Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

kajak dętke mam:kox::kox::kox::kox:

Na rurkJe? U mnie w garażu z dziesięć :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Sprawa wygląda następująco. Zamykam konto do przelewów, jest z listy kilka osób, które nie wpłaciły pieniążków na konto - te osoby płacą mi przy wjeździe na teren hotelu, jeżeli macie możliwość kogoś jeszcze zwerbować - nie widzę przeciwskazań, lista niestety nie zapełniła się do pełna tak, jak przewidywaliśmy. To raz. Druga sprawa. Numer kontaktowy do mnie to 512-435-120 w razie pytań, wątpliwości, etc. Trzecia sprawa. Jutro podwieszę w pierwszym temacie rozkładówkę z pokojami, kto w którym pokoju, ewentualnie z kim. Prosiłbym też, żeby zgłosiły się do mnie na PW osoby, które przyjeżdżają z dzieckiem - dla tych osób są po prostu przewidziane inne pokoje i chciałbym ich w takich pokojach umieścić, zanim zamknę listę z resztą użytkowników. Czwarta sprawa - osoby, które na samym początku zadeklarowały pomoc w ostatnich sprawach i przyjeżdżają do mnie już w piątek - zorganizujcie się swoimi regionami jak jedziecie i określcie mi się o której mam się Was spodziewać, żeby rozwinąć czerwony dywan, rozwiesić transparenty i na każdym skrzyżowanie rozstawić dziewice z stolnicami z chlebem, solą i wódką. Do jutra postaram się też podwiesić regulamin, którego będziemy musieli przestrzegać na terenie hotelu - nie bójcie się, na pewno nie będzie to cisza nocna po wieczorynce i dozwolony alkohol typu szampan piccolo - absolutnie nic z tych rzeczy :decayed: bardziej sprawy "BHP" :wink:

Kolejna kwestia poruszana wielokrotnie tutaj, lecz odłożona na ostatnie dni przed zlotem: Co konkretnie pijemy? Umawiamy się na jeden konkretny rodzaj, czy po prostu każdy kupuje to, co lubi? Mi jest to totaaaalnie bez różnicy, więc prosiłbym nie sugerować się tym, że ten pije to, no to c**j, to ja też to kupie, żeby nie było, że się ze mną nie napije czy coś takiego.

Eny kłeszczyns? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejemy tylko RUDA zwłaszcza w piątek :decayed:

Piątek jest przecież od spraw organizacyjnych :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejemy tylko RUDA zwłaszcza w piątek :decayed:

Piątek jest przecież od spraw organizacyjnych :facepalm:

+1 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, już tuż tuż i nie mogę się doczekać aby zobaczyć wasze mordy ;-) U mnie niestety póki co remont i to nie auta a mieszkania.

Swoją drogą będę miał kilka kompletów wycieraczek do B5 jakby ktoś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też remonty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejemy tylko RUDA zwłaszcza w piątek :decayed:

Piątek jest przecież od spraw organizacyjnych :facepalm:

Też będziemy organizować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lece z gwertym i maxcudo od poznania,niech napisza o ktorej ja sie dostosuje bo na wolnym jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, już tuż tuż i nie mogę się doczekać aby zobaczyć wasze mordy ;-) U mnie niestety póki co remont i to nie auta a mieszkania.

Swoją drogą będę miał kilka kompletów wycieraczek do B5 jakby ktoś chciał.

biore jeden na stówe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą będę miał kilka kompletów wycieraczek do B5 jakby ktoś chciał.

Też bym się pisał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, ktoś jeszcze będzie chciał bo miałem tylko dwa luźne komplety i muszę domówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, ktoś jeszcze będzie chciał bo miałem tylko dwa luźne komplety i muszę domówić ?

tylko o mnie nie zapomnij :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, ktoś jeszcze będzie chciał bo miałem tylko dwa luźne komplety i muszę domówić ?

tylko o mnie nie zapomnij :grin:

Spoko, spoko, Twoją kaskę właśnie przepiłem :drunk::drunk:

zartowałem będą, spoko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lece z gwertym i maxcudo od poznania,niech napisza o ktorej ja sie dostosuje bo na wolnym jestem

Jeszcze sami nie wiemy, czekam na odpowiedz od Grzegorza(Gwerty) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak na chwilę, na pokaz/oglądanie aut można wjechać? Poznać się itd?

przyjeżdzaj, z chęcią obejrzymy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...