Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Gdybyś to machnął folią 3M to efekt był by dużo lepszy.

3M nie ma w swojej ofercie folii o takiej strukturze. Folia 5D carbon pod względem wizualnym nie ma sobie równych, gdzie 3M przy niej to jakieś nieporozumienie. Fakt, 5D jest grubą folią i aplikacja jest ciężka, gdzie niedoświadczony majster może mieć kłopoty.

Opublikowano

zamówie jakiś nie duży arkusz folii 3m i sprawdzę na ramce od skrzyni, najłatwiej zdemontować. i zobacze jak będzie to wygladało.

faktem jest że ta folia jest niższej jakości niż 3m nawet patrząc na cene 3m i tej,

Opublikowano

faktem jest że ta folia jest niższej jakości niż 3m

nie zgodzę się z tym. Miałeś je obie w ręce? Pracowałeś tą i tą ?

Folia 3m nie da Ci takiego efektu jak 5d , resztę różnic napisałem wyżej.

Opublikowano

faktem jest że ta folia jest niższej jakości niż 3m

nie zgodzę się z tym. Miałeś je obie w ręce? Pracowałeś tą i tą ?

Folia 3m nie da Ci takiego efektu jak 5d , resztę różnic napisałem wyżej.

nie robiłem 3m. więc dlaczego moja folia jest trzykrotnie tańsza niż 3m? poprostu płaci się za marke?

Opublikowano

poprostu płaci się za marke?

w tym przypadku zdecydowanie tak.

Opublikowano

Ja rok temu konsole oklejałem folią 3M a jako, że na co dzień mam styczność z produktami 3M to jeśli mam tylko możliwość to wybieram ich produkty

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ec58631d5bc2c461

http://www.fotosik.pl/zdjecie/eb34930be241872d

Edytowane przez Toskańczyk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

siema, ma ktoś może zdjęcia dekorów do porównania z matem i połyskiem czarnego carbonu? chce zmienic ze szczotkowanego alu. na czarny carbon, i mam dylemat czy mat czy może połysk?? szczotkowane alu. się znudziło.

Opublikowano

Ja wczoraj zakupilem folie 3m czarny szczotkowany mat, mam w planach oklejenie tego plastiku skrzyni biegow, popielniczki i dekorow. Bede to robil pierwszy raz, zobaczymy co wyjdzie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy da się jakąś folią carbon uzyskać taki efekt:
765%20(Kopiowanie).JPG

Opublikowano

Czy da się jakąś folią carbon uzyskać taki efekt:

765%20(Kopiowanie).JPG

Nie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witajcie znowu, stało się, folia zaczęła się miejscami odklejać więc czeka mnie powtórka z rozrywki.

podpowiecie która folia jest łatwiejsza w aplikacji niż ta 5d? tym razem zdecydował bym się na szczotkowane aluminium, coś podobnego było w oryginale.

dzięki i pozdrawiam

Opublikowano

witajcie znowu, stało się, folia zaczęła się miejscami odklejać więc czeka mnie powtórka z rozrywki.

podpowiecie która folia jest łatwiejsza w aplikacji niż ta 5d? tym razem zdecydował bym się na szczotkowane aluminium, coś podobnego było w oryginale.

dzięki i pozdrawiam

przy dekorach nie możesz tej folii obcinać na krawędziach tylko trzeba ją zawinąć na lewą stronę. Ona jest twarda i dlatego się odkleja. Na płaskich powierzchniach nie ma problemu z odklejaniem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy da się jakąś folią carbon uzyskać taki efekt:

765%20(Kopiowanie).JPG

A może się da :) Czytaj -> "Hydrografika" Myslę że to ładniej wygląda niż oklejanie foliami.

Opublikowano

c2d508043f00ea084c18f7e3407e29bf.jpg88ac0a6e0405a21d5bc82e0c2b076f74.jpg1717db0fa172c016edb0590af28ba105.jpg

Hydrografika

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

b89d403dd0e4f9e3822ed6d0d34dc081.jpg59da27ec5ceca57c95c1748711530104.jpg

Na pierwszym zdjęciu można porównać hydrografike (ramka biegow) z ori carbonem (popielniczka)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jest ktoś z Płocka lub okolic, kto oklei mi dekory?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam dekory 1NK ale tylko ma drzwiach i kokpicie a chce okleić popielniczki i ramkę biegów poleci ktoś folie która jest najbardziej zbliżona do orginalu

Wysłane z galaxy S5

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

siema, zabieram sie wlasnie za oklejanie kokpitu, moglby ktos podeslac link do jakiegos poradnika jak zdemontowac te listwy zebym ich za bardzo nie uszkodzil?

Opublikowano

Ta główna długa,z prawej str.pod zaślepką taką jak od bezpieczników jest przykręcona.Od str.kierownicy też jest przykręcona,musisz zdjąć osłonę pod kierownicą i będziesz miał do niej dostęp.Ten krótki dekor co w nim jest włącznik świateł,to Ci wyjdzie z koszyczkiem od włącznika ,ta listwa też jest przykręcona od str. kiery, po wyjęciu włącznika zobaczysz śrubki którymi jest przykręcony.Taki opis mniej więcej bo już nie pamiętam,zawsze coś pomoże

Opublikowano

no pewnie, dzięki,

jeszcze jakies wskazówki jak wyciągnąć pokrywke popielczniki i dekor wkoło drążka skrzyni biegów i zabieram sie do roboty :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.