Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW 525D E39 2002r czarny sedan.


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

Dresowóz daje radę, po mieście mam 8.2 spalanie więc nie jest źle przy takiej budzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeb już ogoliłeś, golda na szyje masz ? dresy kupiłeś ? A no i jeszcze Ci blond laseczki brakuje :grin:

spoko autko, gangsta na pełnej piździe :kox: tylko takie małe "ale" mam, jak ty wjedziesz w takich warunkach jak w tym roku pod Stasinde, buhahahaha chyba tyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zadbana sztuka :thumbup1: dobrze ze nie poszla na taxi :wink: kiedys szukalem takiej 5 , ile dales? moze pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeb już ogoliłeś, golda na szyje masz ? dresy kupiłeś ? A no i jeszcze Ci blond laseczki brakuje :grin:

spoko autko, gangsta na pełnej piździe :kox: tylko takie małe "ale" mam, jak ty wjedziesz w takich warunkach jak w tym roku pod Stasinde, buhahahaha chyba tyłem

Dresy jakieś tam są tylko muszę poszukać, kieta jest ale na ręce bo na szyję zgubiłem wieki temu i jest brunetka bo w blondynkach nie gustuje choć są wyjątki Haha

No z tym tyłem to zobaczymy jak będzie :D

Pierwsze moje auto to był rwiący asfalt tylnym napędem malczan xD ^^ :polew:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

bardzo zadbana sztuka :thumbup1: dobrze ze nie poszla na taxi :wink: kiedys szukalem takiej 5 , ile dales? moze pw

Poszło PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeb już ogoliłeś, golda na szyje masz ? dresy kupiłeś ? A no i jeszcze Ci blond laseczki brakuje :grin:

spoko autko, gangsta na pełnej piździe :kox: tylko takie małe "ale" mam, jak ty wjedziesz w takich warunkach jak w tym roku pod Stasinde, buhahahaha chyba tyłem

Dresy jakieś tam są tylko muszę poszukać, kieta jest ale na ręce bo na szyję zgubiłem wieki temu i jest brunetka bo w blondynkach nie gustuje choć są wyjątki Haha

No z tym tyłem to zobaczymy jak będzie :D

Pierwsze moje auto to był rwiący asfalt tylnym napędem malczan xD ^^ :polew:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

bardzo zadbana sztuka :thumbup1: dobrze ze nie poszla na taxi :wink: kiedys szukalem takiej 5 , ile dales? moze pw

Poszło PW.

Łooooo to sorry nie wiedziałem że ty masz taaakie doświadczenie z mocnymi RWD :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BT da rade , od czego jest niższy poziom tam gdzie s6 stało :wink: Ja byłem e60 dwa lata temu i dało rade dojechać i wrócić bez zaliczenia rowu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych 10 dniach jazdy bemką pojeździłem teraz naszą A4ką i czułem się jak w gokarcie :grin::grin::grin:

Małe to to i zwrotne w ciul:decayed: Człowiek szybko się odzwyczaja od poprzedniego auta, jeszcze myślałem że poszło sprzęgło bo tak zawsze na górze brał :grin:

Nie wiem czy teraz na mniejsze auto bym się przesiadł:doh: Taką A8 D3 jak ma Paweł (Nowak_zg) chętnie bym przetestował i porównał wyższy poziom komfortu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie szukałem kiedyś e39 - komfort lux, ale jak wsiadłem do E46 to ... e39 to ponton. Duży ponton. MI to nie odpowiadało wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest ponton :grin:

Po 3 latach jazdy na 19" po Krk teraz mam gdzieś nierówności i wyboje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, do tego się człowiek przyzwyczaja szybko.

ja ostatnio swoją rzuciłem lekko na glębę i na nowa muszę się uczyć parkować przy krawężnikach i wyglądać dziur w jezdni :kwasny:

Ale cóż, takie życie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam bo na styk najeżdża na krawężniki ale wolę nie ryzykować, tak samo z cofaniem, inaczej lusterka oddalają niż w A4 i trzeba się przyzwyczaić, te czujniki faktycznie pomagają bo jak nie one to chyba raz bym zawadził pod garażem na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie e39 polifty ;) tylko szkoda ze bez m-pakietu ....

kolega ma wlasnie czarnego sedana polifta e39 indivuduala z takim samym zestawieniem kolorystyczynym jak ty

czarny sedan tylko ze m-pakiet i kremowe wnetrze ...

wywalisz ten okropny tlumik ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie e39 polifty ;) tylko szkoda ze bez m-pakietu ....

kolega ma wlasnie czarnego sedana polifta e39 indivuduala z takim samym zestawieniem kolorystyczynym jak ty

czarny sedan tylko ze m-pakiet i kremowe wnetrze ...

wywalisz ten okropny tlumik ;> ?

Oglądałem 3 sztuki w M pakiecie i w każdej coś było nie tak, to z zewnątrz zniszczona a inna coś z silnikiem itd więc wolałem kupić pewne auto i zadbane a M pakiet zawsze można dołożyć ;) Ale czy będzie to się okaże bo nie wiem ile tym będę jeździł.

Tłumik tak jak pisałem w 1 poście pójdzie do wywalenia, muszę kupić ori puszkę i ewentualnie dospawać takie końcówki jak mam w A4ce o wiele lepiej by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne wnetrze i zadbane:slina: sam szukalem swego czasu 5 ale w M pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne wnetrze i zadbane:slina: sam szukalem swego czasu 5 ale w M pakiecie

Fajnie że się podoba, chodzi mi po głowie pierwszy mod a dokładnie kiera M5 oczywiście po lifcie:wink:

Muszę się dowiedzieć jak z montażem czy nie ma jakiś różnic w wielkości wieloklinu tak jak w przypadku gdy montowałem w A4 od Ski itd, by wszystko działało jak trzeba.

3212344812

l013z.jpg

Brałem pod uwagę jeszcze od M pakietu po lifcie jak ta niżej.

3216713281

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

Teraz to możesz już na siksy jechać :decayed:

Szkoda skóry bo jeszcze któraś szpilką przejedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaażda ta kiera 3 ramienna z multifunkcją dobrze wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobało mi się poliftowe E39 w sedanie :kox: i ten wzór 17-ek

Gratuluję zakupu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...