Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

podswietlane Klamki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to tak jak i ja w tym roku dokładałem tył ori to musisz mieć ok

Opublikowano

Stasiu nie opłaca Ci się ciągnąć nowego przewodu z pod stacyjki z 2 względów:

1. na uj Ci tyle kabli w tych drzwiach

2. nie beda Ci się klamki podświetlać po wyłączeniu stacyjki, aż do momentu otworzenia drzwi. tylko będa gasły razem z wyłaczeniem zapłonu ( tak jak jest u mnie, bo ja ori miałem korbki, a szyby w prądzie dokładałem)

Opublikowano

Daj jej z 5-10 min i powinna zgasnąć :wink:

Opublikowano

po wyłączeniu zapłonu ona będzie jeszcze świecić tak jak i przyciski w drzwiach bo po wyłączeniu zapłonu jest jeszcze jakiś czas na to aby zamknąć szyby i dlatego prąd jeszcze dochodzi ale chyba jak zauważyłem u siebie że jak wyłaczysz zapłon i wyjmiesz kluczyk to po otworzeniu drzwi kierowcy i zamknięciu od razu odcina dopływ prądu tak jak by wiedziało że kierowca już opuścił pojazd

Opublikowano

Jest dokladnie tak jak mowi piotrek po wyjeciu kluczyka i nie wychodzeniu z auta masz minute podswietlane jeszcze ale tylko otworzysz i zamkniesz drzwi i swiatlo gasnie

Opublikowano

U mnie świeci jakiś czas a mam podłączone pod podświetlenie tak jak Wy...

Zamykam auto i dalej swieci nie wiem przez ile ale swieci.

Opublikowano

no ja po otworzeniu drzwi kierowcy i zamknięciu gaśnie ale gdy wcisnę pilotem aby zamknąć centralny to znowu się podświetla bo idzie impuls na domykanie szyb

Opublikowano

To też tak mam :wink:

Opublikowano

czyli masz wszystko w jak najlepszym porządku.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no a jakie macie na ten temat zdanie??

Opublikowano

Mnie się podoba. W najbliższym czasie będzie montaż. W połączeniu z podświetlanym progiem, Będzie wypasione CLH.

Opublikowano

klamki podświetlane dobry mod i tani ;]

Opublikowano

czyli u mnie tez wpada do tego podświetlane w srodku klamek

Opublikowano

ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki

http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki

a kolego piłowałeś w tych diodach łepki bo widzę że światło u ciebie świeci w jednym punkcie a jak byś spiłował łepek to światło ładnie się rozprasza po całej wnece

Opublikowano

ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki

http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki

a kolego piłowałeś w tych diodach łepki bo widzę że światło u ciebie świeci w jednym punkcie a jak byś spiłował łepek to światło ładnie się rozprasza po całej wnece

Dokładnie tak jak piszesz ale jeszcze nie wszystko stracone :wink:

Opublikowano

no nie tylko trzeba drugi raz rozebrać żeby diodę wyciagnac i ładnie opiłować jej łepek, ale to kolega już sobie zrobi jak bedzie chciał każdy ma swój gust i zrobi po swojemu

Opublikowano

znaczy to jest foto zaraz po robocie. Łebki są obecnie spiłowane i światło ładnie rozświetla cała wnękę klamki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.