Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie-działa-podświetlenie-rejestracji


enrike2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-mam-problem-jak-w-temacie.Bezpieczniki-sa-dobre-działa-podswietlenie-bagaznika-a-rejestracji-juz-nie-kable-w-dobrym-stanie-nie-przerwane-lampki-do-podspietlanie-tez-ok-a-jednak-nie-działa.Dodam-tylko-ze-swiatla-mi-sie-zapalaja-jak-juz-przekrece-kluczyk-a-nie-jak-przelacze-wlacznikiem-swiatel-ma-to-jakies-znaczenie??Pomocy-bo-musze-to-zrobic-jak-najszybciej.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć lampki i sprawdź miernikiem lub kontrolką czy jest zasilanie , jeżeli jest problem na stylach (czasami przy słabym kontakcie tych blaszek lubią styki siąść i nie łączy) a jeżeli zasilania nie ma musisz po kolei sprawdzać idąc kolorem kabli zaczynając od tylnej klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy włącznik świateł ma jakies znaczenie?? dzis sprawdzilem klape i przewody na zgieciu klapy wszytsko ok co dalej i ktory to bezpiecznik od tej rejestracji?

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 22:56 ----------

pomozcie mi koledzy.

---------- Post dopisany 12-05-2013 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 11:21 ----------

Czy może mi ktoś pomóc czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik nr 4 jeżeli dobry musisz zdemontować półkę pod kierą i kontrolką sprawdzić przy mce. wszystko jest w tym dziale wystarczy poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik n4 dobry ;-) a moze byc cos z listwa tam gdzie zamontowane sa lampki?? bo tam jeszcze nie zaglodalem bo burza szla he i latwo sie ja wyjmuje??jak bede mial chwile wolnego czasu to zajze tam ale powiedzcie czy tam moze byc problem?? Pozdrawiam

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2013 at 16:28 ----------

nikt nie mial tego problemu??

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 20:37 ----------

Widze ze chyba nikt nie moze mi pomoc a powiedzcie mi czy moge jakos pociagnac kable od postojowek z tylu w lampie do podsiwtlania zeby wkoncu bylo i w jakie kable mam sie podpiac. Moze teraz mi ktoś pomoże. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze byc cos z listwa tam gdzie zamontowane sa lampki?? bo tam jeszcze nie zaglodalem

No to zajrzyj tam, sprawdź czy dochodzi tam prąd.

Zacząłeś od d*py strony i tego efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik n4 dobry ;-) a moze byc cos z listwa tam gdzie zamontowane sa lampki?? bo tam jeszcze nie zaglodalem bo burza szla he i latwo sie ja wyjmuje??jak bede mial chwile wolnego czasu to zajze tam ale powiedzcie czy tam moze byc problem?? Pozdrawiam

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2013 at 16:28 ----------

nikt nie mial tego problemu??

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 20:37 ----------

Widze ze chyba nikt nie moze mi pomoc a powiedzcie mi czy moge jakos pociagnac kable od postojowek z tylu w lampie do podsiwtlania zeby wkoncu bylo i w jakie kable mam sie podpiac. Moze teraz mi ktoś pomoże. Pozdro

Nie denerwuj się tylko wystarczy poszukać.

Nie rób lipy z kabelkami tylko zdemontuj listwę od podświetlenia i posprawdzaj napięcia.

Czesto w sedanie przełamuja się kable przy zawiasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy jakim zawiasie??

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

I napisz co w kolejności mam sprawdzić po kolei jak mozesz bede wdzieczny kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enrike2 naprawdę bez złośliwości ale pojedź może lepiej do elektryka bo będziesz miał problem z ogarnięciem tego. Masz kilka podpowiedzi co masz sprawdzić po kolei , ty tego nie robisz i dodatkowo nie potrzebnie zaczynasz myśleć nad przeróbkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie rozumiem ;-) popatrze jeszcze ta listwe bo tam jak rozbieralem to bylo widac rdze moze jakis kabelek przerdzewial wyjme cala listwe i popatrze a jak to nie pomoze to oddam do elektryka. I powiedz mi czy bede mial jakies problemy z wyjeciem tej listwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć ale dopóki się za to nie weźmiesz to się nie dowiesz.:facepalm:

Wiesz ?

Ja robię odwrotnie niż ty.

Najpierw próbuję sam naprawić i dobrać się do czegoś a dopiero gdy wyczerpię swoje możliwości, to pytam na forum.

Rozbierz, popatrz, poczyść, zmierz miernikiem a dopiero potem pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy jakim zawiasie??

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

I napisz co w kolejności mam sprawdzić po kolei jak mozesz bede wdzieczny kolego.

zawias klapy lewa strona

Kolego zacznij coś szukać bo nikt Ci nie nie da zdjęcia w którym miejscu masz usterkę

Zacznij od listwy, jak tu nie ma napięcia to pewnie przełamany kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej mówi.... Przy siłowniku lewym klapy bagażnika

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy jak pisaem wczesniej to ja juz sprawdzalem tam przy klapie i jest wszystko ok w weekend bede mial czas to zajze do listwy a jak to nie pomoze to juz sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enrike ja za 2 razem zbalazlem bodajze zolty kabelek bo juz nie mialem sil i na spokojnie zajzalem w gumowa wiazke przy silowniku klapy. Jezeli tak to pozostaje ci rozbiorka boczkow bagaznika i przewertowac cala wiazke

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i to mnie czeka w weekend ;-) napisze co zy byl jakis efekt mojego szukania ;-) jak narazie ciesze sie z zalozenia alarmu ;-) he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałm juz ze nie ma napiecia na listwie dlatego chce ja sprawdzic jutro sie tym zajme a jak sprawdzic napiecie na tej wtyczce co jest podlaczona ta listwa ktore to kabelki od podswietlenia rejestracji?? bo tam jest ich pare ;p

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 12:21 ----------

A wie ktoś ile jest tam śrub na tej listwie widzialem 2 jak ja wyjac nic sie nie urwie czy jest wiecej tych srub??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avancie jest 4 szt

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...