Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaram się:kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja też jak dziecko :)

Skompletować jeszcze pare gratów i będzie git. Nie będzie to najszybszy Air w PL ale nie o to mi chodzi. Ma się ładnie kłaść i podnosić "Z gracją" jak to mówię :P

Narazie próbuję to ogarnąć bo to mój pierwszy kontakt z powietrzem i nie ogarniam co jest do czego i po co ;)

Na wiosne znajdziemy jakąś 19'' schowamy ją w nadkole i będzie git ;)

Opublikowano

Widze od Brylanta zestawik, miałem chęć zakupić kompresor i zawory:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ja zabrałem całość bez butli , na wiosnę zobaczymy co to jest warte :)

Na szybkości mi nie zależy tylko na bezawaryjności i na tym żeby było niskoooooooo ;)

Teraz czas na jakieś ciekawe 19'' :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Zapowiada się grubaśnie :kox::slina:

W imieniu ekipy wrocławskiej oficjalnie zapraszam na Spot :naughty::decayed: każda Niedziela, godz.17 parking pod mostem Milenijnym :wink:

Opublikowano

bd ciekawie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie może ktoś z was będzie wiedział.

Dziś Audi stało troche z odpalonym motorem i po jakiś 15 minutach coś zaczeło cykać w motorze , po zgaszeniu i odpaleniu problem był nadal aż nie przejechałem około 2-3km i się uspokoiło.

Znalazłem także kabel który idzie od kostki w która wpina się kompa , idzie on tunelem i wychodził za radiem ale nie był do niczego podłączony - co to może być za rzeźba ?

Za każdą pomoc będę wdzięczny :)

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

:hi: Zapowiada się grubaśnie :kox::slina:

W imieniu ekipy wrocławskiej oficjalnie zapraszam na Spot :naughty::decayed: każda Niedziela, godz.17 parking pod mostem Milenijnym :wink:

kiedyś wpadnę , narazie nie ma co pokazywać ;)

Opublikowano

kiedyś wpadnę , narazie nie ma co pokazywać ;)

To w niczym nie przeszkadza :wink: na spocie spotykają się ludzie, to nie event :wink: Możesz nawet autobusem przyjechać :wink::decayed:

Więcej info tutaj ----> http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/spoty-wroclawskie-5637/

Opublikowano
  • Autor

tak wygląda jakaś kostka , widać ze wychodzi z niej czarny kabel

niewątpliwie jest tam jakaś rzeźba tylko jaka ;)

0yjoz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a tak wyglda na końcu

lc5m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

a vag łączy Ci się z autem bez problemu?

Opublikowano
  • Autor

tak , tylko że ta kostka biała wogóle wygląda jakby nie miałą nic wspólnego z wtykiem pod vaga :/

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Panowie istnieje możliwość że kody wyposażenia z ks nie pokrywają się z realnym wyposażeniem samochodu ?

Opublikowano

To zależy :decayed: Bo jeżeli masz czegoś za dużo to po prostu może ktoś dorezał... Tylko pytanie o co kaman jeśli czegoś brakuje :eusathink::wink:

Opublikowano

A to nie kabel od anteny gps od navi? Skoro masz 2din to moze kiedys navi siedziala

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Gdyby kto,s był zainteresowany to chętnie sprzedam zawieszenie AirRide kpl bez butli !

Opublikowano

ile chcesz

Opublikowano
  • Autor

Pany jak wygląda sprawa wycięcia katalizatora w ANB ? Są dwie sondy nie będzie cyrków ?

Opublikowano

Jest o tym trochę napisane w odpowiednim dziale.

Tak w skrócie to na tulejce i tak wyrzuci błąd w ecu ale na zegarach nie świeci się żaden check więc można jeździć.

Najlepiej usunąć ją programowo w sterowniku silnika przy okazji jak będziesz robił chipsa :wink:

Sam niedawno przerabiałem temat i mam spokój :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

opróżnij skrzynke bo nie mozna wyslac Ci pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie , czy wymiana ślizgów da radę zniwelować te szpary ?

dax4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

7dkf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.