Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A5 2,0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie furacz przekozak ale musze przyznać koła masz specyficzne - osobiście mi się nic a nic nie podobają - nie wiem czy to kwestia koloru czy wzoru ale do takiej fury jest kilka wzorów które by miażdżył

Ps. albo zapodaj jakieś foto z bliska kółek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie normalnie jezdzic na tej glebie ? czy tylko pełzanie zostało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany w Katowicach . B.ladnie się prezentuje . miałem podejść i pogadać ale się mijaliśmy cały czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na SCP :) koło fajnie się prezentuje reszta też :) trzebabyło wziąć coś na te muchy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki fele jak mowie , nie starczylo znow w tym roku na nie. zmienie. poki co sa jakie sa. d*py nie urywaja , pozatym motyw mocno kontrowersyjny i oryginalny wiec wiedzialem ze bedzie wywolywac skrajne emocje. nie mialem lepszego pomyslu na zrobienie czegos z nimi i tanszego :) folia za free i klejenie. odlazi juz zreszta i bedzie trzeba zedrzec. Prawda taka ze nie widuje sie takich i tyle . mi generalnie sie podobaja bo to najfajniejsze i najefektowniejsze co moglem z nich wycisnac chyba :) postaram sie w koncu w zime cos skolowac na poziomie.

Muchy hmmm... niby 2,0TDI ale ciagle 100+ na normalnych a ~180 na dwupasach wiec troche ich nabilem przez te 200km :) tam bylem mega pozno i nie na pokaz a po prostu sie przejechac wiec nawet nie pomyslalem jej szorowac a uj***na byla mocno ;)

Edytowane przez Nosb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ja o felach pisałem jak najbardziej w pozytywnym sensie :) mnie się bardzo widziały :) autko eleganckie ;) jak wsadzisz tego potwora pod maskę to będzie koks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie widziałem na żywo! Nie było za wiele czasu ale ogólnie wóz mega! :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

:polew::polew: :polew: :polew: :polew:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku wpadnie v10 czy odpuszczasz? trzymam kciuki mocno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...