Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powie mi ktoś czy wyżej wymieniona firma sprawdza się?

Opublikowano

Mi klęk jeden w 2.0 TDI 170 km Już zamówiłem nowy w salonie i nie wiem czy się nie pośpieszyłem nr wtrysku to 130073TX.

I już po sprawie nr.2 wymieniony na nowy z salonu Audi. Pozostały jeszcze 3 sztuki. Mam nadzieje że nie prędko.

Powie mi ktoś czy te regeneracje się sprawdzają? dobrze było by wiedzieć na przyszłość

Edytowane przez Grzesiu87

Opublikowano

Ile dałeś w ASO?

Ja mam pytanie po VIN dowiedziałem sie w ASO ze na akcji serwisowej miałem wymienione 2 sztuki

czy oni nie powinni wymienić wszystkich? czy da sie ich pocisnąć o to jeszcze? poprzedni właściciel chyba tego ne dopilnował...

Opublikowano

dwie były z wadliwej serii i te wymienili

 

 

Opublikowano
10 godzin temu, mech15 napisał:

dwie były z wadliwej serii i te wymienili

 

 

no i fajnie ?

Opublikowano

A jak sprawdzić czy moje autko ma się zgłosić do serwisu?

Opublikowano
1 minutę temu, Kolo91 napisał:

A jak sprawdzić czy moje autko ma się zgłosić do serwisu?

juz minął termin

Opublikowano

szkoda

Opublikowano
4 godziny temu, Kolo91 napisał:

A jak sprawdzić czy moje autko ma się zgłosić do serwisu?

moze juz Twoje auto bylo na akcji.. sprawdz ksiazke serwisowa lub odwiedz aso to sprawdza historie.

Opublikowano

Nie było mam wszystkie wpisy do przebiegu, z którym kupiłem autko 

Opublikowano

widać nie było z nim problemów.

Opublikowano

jedynie musiałem egr i klapę gaszącą kupić

 

Opublikowano

Jedź do ASO.

Tam podasz VIN i zobaczysz za darmo czy Ci coś przysługuje czy nie.

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 27.02.2017 o 09:29, Karasik2 napisał:

Ile dałeś w ASO?

Ja mam pytanie po VIN dowiedziałem sie w ASO ze na akcji serwisowej miałem wymienione 2 sztuki

czy oni nie powinni wymienić wszystkich? czy da sie ich pocisnąć o to jeszcze? poprzedni właściciel chyba tego ne dopilnował...

Dopiero teraz odpisuje cenna w ASO 2100zł po dużych zniżkach które znajomy załatwiał

Zawartość dodana 3 minutes later

A mam takie pytanie jest możliwość sprawdzenia czy któryś z wtrysków nie jest awaryjny? bo zostały jeszcze trzy i ciągłe obawy że auto stanie w trasie i oczywiście nie małe koszty.

ps. Jak na razie wszystko ok

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,
Ja zadzwoniłem do serwisu pałac głupa że chce się umówić na diagnozę, Pani z Serwisu do mnie że jest akcja, zamawia wtryski i zaprasza. Ostatecznie wymienili tylko jeden na 3-cim cylindrze bo podobno tylko ten podlegał wymianie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Do kiedy była akcja serwisowa? 

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Na te silniki i BMN były 3 akcje serwisowe zależne od tego co było włożone. Pierwsza dotyczyła aktualizacji oprogramowania, druga wymiany głowicy a trzecia wadliwych pompek siemensa. Do 2016 albo początku 2017 juz nie pamiętam musiałbym spojrzeć w książkę, ale raczej 2016.

Edytowane przez GRADIENT

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ktoś poleci jakąś firmę regenerującą te pompki ?  

Ponoć te stare wtryski z literką M  miały często zwarcie na cewce ale to można naprawić. 

Za to te nowe z literką T,  nie mają tego problemu za to zużywają się mechanicznie i tego się nie da naprawić.  Tak słyszałem.  

 

Mam blisko do http://wtryskinowak.pl/    widze że w tym temacie pojawia się też firma  http://pompowtryskisiemens.pl/

Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi ?

Edytowane przez julo23

Opublikowano

Tylko wymiana na Continental.

Regeneracja rzekoma polega na izolacji od obudowy wtryskiwacza. Raczej bym w to nie szedł. Wybór klienta.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Zamierzam kupić b7 z silnikiem Brd. Jak mogę sprawdzić czy wtryski są po akcji serwisowej. Auto z niemiec.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.