Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka jest różnica między Concert III a Symphony III ?


serfin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za info. No to juz wiem co i jak :) w sumie nie rozumiem tego pchania sie w Rnse, stare malo ma w sobie mozliwosci technologicznych, bezdotykowe. Za 1100zl kupie chyba wlasnie Peiying'a ze wszystkim w srodku. Przezyje brak wyswietlania na FISIE tytulu piosenki :P a bede mial dotykowa navi automape, bluetooth, dvd, mp3, 2x czytnik SDHC, obie antentki w zestawie i gware :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rnse wg mnie najlepiej się prezentuje w aucie ale za te pieniądze można mieć o wiele bardziej funkcjonalny sprzęt np taki o którym piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze gdyby nie te nakrecanie na RNSE, to kosztowaloby ono realne pieniadze ok. 800-1000zl. Nie wszystko musi byc ori, czesc forumowiczow ma zamienniki np listw S4 i nie chwali sie...zastanawiam sie natomiast jezeli producent radia 2din napisane ma w spec. ze obsluga z kierownicy samochodu to znaczy ze mozna zaadaptowac przyciski z kiery w urzadzeniu i jak to dziala to kolejny argument, że za pomoca multifunkcyjnej kierownicy mozna sterowac nie tylko ori sprzet typu rnse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawialem sie nad concertem III i symphony III ale chlopaki z forum pisali ze symphony jest lepiej wykonane w srodku. Mozesz podrzucic link do manuala symphony?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, leze w szpitalu i pisze z fona, wiec ciezko bedzie, ale ja wpisalem w google haslo : symphony III specification csy jakos tak i wsrod pierwszych 5-7 linkow bylo do sciagniecia pdf. Ale od razu uprzedzam nic tam nie ma sam manual informujacy co jak wcisnac by cos tam chodzilo. Takze niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze gdyby nie te nakrecanie na RNSE, to kosztowaloby ono realne pieniadze ok. 800-1000zl. Nie wszystko musi byc ori, czesc forumowiczow ma zamienniki np listw S4 i nie chwali sie...zastanawiam sie natomiast jezeli producent radia 2din napisane ma w spec. ze obsluga z kierownicy samochodu to znaczy ze mozna zaadaptowac przyciski z kiery w urzadzeniu i jak to dziala to kolejny argument, że za pomoca multifunkcyjnej kierownicy mozna sterowac nie tylko ori sprzet typu rnse.

Z tą obsługą w kierownicy: nie wiem jak konkretnie w tem peyingu ale kiedyś kupiłem kaseciaka Sony który miał w opisie "sterowanie z kierownicy" a polegało to na tym że mogłeś dokupić sobie pilot (przypominający kształtem manetkę) montowany pod manetką od wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale tsm juz jest chyba przypisywanie klawiszy, wciskasz klawisz na kierze a na wyswietlaczu pyta do czego ma sluzyc przycisk. Musze pogrzebac w necie kogos dorwac kto to ma i dokladnie z pierwzzej reki dowiedziec sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeżę bo nie mogę znaleźć, czy ktoś może podrzucić dane techniczne Concert III w B7 ?

Czy we wszystkich B7 z radiem Concert III jest 10 głośników....? u mnie jest przód odseparowany i tył również oraz bas + wzmacniacz w boczku.....czy jest jeszcze gdzieś jeden głośnik ( centralny? ) czy te głośniki są aktywne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz Bose a masz wzmacniacz z tylu to masz aktywny tylko tyl z wzmaka a przod daje z radia. Aby upewnic sie czy masz centralny to poprostu zajrzyj tj wykrec na 2 srubki pipek z czujnikiem co w kratce siedzi a nastepnie wyszarp kratke do gory i zobaczysz czy tam jest czy go nie ma, tj centralnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przyłóż do kratki ucho :) Jeśli jest to będzie go słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zaraz ide posłuchać, dzięki za wyrozumiałość... aha a czy orientujesz się czy Concert III ma regulację suba?, jest jakaś opcja żeby na fabrycznym sprzęcie zwiększyć wydajność / głośność suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego suba nie wyregulujesz jest jedynie ogolna regulacja basu w radiu dla wszystkich glosnikow niskotonowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, czyli pozostaje wymiana suba i jakiś piecyk trzeba dołożyć...biorę się właśnie za audio w mojej b7....na pierwszy ogień wytłumienie przednich drzwi, dystanse z mdfu i nowe głośniki....myślę czy głośników z tylnych drzwi sie nie pozbyć, chociaż tam sa średnie i wysokie tylko więc tak bardzo sceny nie zaburzają....

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

sprawdziłem głośnik centralny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Mam pytanko do kogos milego. Posiadam w swoim a4 b6 radyjko symphony 2, z pdołączona fabryczna navi do tego radia i kolorowego fis. Radyjko mi już nawala. Czy da rade podpiąć model symphony 3 z MP3 lub concert 3 z MP3? Jsk to jest z kostkami, pasują? Ciężko mi się dopatrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gsekulski napisał:

Witam Panowie. Mam pytanko do kogos milego. Posiadam w swoim a4 b6 radyjko symphony 2, z pdołączona fabryczna navi do tego radia i kolorowego fis. Radyjko mi już nawala. Czy da rade podpiąć model symphony 3 z MP3 lub concert 3 z MP3? Jsk to jest z kostkami, pasują? Ciężko mi się dopatrzec.

da rady podpiąć ale symphony 3 i concert 3 mają inne kostki niż symphony 2. Więc albo przeróbka instalacji albo zakup odpowiednich przejściówek i można zmieniać radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

symphony 3 nie odtwarza mp3

No chyba nie bardzo :)

624b650a4e1de54899ba2449e78ad31b.jpg

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...