Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Filtry - Jakie firmy polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten Fitron to podklejone ma łopatki czy latają jak chcą i zamykają dolot.???

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

ma podklejone lopatki

Opublikowano
Ja stosuję mieszankę...

olejowy i paliwowy - MANN

powietrza i kabinowy - FILTRON

ja dokładnie też tak robię :)

Opublikowano
  • Autor
Ja stosuję mieszankę...

olejowy i paliwowy - MANN

powietrza i kabinowy - FILTRON

ja dokładnie też tak robię :)

:thumbup:

Kabinowy oczywiście węglowy... :wink:

Opublikowano

Innego chyba nie ma do mojego auta

Opublikowano
na pierwszym miejscu jest knecht man i filtron

A dlaczego o Boschu nie wspominacie ? Na którym miejscu w tym rankingu by zajął miejsce :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

KNECHT też chyba nie jest wolny od wad :decayed:

56208sspi2rs.jpg

Opublikowano

tak naprawde to kazdy sie nada z tych bardziej znanych nam,zwłaszcza jak mamy np. czyst silnik który od zawsze jezdził na dobrych olejach utrzymujacych go w czystosci to i filtr zbytnio obciazony nie bedzie,tak samo tyczy sie paliwa z dobrych stacji a nie z ''odkrywki'' ,fitr powietrza tez da rade jak po polach nie bedziemy jezdzic z pługiem,a wszystko to przy rozsadnych interwałach . bosch tez jest przeciez ok,

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

KNECHT też chyba nie jest wolny od wad :decayed:

zdjecie niczego nam nie mówi ,bo poza nim niczego wiecej nie wiemy ,moze ktos przesadził z przebiegiem albo pogrzebaczem pogrzebał w filtrze i wyciagna bebechy.

Opublikowano

bosch filtr paliwa jako jedyny potrafi się zapchać, albo nie jest przystosowany do naszej jakości paliwa... albo to jego wada która go stawia na trzecim miejscy, właśnie ważne jest czy w ogóle wymieniamy a na co to już sprawa drugu rzędna

Opublikowano
bosch filtr paliwa jako jedyny potrafi się zapchać

Po czym to wnosisz ?

rozumiem że inne się nie zapychają :facepalm:

ja osobiście czuję się pewniej z filtrem paliwa od boscha niż z filtronem.

Opublikowano

ja nie i używam Maana

Opublikowano
ja nie i używam Maana
mhm,raczej chodzi ci o markę Mann
Opublikowano

Dokładnie tak:hi:

Opublikowano

Ja stosuje zaufane mi marki filtrów Knecht i MANN FILTER:)

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się panowie.... Też lubię Knechta tylko cena...

Zawsze biorę MANN i FILTRON.

Tzn. mieszanka... Olej i paliwo MANN, powietrze i kabina FILTRON :thumbup:

Opublikowano

Sam nie miałem jeszcze takiego przypadku ale ostatnio 3 kolegów opisywało mi co się stało z filtrami Filtron. Po tych ich przygodach zaczynam się obawiać tych filtrów. Jeden pokazywał mi nawet zdjęcia jak 'zassało' (rozciął puszkę) mu filtr oleju nigdy nie widziałem czegoś takiego, może wyciągnę od niego to zdjęcie to wrzucę tutaj. Wymienił na Knechta i nie było problemu. Inny kolega mówił o dziwnym odkształceniu filtra powietrza. Mówili że filtry kupowali w sklepie nie na allegro więc nie wiem czy to jakaś felerna partia. Ogólnie polecam Knechta filtry.

Opublikowano

ja w mojej Cytrynie filtr powietrza zakładam Knechta, ale w sklepie akurat nie było więc kupiłem Filtrona. Za diabła nie chciał się zmieścić na swoim miejscu, po wyjęciu i przyłożeniu go do Knechta minimalnie ale jednak był większy. Każda próba wciśnięcia go do otworu kończyła się wyginaniem się filtra. Pojechałem do sklepu i oddałem go. Przyjęli bez szemrania , zamówiłem na poniedziałek Knechta. To już moja ostatnia znajomość z Filtronem.

Opublikowano

ja używam Mann,Knecht,Bosch,UFI.

Opublikowano

swoje UFI od paliwa potarktowałem brzeszczotem, masakra co tam zobaczyłem,kawałek papieru do podcierania, a filtr w srodku u góry przy wejsciach nosił slady rdzy ,a bynajmniej czegos na jej wzór , jakas reakcja zaszła.UFI moje zrobione w Chinach było,tak było na nim napisane.

Opublikowano

my zrobimy myślę testy brzeszczotowe. potniemy manna knechta ufiego i coś taniego. Ufi robi często filtry paliwa w oryginale Przemek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.