Niestety lakier bardzo specyficzny w wygladzie, praktycznie uniemozliwil pokazanie i zarysowan i 50/50 i efektow koncowych.

jyh8.jpg

ofji.jpg

cqov.jpg

93mq.jpg

n42i.jpg

nu5i.jpg

xjpa.jpg

rgp4.jpg

om94.jpg

um9k.jpg

lpeu.jpg

gcjs.jpg

gh91.jpg

7yzb.jpg

q1qo.jpg

b9ao.jpg

o27x.jpg

yw8u.jpg

uafs.jpg

1adh.jpg

x9ca.jpg

iquo.jpg

61wn.jpg

dkqj.jpg

mhmn.jpg

4jce.jpg

xysv.jpg

qs8n.jpg

tto9.jpg

hzrb.jpg

x3vr.jpg

6kx0.jpg

ydon.jpg

mdg2.jpg

tx47.jpg

1jkr.jpg

ie04.jpg

i48q.jpg

wr0k.jpg

aroy.jpg

yvgo.jpg

u5oa.jpg

g1l5.jpg

vw9b.jpg

4667.jpg

3i15.jpg

x7n5.jpg

t94q.jpg

1ro4.jpg

s4rc.jpg

3ra0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaj sie polakierowałeś fokusa na nowo :wink: ,jak zwykle najwyzsza jakosc i pełny profesjonalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca i efekty zwalają z nóg :oklasky:

Mnie osobiście jeszcze ryje beret Twój felunek bodajże z R8.. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie wlasnie dowiedzilismy sie, ze "wyskoczyl" umowiony Klient na najblizszy weekend tj. 10-12 stycznia. W zwiazku z tym jest mozliwosc zajecia jego miejsca, co kto potrzebuje, przygotowanie do zimy, ktora w koncu pewnie przyjedzie, valetng, powloka kwarcowa zimowa, detailing itp.

Zapraszamy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda cena jest ustalana indywidualnie. zalezna od auta, jego stanu i tego co ma byc zrobione, wiec ciezko powiedziec. Powiedzmy, ze valeting to okolice 400.

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 12:27 ----------

Kolejnym autem które przyjechało do naszego garażu jest Ford Mondeo MK4 z 2011. Plan działania to umycie osuszenie i nałożenie wosku oraz wysprzątanie środka

No to inspekcja

lwwl.jpg

j9qi.jpg

cw45.jpg

ilpr.jpg

sctd.jpg

ery3.jpg

nkwk.jpg

e0dq.jpg

Tu jakieś dziwne coś się do schowka przykleiło

05jm.jpg

tnen.jpg

298e.jpg

No to zaczynamy na początek Prix, T&G od VP

06wx.jpg

lqy4.jpg

m739.jpg

I aktywna piana ValetPRO Snow Foam Combo2

2xjg.jpg

Mycie na dwa wiaderka szampon Presta Sudzz

i osuszanie, czas mnie trochę gonił więc nie ze wszystkiego są zdjęcia

Lakier czysty i wielkie zdziwienie 15 miesięcy temu została nałożona powłoka kwarcowa C1 i robi mega robotę, auto mieszka pod chmurka, nikt się nad nim nie pieści, przelot nie cale 45 000 km i wygląda to tak

zcql.jpg

n0vf.jpg

zdm5.jpg

Zaskoczenie ze.... sam nie wiem jak, auta po korekcie nie rzadko tak wyglądają.... jest sens inwestować w powłokę :)

Zestaw na dziś, Carbon jest moim najnowszym nabytkiem, pożyczony HDC nie dojechał więc robimymy czym mamy

ap7w.jpg

Lusso

t7rx.jpg

Carbon

xhrj.jpg

itd... jak pisałem czas mnie gonił więc...

hpdd.jpg

gklj.jpg

imv7.jpg

ny5a.jpg

lv37.jpg

j7wg.jpg

wx9g.jpg

Na szyby poszła nie widzialna wycieraczka

uyi7.jpg

Wysprzątany środek dostał satynowe wykończenie

ivz4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarek zdecydowanie poprawia nastroj i prace a co za tym idzie efekty koncowe.

Nie jestesmy firma, ktora "pedzi" aby zarobic, wiec w tym sensie czas nas nie goni.

Robimy to przede wszystkim z pasji i zamilowania.

Browarek, dobra muzyka i hobby taki zestaw na weekend:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...