Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] szerokie s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No to są już pomalowane :wink: A zderzak był u jakiegoś handlarza na poznańskiej giełdzie.

jadę odebrać :wink:

Gril w polysk?:kox:

ramka i znaczek w połysk, siatka w strukturę

nie wiem co z tylnym znaczkiem, na pewno czarny ale w połysku chyba nie ma na allegro?

strasznie skrzypi mi jedna z tylnych sprężyn, jak to zniwelować? jakiś olej, smar miedziany albo coś?

Opublikowano

Gwint AP?

Opublikowano
  • Autor

no:facepalm: dość mocno teraz skręcony

Opublikowano

Mój tata mial w sharanie gwint kw nowe i tez skrzypial aż go wyebal, możliwe że nic na to nie pomoże

Opublikowano

ja kupilem 3 dni temu zdezio z rs4 za 600zl z allegro,koles mial wystawione kratki ale jak wyslalem pw to okazalo sie ze mial tez zdezia...duffy jak masz od gory progi latane na klej czy nitonakretki?zrob foto po otwarciu drzwi

Opublikowano
duffy jak masz od gory progi latane na klej czy nitonakretki?zrob foto po otwarciu drzwi
Chodzi Ci o mocowanie progu plastikowego do karoserii pod tą ozdobną listwą? Ma na śruby jak ori ;)
Opublikowano
duffy jak masz od gory progi latane na klej czy nitonakretki?zrob foto po otwarciu drzwi
Chodzi Ci o mocowanie progu plastikowego do karoserii pod tą ozdobną listwą? Ma na śruby jak ori ;)

dokladnie o to

Opublikowano
  • Autor

tak jak max napisał:

WP_20140525_001.jpg

krzysiek nie chcesz odsprzedać tego zderzaka?

---------- Post dopisany 29-05-2014 at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 20:54 ----------

powoli ale do przodu, zrobiona geometria (przód w 2 stopniowym negatywie), przegląd śpiewająco (dosłownie bo tak sprężyny skrzypią:decayed:)

wpisany w papiery oryginalny silnik i audi już nie jest dieselem :wink:

grill w nowych barwach, ramka i znaczek w połysku, siatka odmalowana farba strukturalną

grill.jpg

jutro jadę wreszcie przerejestrować i zamówię od razu małą rejkę na tył :kox:

Opublikowano

Mala rejke na tyl :co: czy chodzilo Ci o kwadrat:myśli:

Opublikowano

fiu fiu ...:whistling:

Opublikowano
Mala rejke na tyl :co: czy chodzilo Ci o kwadrat:myśli:
No przecież klapę US ma :decayed:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na placu boju:

audi wypluło fmic, coolery z rs4 przymierzone, wyrysowane i we wtorek może uda się dospawać odpowiednie mocowania :naughty:

WP_20140609_003.jpg

dziury w tylnej części (pamiątki po poprzednim właścicielu wyrównane, zaspawane i zabezpieczone.

WP_20140609_009.jpg

Opublikowano

A sam silnik masz tam z S4 czy RS4? Nie myslales nad inna jednostka?

Opublikowano

Ogr nie w temacie widze, duffy swoją eske wpakowal w skorupe rs`a

Opublikowano

Ale plany sa ponoć na moc równa lub wyższa rs4

Opublikowano

Ma k04, celuje w 4xx

Opublikowano

Będzie szło jak przecinak. Szkoda ze nie miałem sosu bo tez na ta bude się czailem

Opublikowano
na placu boju:

audi wypluło fmic, coolery z rs4 przymierzone, wyrysowane i we wtorek może uda się dospawać odpowiednie mocowania :naughty:

http://s15.postimg.org/kn3p8ejiy/WP_20140609_003.jpg

dziury w tylnej części (pamiątki po poprzednim właścicielu wyrównane, zaspawane i zabezpieczone.

http://s15.postimg.org/bthe51ly2/WP_20140609_009.jpg

Ja tych dziur nie robiłem :baseball:

Tak wgl. to teraz srebrna buda mi się bardziej podoba niż moja :doh::decayed:

Opublikowano

Max przestan cpac bo niebieski o niebo lepszy

Opublikowano

Musze znalezc chwile i wpasc w koncu do Was ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.