Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant


marinero

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że większości autko się podoba - nie da się ukryć troszkę kaski trza będzie wrzucić żeby wszystko było ok!! Odpowiadając na dużą ilość postów w sprawie wytartego fotela i kierownika zrobilem dzisiaj "doświadczenie" - wsiadałem i wysiadałem do autka bez myśli o tym że wsiadam do wymarzonego AUDI ze skórą i ......... :twisted: ......... niestety ślizgam się też po kubełkowym fotelu podczas wsiadania więc nie dziwie się że fotel jest w tym miejscu podarty. Jeśli chodzi o kierownik byłem u braciszka przy 150 000km jego kierownik wygląda podobnie. Te zdjęcia do końca nie oddają rzeczywistości :mrgreen: !! Tak czy tak znalazłem już dobrego tapicera i jak tylko wyjdę z dołka po kupnie wymienię podarte elementy i poproszę o dorobienie podłokietnika w tym samym kolorze!! Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w sprawie dorabiania podłokietnika proszę o info - zaraz wystartuję z nowym postem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o dorobienie podłokietnika w tym samym kolorze!! Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w sprawie dorabiania podłokietnika proszę o info - zaraz wystartuję z nowym postem!!

:arrow: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3719

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze gość kupił kierownicę uzywaną trochę później, i uzbierało sie jej już ze 400tys km?? :mrgreen: bo mój ma o 60 tys więcej a ta sama kiera wygląda przy Twojej jak nowa [wiem, że od początku w aucie] :wink: Moja skóra w fotelach tez zupełnie inaczej wygląda, ale ja kubłów nie mam, a poza tym dużo zależy od tuszy użytkownika.. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Autko faktycznie bomba, mi sie tam bardzo podoba :)

Piękna niunia nie NIUNIA :wink:

:razz:

PS. Świetne autko ale kurna czepnę się z listy powinien ESP zniknąć (jak ASP to nie ESP i na odwrót, jedno albo drugie)

Sorki powinno być ASR nie wiem ale czesto przy pisaniu mi się to pierdzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!

Zgadza się adadur - ASP to oczywiście fikcja w tym aucie - mam nadzieję że zrozumiecie - pierwsze audi i w opisie ze szczęścia się pomylilem!! Jeśli chodzi o kierownicę to się dzisiaj przyjrzalem i wygląda tak jakby skóra była ok. Cała kierownica zafarbowana jest na granatowo tak jak wnętrze i głównie ten kolor schodzi!! Autko po serwisie full (pluny, filtry i rozrzad) - chodzi jak pszczółka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie nie znam , ale ta skóra to hmm , masakrycznie jest wytarta i nie wydaje mi się aby można było po przelocie 170 tys miec tak zuzyty fotel, u mnie w megane mam prawie 150 a fotel kierowcy wyglada bardzo ladnie, kiera praktycznie nowa...abstrahujac ze Audi ma znacznie lepsza skore i fotele...

moze auto mialo Austauschmotor ?moze buda zrobila nieco wiecej a silnik jest dosc swiezy i ma nacykane 170 tys?.Co do reszty- auto piekne, wyposazenie konkret,niczego nie brakuje :).Gratulacje autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowości po zimie.

Po pierwsze autko wrocilo od tapicera.

[glow=red]BYŁO:[/glow]

DSC01435.jpg

DSC01430.jpg

DSC01431.jpg

[glow=cyan]JEST:[/glow]

DSC01437.jpg

DSC01438.jpg

DSC01440.jpg

Tak jak widac zostaly obszyte dwa boczki, siedzisko oraz pofarbowane w kolorze. Do calosci dwoch foteli zostaly wszyste maty grzewcze od VW polo - zakupione na allegro.

Po drugie - wjechało nowe radyjko - Alpine - calkiem niezle sobie radzi z systemem Bose i kolor idealnie wspolgra z oswietleniem auta!!!

DSC01403.jpg

DSC01406.jpg

Teraz zaczynam myslec co dalej - najblizsze plany zamienic postoje na jakies inne zarowki aby dawaly biale swiatlo i wspolgraly z xenonem - moze jakas zarowka diodowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko na żywo prezentuje się naprawdę świetnie,wnętrze ciekawe , może sie podobać pomimo granatu!! cukierek jak się patrzy!!

i w dodatku zapitala też ciekawie!! Narazie Marinero łoi mi dupsko ale to na dniach się zmieni hyhyhyhy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna maszynka i silniczek taki jak trzeba (klekoty górą!!!) Ogólnie super :wink::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wytarcia kierownicy to umnie też jest wytarta ale mniej w głownie w połowie. przebieg 133000 pewny i sprawdzony. kiedyś gadałem z gościem co zajmuje sie skórą i powiedział ze jak sie naruszy jej powloke czyli zacznie sie przecierać to wystarczy bardzo niewiele czasu i proces sie pogłebia zwłaszcza jak egomościowi sie mocno rece pocą i ma kwaśny pot.u mnie właściciel woził psy na tylnej kanapie, tapicerka tylna jest w gorszym stanie niż przednia(nie jest wytarta tylko zmeczona) musze coś ztym zrobić.

może dać tapicerowi aby obszył to całość welurem????

co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...