Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...


enzo83

Rekomendowane odpowiedzi

no no idziesz ostro gosciu

A kolega co powie na RS6 w 19 calach? :decayed:

Ja Ci powiem tak. Samo z sie 19' :kox::jerk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no idziesz ostro gosciu

A kolega co powie na RS6 w 19 calach? :decayed:

Ja Ci powiem tak. Samo z sie 19' :kox::jerk:

No to chyba wpadnie RS 6 19 cali :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 dają radę, a 19 to już w ogóle bajka :decayed:

Też tak myślę,ale nadal się zastanawiam ;)zwłaszcza,że ceny opon 19'' nie należą do najtańszych :facepalm:

Czasem za śmieszne pieniądze można kupić używki w dobrym stanie. Nie wiem jak jest z 19 ale 18 ja kupowałem tanio.

Ostatnio kupiłem 2 Dunlopy 225/40/18 ok. 5-6mm za 150 łącznie, także, cena dobrych używanych 15-stek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 dają radę, a 19 to już w ogóle bajka :decayed:

Też tak myślę,ale nadal się zastanawiam ;)zwłaszcza,że ceny opon 19'' nie należą do najtańszych :facepalm:

Czasem za śmieszne pieniądze można kupić używki w dobrym stanie. Nie wiem jak jest z 19 ale 18 ja kupowałem tanio.

Ostatnio kupiłem 2 Dunlopy 225/40/18 ok. 5-6mm za 150 łącznie, także, cena dobrych używanych 15-stek

18-ki w rozmiarze 225/40 akurat łatwo znaleźć i jest z czego wybierać.Spróbuj znaleźć 205/40/18 w dobrych pieniądzach ;) Nie mówię już o 19-kach 215/35 lub 225/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale różnica nie jest astronomiczna.

Komplet nowych 15 z biedronki to jakieś 800zł, a za tyle kupisz już komplet bardzo dobrych 19, spokojnie 6-7mm bieżnika.

Ja bym też chętnie dał 19 ale boję się że będzie twardo jak cholera. Teraz mam 18 z oponami z B6 o większym profilu i już i tak jest spora różnica w stosunku do 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale różnica nie jest astronomiczna.

Komplet nowych 15 z biedronki to jakieś 800zł, a za tyle kupisz już komplet bardzo dobrych 19, spokojnie 6-7mm bieżnika.

Ja bym też chętnie dał 19 ale boję się że będzie twardo jak cholera. Teraz mam 18 z oponami z B6 o większym profilu i już i tak jest spora różnica w stosunku do 15.

Jak to mówią-''coś za coś''.Mam już na oku 19-ki RS 6 i komplet opon 225/35.Teraz tylko dogadać się ze sprzedającymi :decayed:

Panowie stało się!Audiczka zmieniła właściciela :( trafił się dobry klient,więc przyszedł czas na rozstanie.Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , ale jak dobry to git :decayed:

Szkoda,ale klient faktycznie dobry,więc długo się nie zastanawiałem.Jedno jest pewne,zostaje przy audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne audi, skąd dokładnie jesteś bo widzę DOL a to w sumie moje okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne audi, skąd dokładnie jesteś bo widzę DOL a to w sumie moje okolice.

Audi już zmieniło właściciela,ale jest już A6 C5 Avant 1.8T :) a jestem spod Oleśnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...