Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Wal do Gwertego

Mówisz i masz!!!

Zamówienie złożone....a będzie coś takiego:

50087a.jpg

I black front będzie gotowy ;-)

Opublikowano

grat furki :kox: grubo te lampy wyjdą :kox: Gwerty reza od razu bixy czy tylko malowanie? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Bedzie wsadzona soczewka BI, Grzechu wie co robi, także zdaje się na niego. czekam z niecierpliwościa na lampiony......Ciekawy jestem jak froncik się bedzie prezentował

Opublikowano
Wal do Gwertego

Mówisz i masz!!!

Zamówienie złożone....a będzie coś takiego:

http://s14.postimg.org/z4tn00a19/50087a.jpg

I black front będzie gotowy ;-)

no nie pogadasz :naughty: bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

No kochana, coś trzeba robić, żeby elitę podganiać:wink:, a jak Twoje kółka?

Dopięte wszystko?:naughty:

Opublikowano
No kochana, coś trzeba robić, żeby elitę podganiać:wink:, a jak Twoje kółka?

Dopięte wszystko?:naughty:

to dwoje teraz gonimy ta elite :decayed::grin:

czekam na dystanse a opony wpadną po wakacjach te ładnie siedzą to trza je zużyć wpierw :wink:

Opublikowano
  • Autor

Z racji, że jedziemy z tematem frontu, trzeba wszystko dopiąć. Lampy zamówione, a wraz z nimi nowe halogeny, bo stare już lekko mleczną barwę maja

lampa_przeciwmgielna_przednia_halogen_lewa_audi.jpg

Oraz chińskie xenony, zawsze coś lepiej oświetlą:wink:

image.jpg

Także przyszły tydzień będzie bardzo owocny w paczuszki - jak na święta:polew:

Opublikowano

a dla mnie nic nie masz :naughty:

no to będzie prezentacja na manii:kox:

Opublikowano

możesz powiedzieć z kąt brałeś halogeny ? Bo też chce zainwestować w nowe :decayed:

Opublikowano
możesz powiedzieć z kąt brałeś halogeny ? Bo też chce zainwestować w nowe :decayed:

no właśnie :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
możesz powiedzieć z kąt brałeś halogeny ? Bo też chce zainwestować w nowe :decayed:

No to przecież nie tajemnica.....allegro:banan:, a tu link macie :HALOGEN AUDI A4 B6 2001-2004R PRAWY !NOWY! (3352006000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

a tył ich jest metalowy ?

Opublikowano
  • Autor
a tył ich jest metalowy ?

Tak, przynajmniej na zdjęciu tak było, ale czy jest, czy nie, to oryginału i tak bym nie kupił, a moje to już masakra:facepalm:

Opublikowano

ladnie sie furka zmienila :kox:

HID o jakiej barwie wziales?

pokaz troszke wiecej w srodku autko

Opublikowano
  • Autor
ladnie sie furka zmienila :kox:

HID o jakiej barwie wziales?

pokaz troszke wiecej w srodku autko

THX:hi:, hid wziąłem 5000k, wzwyż już za niebieski, a z kolei 4300k, troszkę chyba za słabo jak na xenon.

Fotki środka ogarnę jakoś w weekend, też nad tym myślałem:wink:

---------- Post dopisany 19-07-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2013 at 08:10 ----------

Żeby coś się działo, dziś jedna z paczuszek dotarła, jutro montaż.....

image_zpse1365417.jpg

Opublikowano

jakiej firmy to gwint masz?

Opublikowano

ta technix z tego co widze :eusathink: kolego jaki koszt takiego zawiasu?

Opublikowano
  • Autor

Gwint z dolnej póły TA.... kupiony używka, zdjęty po kilku dniach z auta, gdyż "nietrafiony zakup". Także za rozsądne pieniądze jest u mnie. Może to nie jest specjalnie wysoka jakość, ale jeździłem na tej marce w Borze przez dwa lata i byłem zadowolony, jedyny mankament, to zapiekające się nakrętki, ale smar miedziany załatwi sprawę. Dziś miał być montaż, ale niestety nie da rady:kwasny: Także nici z zabawy:facepalm:

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2013 at 08:00 ----------

Mała aktualizacja, udało się wczoraj dopaść warsztat i ogarneli robotę. Wprawdzie nie do końca, ale mniej będzie w poniedziałek. Przód stawiał opory, standardowo, śruba zapieczona na maxa, ale jakoś tam udało się. Niestety brak czasu już nie pozwolił na regulację i zdeczko jest za nisko:facepalm:, ale jutro myślę, że wszystko się już zrobi:banan:

DSC_0012.jpg

DSC_0009.jpg

Opublikowano

Pięknie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Gwint już w komplecie, wyregulowany w 90%....

DSC_0036.jpg

Halogeny + HIDy też zamontowane, jeszcze tylko musze ogarnąć miejsce dla przetwornic, ciężko z tym:facepalm:

DSC_0046.jpg

DSC_0047.jpg

DSC_0050.jpg

DSC_0039.jpg

Bixy czekają na montaż, już paczuszka doleciała:banan: od GWERTEGO:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.