Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Arturoo z racji wieku jo już dużo widzioł , ale takiego głupola jeszcze nie :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: się wdrapał to został :wink:

.....już wiesz czemu napęd normalny w aucie musi być....nie tylko na zimę się przyda...do codziennego parkowania również :decayed::wink:

Opublikowano

To po h.j ci lewarek w tym aucie :eusathink::eusathink::eusathink::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

do zmiany klocków :grin:

Opublikowano
:decayed: się wdrapał to został :wink:

.....już wiesz czemu napęd normalny w aucie musi być....nie tylko na zimę się przyda...do codziennego parkowania również :decayed::wink:

Nie dupej :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: się wdrapał to został :wink:

.....już wiesz czemu napęd normalny w aucie musi być....nie tylko na zimę się przyda...do codziennego parkowania również :decayed::wink:

Nie dupej :whistling::decayed:

daj porównanie z ośką :decayed:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

jakby d*pa wołowa najechała i nie odpuszczała gazu to by nie było takich ceregieli :wink:

Opublikowano

Na tym polega przewaga Haldexa nad Torsenem

Opublikowano
  • Autor

Majkel .....dwoma kołami w studzience to nie to samo:whistling: :wink::decayed:

Opublikowano

na zimówkach latem jeździsz?

Opublikowano
  • Autor

noo ....nie mam pomysłu na lato :wink::decayed:

..........aczkolwiek :whistling: jutro coś więcej będzie mi wiadomo

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 14:59 ----------

Wracam dziś do domu ,a tam ....ysydegyp.jpg

Tona foli zabezpieczającej .....a w środku ....

saqapy4u.jpg

Dev :hi::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

W tym kole powinno wyglądać

anubapas.jpg

wysłane z htc

Opublikowano

brak foto :decayed:

Opublikowano

Jakoś nie pasuje te kolo do tej budy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bardziej do Twojej ?? :grin:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

hebla tam nie widać ......a tak to spoko nawet :wink:

Opublikowano

Bo to koło najlepiej leży w mojej budzie:decayed:

:thumbup1:

Opublikowano

Nie wiem czy trafilem w kolor... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

wezmę sztukę jutro jak będę jechał do pracy i zrobię foto z jarzmem na masce :decayed:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

podeślę na maila ....:wink::decayed:

Opublikowano

Jak będzie lipa to "przemaluje" .... :kwasny:

Opublikowano
bardziej do Twojej ?? :grin:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

hebla tam nie widać ......a tak to spoko nawet :wink:

Żałosne jak c**j :facepalm:

Nie k**wa, o kolor mi chodzi, ciemne do niebieskiego ni w dupe :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.