Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wyrezac reczna regulacje w lampach BIXENON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Propozycja dla rezaczy ktorzy chca miec bixy w swoich autach i reczna regulacje wysokosci swiatel

Sam to przechodzilem i mialem dylemat czy zakladac samopoziomowanie czy cos starac sie wymodzic i cos wyszlo
Na poczatku chcialem przerabiac silniczek -
ok 2 miechow z tym walczylem - rezalem cala ta oske napedowa z silniczka z lamp bixen bo tam jest metalowa ale co fabryka to fabryka :decayed: i w rece wpadly mi lampy od passata chyba B6 z 2007r i moim oczom ukazal sie silniczek do recznej regulacji z koncowka jak do bixa :banan:
No banana mialem zajefajnego
A ponizej jak to sprawa sie przedstawia


DSC_6714.JPG

DSC_6712.JPG
Nr silniczka z Passata B6 - 1Q0 941 295
Nr silniczka z Audi A4 B6
- 1J0 941 295F

Jak widzicie wszystko pieknie wyglada i pasuje P&P oprocz kostki do silniczka - w bixie jest na 4 piny a zwykla lampa ma silniczek na 3 piny wiec zmienilem kostke i zostal jeden wolny kabelek ktory przyda sie do wyrezania dodatkowego swiatelka w lampie :naughty:
Podlaczylem lampe i maly zonk - nie ndziala - pewnie kabelki inaczej podpiete powinny byc - nie wnikam i zmieniam srodek

:decayed:
DSC_6713.JPG

Wiec podmienilem cala plytke z silniczkiem widoczna na zdjeciu na ta z A4B6 i dziala :decayed:
Teraz musimy zmienic kostke do silniczka - w bixie jest na 4 piny - oraz zmienic miejscami kabelki w kostce
W lampie bixenon bialy kabelek juz nie bedzie potrzebny wiec zakladamy na niego izolacje i na bok z nim
Teraz oprawienie kostki - piny takie same wiec nie ma problemu
W miejsce HJST wpinamy czarny kabelek
W miejsce VN2 wpinamy
brazowy kabelek
W miejsce 3 wpinamy niebieski kabelek


A tak wyglada w lampie

DSC_6715.JPG

Cala operacja z wyciagnieciem lamp i wlozeniem pewnie ok 2 godz na spokojnie ale jaka radosc ze koszty z zamontowaniem regulacji lamp bixenonowych spadly o kilka stowek :naughty:
Koszt silniczkow - nie wiem bo byly gratis z rozwalonych lamp ale pewnie niedlugo ukaza sie w dziale sprzedam i wtedy bedzie wiadome :decayed:

Tak na koncu - nie umiem pisac tak jak Bartek
:decayed: ale zawsze to jakas informacja
Tak wiec milego rezania

:hi:

Edytowane przez Stichy
Aktualizacja zdjec

Opublikowano

a tydzień temu sprzedałem panel CLH + poziomowanie i kupiłem samo CLH :whistling:

Super robota !

Opublikowano

od b6

Opublikowano
  • Autor

Przeciez napisane na zdjeciach i w temacie

Opublikowano

jesteś miszczu :hi:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

masz może numery tych silniczków z paska bo na tym zdjęciu nie bardzo widać

DSC_6714.jpg

Opublikowano

Dobry pomysł i fajny modzik dla właścicieli bixa bez poziomu.

Numer o ile dobrze czytam to nr 1Q0 941 295 :wink:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Heh, a Rafał dopisał te nr-y wcześniej w pierwszym poście :decayed:

Opublikowano
Dobry pomysł i fajny modzik dla właścicieli bixa bez poziomu.

Numer o ile dobrze czytam to nr 1Q0 941 295 :wink:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Heh, a Rafał dopisał te nr-y wcześniej w pierwszym poście :decayed:

:dziura::doh::doh:

ale cena jednego silniczka zabija , bo jak by chciał kupić nówkę to 411zł za jeden bez zniżek :facepalm:

Opublikowano

Zawsze można zaryzykować (choć mało kiedy jest to ryzyko) i kupić używkę na pewno za nieduże pieniądze:wink:

Opublikowano

właśnie tak pobieżnie przeszukałem ebay.uk i nic ale zawsze można kupić całe lampy , wyjąć silniczki a lampy pchnąć dalej :naughty:

np te

VW passat headlights | eBay

Opublikowano
  • Autor

Z tymi lampami nie pojdzie tak latwo :decayed: - przykrecone od srodka

A na alledrogo silniczki sa 50zl szt :jerk:

Opublikowano

muszę podjechać na szrot bo ostatnio widziałem tam chyba dwa passki

Opublikowano

Widze że założyłeś od b8 soczewki. Wersja angielska ?

Opublikowano
  • Autor

Wersja z wajha :wink:

Opublikowano
Wersja z wajha :wink:

Miałem takie . ale ja zrobiłem wersje angielska :)

Spoko mod ale ja nie założe bo DRL wpadł w miejsce reg;]

Opublikowano

Panowie, o co chodzi z tą regulacją bixów? Zastanawiam się nad bixami bez samopoziomu...

Opublikowano

no to temat dla Ciebie Kuba :) chodzi o przerobienie bixów zeby było można regulować wysokość świateł tak jak w zwykłych lampach h7 za pomocą pokrętła :) jak będziesz rezać to daj znać wpadne do gniezna oblukać bo temat kuszący :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

moge i ja dodac tego moda do swoich:naughty:, a regulacja z kabiny w zupelnosci mi wystarcza

podziekowania dla Stichy :hi:

Opublikowano
moge i ja dodac tego moda do swoich:naughty:, a regulacja z kabiny w zupelnosci mi wystarcza

podziekowania dla Stichy :hi:

:good:

gdzie dorwałeś silniczki ?

Opublikowano

zalatwil mi je ten co bralem bixy od niego

cena az cale 25 zl/szt :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Na allegro nie brakuje tych silniczkow - wystarczy minutka i masz :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.