Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za dobre slowo tak myslalem cos pomodzic z progami ale nie chce zbytnio czarowac , zeby sie festyn nie zrobil

wnetrza tez nie ruszam Recaro nie bedzie to nie jest Esa czy R'es Ewentualnie wpadnie zmieniarka cyfrowa , bo oryginalne radio mi sie podoba :wink: dekorow narazie nie zmieniam moze kiedys na amerykanskie drewno , Fisa musze ogarnac ale jakos zawsze szkoda mi tych paru Plnów ;/

Ogolnie w planach jest Air ride , felga moze w bialej perle z gamy Merca Ale to narazie musi poczekac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez no tu nie kitoj ze recaro nie bedzie, nie musi byc ale jakis kubel by sie zdal bo taboret kiepsko trzyma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to zwinoles mi ja z pod nosa kiedys mialem po to jechac w rybniku byla ;p poznalem po silniku blendzie i tablicach srb tylko jakos z talibem sie nie wybralismy po to wtedy

---------- Post dopisany at 02:43 ---------- Poprzedni post napisany at 02:42 ----------

dosc dlugo wtedy wisiala na allegro i otomoto z rok temu to bylo ? :)

---------- Post dopisany at 02:45 ---------- Poprzedni post napisany at 02:43 ----------

i ogolnie zrobiles z niego mega kose jest super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany auto idzie na sprzedaż , lub wymiane na cos ciekawego faKE s4 b5 , a4 b6 S z doplata lub cos innego silniki all

Planuje nowy projekt najprawdopodobniej b7 , dlaczego sprzedaje hmmm ... nie wiem co dalej modzic , jesli sie nie sprzeda pojde dalej z tematem :wink:

Cena jak dla forumowiczow ale to juz bez jakiejkolwiek negocjacji tak jak stoi 20 tysi

Tu literatura ; Audi a4 b5 US'a German style , cult style Wodzisław Śląski ? Tablica.pl

Brak cisnienia na sprzedaz Pozdrawiam

Za 15nache to wole mamie do pracy zostawic : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany auto idzie na sprzedaż , lub wymiane na cos ciekawego faKE s4 b5 , a4 b6 S z doplata lub cos innego silniki all

Planuje nowy projekt najprawdopodobniej b7 , dlaczego sprzedaje hmmm ... nie wiem co dalej modzic , jesli sie nie sprzeda pojde dalej z tematem :wink:

Cena jak dla forumowiczow ale to juz bez jakiejkolwiek negocjacji tak jak stoi 20 tysi

Tu literatura ; Audi a4 b5 US'a German style , cult style Wodzisław Śląski ? Tablica.pl

Brak cisnienia na sprzedaz Pozdrawiam

Za 15nache to wole mamie do pracy zostawic : D

no z ceną to poleciałes

tyle to mogłes dwa lata temu krzyczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo ale każdy ceni swoje autko na ile uważa powodzenia w sprzedaniu :wink:

Ps fura konkret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio/drogo to subiektywne opinie.

A auto i tak jest warte tyle ile kupujacy jest w stanie zapłacic:wink:

Czy taki sie znajdzie? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak dla forumowiczow ale to juz bez jakiejkolwiek negocjacji tak jak stoi 20 tysi

Tu literatura ; Audi a4 b5 US'a German style , cult style Wodzisław Śląski ? Tablica.pl

:facepalm: no coment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak dla forumowiczow ale to juz bez jakiejkolwiek negocjacji tak jak stoi 20 tysi

Tu literatura ; Audi a4 b5 US'a German style , cult style Wodzisław Śląski ? Tablica.pl

:facepalm: no coment

co jest? znasz jakies 'smaczki' ze sie za glowe lapiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co kolega napisze :banan:

---------- Post dopisany 20-08-2013 at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 10:58 ----------

Pierdykniete na Rock'n & Roll TF ;)

o0ia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co kolega napisze :banan:

---------- Post dopisany 20-08-2013 at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 10:58 ----------

Pierdykniete na Rock'n & Roll TF ;)

http://imageshack.us/a/img707/6960/o0ia.jpg

Do kalendarza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam na myjce od tyłu :P

Zdj_cie1949.jpg

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

w oczekiwaniu na pociag :wink:

0_076.jpg

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 17:50 ----------

Pany przyszedl ten dzien ze czas rozstac sie z b5 i przesiasc sie na inna furmanke docelowo s4b6

Odnosnie samochodu nie mam nic do ukrycia pytac pisac PW chetnie odpowiem

Cena za gotowca tak jak stoi 16 400 Dla forumowiczow

( gratisy typu panele klimatronika 1din dekory itp gratis , nadkola , zawiasy inne dupstwa kola alu 16"zima ronal )

Link do skroconego opisu auta tu : Audi a4 b5 US'a German style , cult style Wodzisław Śląski ? Tablica.pl

Lub na innych stronach www podam dla zainteresowanych

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 10:19 ----------

Nowa cena 17 400

obecnie auto na kolach z rs4 b5 wraz z prawie nowymi oponami zimowymi 18"

opony 215/35 18 na lato

Autko przygotowane do zimy absolutnie zero wkladu ze strony kupujacego :wink:

---------- Post dopisany 03-02-2014 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 14:44 ----------

Temat do zamknięcia Audi sprzedane Poszlo do fanatyka :banan:

Szerokosci z mojej strony i do zoba na drodze

Czas na nowy projekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...