Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa wyglada tak jechalem przez osiedle bez pasow zatrzymalo mnie gestapo:kwasny: chyba sie na miescie uwzieli bo czesto a4 z clubu u nas zatrzymuja moze dla tego ze ladna fele czyste auto pomodzony zderzak czy cos hehe

zatrzymali i twierdza ze nie mialem pasow ale ja mowie ze mialem i juz o ze mandat 100 i 2 p

ja mowie ze mialem a no ze wniosek o ukaranie to dobra prosze pisac...

nie maja zadnego nagrania ani nic zeby udowodnic mi ze jechalem bez pasow

dostalem wniosek na komende...

jak to wygladac ma dalej???

jag gadac???

co za to grozi??

prosze o wypowiedz doswiadczonych osob pozdro:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli faktycznie miałes zapiete to

stój twardo przy swoim nie popuszczaj

jak nie miałes to sie przyznaj i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmiesz mandatu, sprawa idze do sądu. Jeśli masz świadków zdarzenia którzy jechali z Tobą, zostaną wezwani na przesłuchanie w tej spr. Suma sumarum sprawa w sądzie obejdzie się bez Twojej osoby. Zawiadomia Cię pisemnie że masz do zapłacenia mandat i naliczone pkt karne. Z życia wzięte kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie i jest mandat i punkty???

ale to gestapo zatrzymuje za kazdym razem jak ktoregos z nas widza i kontrola calkowita

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie zapracowaliscie to macie :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym??? jak jezdzilem seryjna a4 to nigdy mnie nie zatrzymali hehe jak jest biala fela ostra gleba pare wlepek i cos pomodzone to auto wyroznia sie na tle innych i teraz jest jak jest:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem w czym problem??

Czy chca Ci udowodnic cos czego nie zrobiles czy jak??

Nie miales pasow,to nie wymyslaj tylko przyjmij mandat z pokora...

Co za chory narod. Narzekamy na policje i wszystko wokół,a sami powodujemy,ze stajemy sie panstwem policyjnym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym??? jak jezdzilem seryjna a4 to nigdy mnie nie zatrzymali hehe jak jest biala fela ostra gleba pare wlepek i cos pomodzone to auto wyroznia sie na tle innych i teraz jest jak jest:polew:

No cóż taka ich praca mają prawo kontrolować

Naj wyraźniej lubią kontrolować samochody po modach....Musisz się z tym pogodzić może się do Ciebie przyzwyczają i dadzą Ci spokój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staję po stronie... autora tematu...

Psiarskie trochę przeginają... ale co zrobić pies jest od wykonywania rozkazów i ratują budżet państwa.

Kiedyś nawet w gronie profesorów z uczelni poruszaliśmy temat Policji.

W związku z tym że z wymogów o ubieganie się o pracę w Policji usunięto wymóg posiadania świadectwa dojrzałości (matury).

Policjantem nie może być człowiek mądry, bo gdy dostanie rozkaz to ma go wykonać, a nie rozmyślać czy robi dobrze czy źle...

Osobiście jechałem ze szwagrem jego A6 C6 w Anglii (on za kierownicą).

Policjant machnął nam, zatrzymaliśmy my się.

Podszedł i powiedział w spolszczeniu : "dlaczego się pan zatrzymał ? ja tylko panu machnąłem żeby pan włączył światła".

A u nas wiecie jak by to wyglądało :

"Dzień dobry, kontrola ruchu drogowego, inspektor Nocul ;) Dowód rejestracyjny, ubezpieczenie, prawo jazdy, przy okazji jeszcze alkomat w ryj i wymierzam panu 100zł mandatu karnego i 2 pkt karne, przyjmuje pan mandat ?"

Zawsze szwagier mówi że jedzie z Anglii do Polski i spoko a w Polsce zanim dojedzie do domu to muszą go ze dwa razy drapnąć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak jechalem przez osiedle bez pasow zatrzymalo mnie gestapo:kwasny:

zapewne gdybyś miał seryjne auto to byś mandatu za brak pasów nie wyłapał. <załamka>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja koledzy mam seryjne auto i w łodzi mam co chwila jakieś kontrole samochodu i przegląd bagażnika nie wiem może to jest spowodowane tym że młody jestem i dlatego bóg wie co sobie myślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja koledzy mam seryjne auto i w łodzi mam co chwila jakieś kontrole samochodu i przegląd bagażnika nie wiem może to jest spowodowane tym że młody jestem i dlatego bóg wie co sobie myślą

Nie mają prawa przeglądać czy przeszukiwać Ci bagażnika. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają prawo, ale musza spisac protokół z przeszukania

jak nastepnym razem Cie o to poproszą to zarzadaj sporzadzenia protokołu z przeszukania

od razu im sie odechce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś jechałem bez pasów ale było ciemno, noc koło 22 i mnie zhaltowali za pasy, gdy pies dochodził do mojego auta w międzyczasie zapiąłem pasy , mandatu nie przyjąłem, sprawa w sądzie (na którą nie zostałem wezwany jedynie wcześniej napisałem na komisariacie oświadczenie, że pasy miałem zapięte) wyrok mandat 100zł + 70zł koszty sądowe. Jeśli im udowodnisz to masz szanse ale "na gębę" wtopisz i koszta dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś jechałem bez pasów ale było ciemno, noc koło 22 i mnie zhaltowali za pasy, gdy pies dochodził do mojego auta w międzyczasie zapiąłem pasy , mandatu nie przyjąłem, sprawa w sądzie (na którą nie zostałem wezwany jedynie wcześniej napisałem na komisariacie oświadczenie, że pasy miałem zapięte) wyrok mandat 100zł + 70zł koszty sądowe. Jeśli im udowodnisz to masz szanse ale "na gębę" wtopisz i koszta dodatkowe.

to jest to o czym pisałem wyżej, mimo 2 świadków a aucie pier...sąd i tak swoje zrobił. Przez takich pojebów z drogówki straciłem szacunek do policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają prawo, ale musza spisac protokół z przeszukania

jak nastepnym razem Cie o to poproszą to zarzadaj sporzadzenia protokołu z przeszukania

od razu im sie odechce

następnym razem zażądam protokołu i zobaczę czy dalej im się będzie chciało. Oni pewnie myślą że jak jedzie ktoś młody za kierownicą audi to że musi robić jakieś nielegalne interesy i przewozić coś nielegalnego i pewnie dlatego za każdym razem prawie zerkają mi w bagażnik i w pokrowiec z kołem zapasowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś mają do Audi, jak jeździłem Unem jeszcze 1,5 roku temu tak częstych kontroli nie miałem...

Wyobraźcie sobie że jadę w listopadzie/grudniu 2012 (zimno było ale śniegu nie było).

Niedziela 7:30 rano.

Zajeżdżam pod bankomat (trochę zaspany) jakieś 20 metrów odemnie stał na chodniku patrolek w Opelku :wink:

Tzn. to był taki patrolek... stali na chodniku prostopadle do jezdni siedzieli i gadali.

Z bankomatu wyciągnąłem pieniądze i pojechałem w swoją stronę...

Za 5 minut wyprzedza mnie radiowóz i pies macha lizakiem...:facepalm:

Zatrzymałem się... otworzyłem okienko (pasów nie miałem :decayed:)

Facet kazał dmuchnąć i "prawo jazdy jest ?" - Jest... pokazać ? - Jedź pan, do widzenia... :facepalm:

Innym razem łapali mnie na sygnale maluchem jak jechaliśmy w piątkę... to się puścili w pogoń za maluchem... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację z 3-4 lata temu. Jechałem z kolegami do Krakowa (ok. 22) moim Audi. Było Nas łącznie 5ciu. Nagle zatrzymuje Nas ciemny Polonez. To byli tajniacy. Kazali wszystkim wysiąść. Sprawdzali dokumenty, prawo jazdy. Każdy musiał pokazać dowód osobisty. Audi przeszukali. Tak jak bym nie wiadomo co wiózł... :facepalm:. Patrzyli do bagażnika, w schowek, pod siedzeniami. Później wracamy i patrze. Zatrzymali jakieś czarne BMW... :decayed:.

Zobaczą jakiś lepszy wóz to muszą zatrzymać :doh:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska policja to jeszcze jeszcze w porównaniu do niemieckiej... Co jade do DE to auto jest trzepane wzdłuż i w szerz na wylot, wszystkie wlepki sprawdzają, numery, papiery, później w swojej bazie sprawdzają itp. itd. masakra jakaś. W sumie im się nie dziwie, bo "nasi" kradną im auta na potęge. Zresztą sprawdzali radio i zabrali mi je na granicy, we wlepie było że siedzi kaseciak, a był zamontowany Concert CD zresztą kupiony na forum od klubowicza, który wystawiał kiedyś miliony rzeczy u nas :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za gówniarza jak na studiach się było to 3 razy mandatu nie przyjąłem, w sądzie trochę oszczędziłem, ale teraz to już człowiek zmądrzał i trzeba jeździć z rozumem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...