Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

A4, A8, potem pomału przez Twardogórę i moją miejscowość, lepiej jak 25 byś miał lecieć z O-cy do OSW.

Acha, no to oki. To pewnie tak polecę. Dzięki za info :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę leciał leszno kalisz - ostrów, kaju co polecasz?

To tak, jakbyś jechał do Berlina przez Moskwę koło pyerdolniesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a ja myślałem że polecisz przez Lubliniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a ja myślałem że polecisz przez Lubliniec

No właśnie taki miałem poczatkowo zamiar. Ponoc ta druga nie jest zła. Szczerze to nie musze zapidalac 200km/h. Jeszcze nie, wiem jakie będę miał kola zreszta ale co sypie na prosiakach w stronę polnocy to trace opone :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Północ to północ, tu jedziesz bliżej centrum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne żona I tak przekonana ze wszystkiemu inne kombinacje hehe.

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę leciał leszno kalisz - ostrów, kaju co polecasz?

To tak, jakbyś jechał do Berlina przez Moskwę koło pyerdolniesz :grin:

gostyń miałem napisac, nie wiem czemu mi się kalisz wkręcił :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ja się tylko zastanawiam jak I kiedy ja będę wracał do Krakowa :-)))

Naciapane z sedesu ...

hehe kolego mam linkę holowniczą :D odholuję Cię całą drogę a ty po drodze pij:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbyś tak jeździł do okoła wszędzie, to jakbyś zaczął odkładać, to byś miał o 6 lat młotrzego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Nieważne żona I tak przekonana ze wszystkiemu inne kombinacje hehe.

Naciapane z sedesu ...

hehe wiesz co to może jednak rzeczywiście Cię poprowadzę :D , wpadnę do KrK i poprowadzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne żona I tak przekonana ze wszystkiemu inne kombinacje hehe.

Naciapane z sedesu ...

hehe wiesz co to może jednak rzeczywiście Cię poprowadzę :D , wpadnę do KrK i poprowadzę :D

jak widzisz żona ma nad nim taką władzę że musi z sedesu pisać:decayed:, więc lepiej go poprowadź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Nieważne żona I tak przekonana ze wszystkiemu inne kombinacje hehe.

Naciapane z sedesu ...

hehe wiesz co to może jednak rzeczywiście Cię poprowadzę :D , wpadnę do KrK i poprowadzę :D

jak widzisz żona ma nad nim taką władzę że musi z sedesu pisać:decayed:, więc lepiej go poprowadź

hehehe zauważyłem że żona ma na oku :decayed: , ważne że słucha :D , a odnośnie prowadzenia bardzo chętnie poprowadzę o ile kolega zgodzi się :whistling::decayed: .

OGR - nie martw się nie zostawię Cię samego w trasie :P

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

szczerze powiem OGR zazdroszczę Ci takiej żony twardej:decayed: , sam takiej szukam takiej twardej tylko żeby taka dziewczyna miała uczucia i beje git jupi jupi:banan::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wplacic za siebie, a potem dopisac "moja"? Nie jestem pewny czy ja zabiore ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o strach, tylko myślałem, że takie są wymogi ;)

po wczorajszym filmie na Battalionie się boisz?:decayed:

całkiem możliwe :D :D , ja jakbym nie miał pokoju to mógłbym spać w aucie co mi tam :decayed: , jedynie to że nie mam prysznicu w aucie a jest mi to bardzo potrzebne żeby obudzić się na zimnej wodzie :D i wstać na nogi jak i szybko ocknąć się

jest jezioro:decayed:

a no fakt trzeba tylko okna wyskoczyć hahaha

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

jak ja lubię ten klub :decayed::banan: szkoda że wcześniej go nie założyłem:kwasny:,spokojnie można z normalnymi ludżmi pogadać pośmiać itd. , a co dopiero będzie na zlocie działo się ulalalala tylko jedno Panowie muszę powiedzieć że ja wódki nie mogę pić niestety

To się nauczysz NIESTETY :grin:

---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

Oj się będzie działo :drunk::sexinbed::brzydkibanan::foch::heat::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Tu nie chodzi o strach, tylko myślałem, że takie są wymogi ;)

po wczorajszym filmie na Battalionie się boisz?:decayed:

całkiem możliwe :D :D , ja jakbym nie miał pokoju to mógłbym spać w aucie co mi tam :decayed: , jedynie to że nie mam prysznicu w aucie a jest mi to bardzo potrzebne żeby obudzić się na zimnej wodzie :D i wstać na nogi jak i szybko ocknąć się

jest jezioro:decayed:

a no fakt trzeba tylko okna wyskoczyć hahaha

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

jak ja lubię ten klub :decayed::banan: szkoda że wcześniej go nie założyłem:kwasny:,spokojnie można z normalnymi ludżmi pogadać pośmiać itd. , a co dopiero będzie na zlocie działo się ulalalala tylko jedno Panowie muszę powiedzieć że ja wódki nie mogę pić niestety

To się nauczysz NIESTETY :grin:

---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

Oj się będzie działo :drunk::sexinbed::brzydkibanan::foch::heat::decayed:

o kurde:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieżle Daniel zachęcasz wlecę w sobotę na jeden dzionek, będę w Śremie to i już bliżej do Ostrowa, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne żona I tak przekonana ze wszystkiemu inne kombinacje hehe.

Naciapane z sedesu ...

hehe wiesz co to może jednak rzeczywiście Cię poprowadzę :D , wpadnę do KrK i poprowadzę :D

jak widzisz żona ma nad nim taką władzę że musi z sedesu pisać:decayed:, więc lepiej go poprowadź

toć dobre ;-)

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Nieważne żona I tak przekonana ze wszystkiemu inne kombinacje hehe.

Naciapane z sedesu ...

hehe wiesz co to może jednak rzeczywiście Cię poprowadzę :D , wpadnę do KrK i poprowadzę :D

jak widzisz żona ma nad nim taką władzę że musi z sedesu pisać:decayed:, więc lepiej go poprowadź

hehehe zauważyłem że żona ma na oku :decayed: , ważne że słucha :D , a odnośnie prowadzenia bardzo chętnie poprowadzę o ile kolega zgodzi się :whistling::decayed: .

OGR - nie martw się nie zostawię Cię samego w trasie :P

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

szczerze powiem OGR zazdroszczę Ci takiej żony twardej:decayed: , sam takiej szukam takiej twardej tylko żeby taka dziewczyna miała uczucia i beje git jupi jupi:banan::whistling:

przecież ja się śmieje ;-) takie mam specyficzne poczucie humoru, a Wy to bierzecie na serio ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...