Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

Ori licznik ma nr immo od adresu 00 czyli pierwsza generacja. Ten licznik który wg vin i etki miał pasować ma immo nowsze wiec nie dało rady dopasować. W nr vin dziwi mnie jedna rzecz. Normalnie vin ma wauzzz8e_(tu powinna być cyfra od 0 do 6 a była literka Z).

No to są jaja jednak i chyba tak jest jak pisze szogun0. Trudno - bez ryzyka nie ma zabawy :decayed: Co do nr VIN, u mnie też tam jest literka Z :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy angielskie wersje liczników mają z tyłu gniazdo do podłączenia anteny synchronizującej czas?

Czy tylko puste miejsce po nim...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niektóre mają a niektóre nie to można dojść po numerach katalogowych które są lepiej wyposażone?

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem wszystkie liczniki w ETCE i każdy wyskalowany w MPH miał w informacjach dodatkowych tylko kod wyposażenia U1B, co odpowiada U1A dla liczników wyskalowanych w KMH... te zaś dodatkowo miały kod U2A

Wniosek - oficjalnie nie ma wsparcia dla synchronizacji. Pytanie czy ktoś się kiedyś podjął tematu przerobienia elektrycznie takiego licznika? Kodowanie na odbiór fal z tego co sprawdzałem u siebie licznik MPH (wersja USA) przyjmuje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nareszcie udało się ogarnąć licznik i wreszcie pokazuje poprawnie paliwo... powodem był czujnik paliwa w baku który nie współpracował z licznikiem co powodowało pokazywanie paliwa w drugą strone... Spec od liczników powiedział ze jak kupie odpowiedni czujnik o nr 8E0919673AL to licznik ożyje wiec tak zrobiłem. kupiłem na Ebayu, złożyłem i niestety kicha nie działał :facepalm: miałem go od razu zmienić ale nie miałem czasu... na drugi dzień po przejechaniu około 100km... licznik ożył... ale za każdym odpaleniem auta pokazywał inny poziom paliwa aż do momentu ponownego zatankowania do pełna... tu filmik jak się zachowywał wskaźnik chwile przed zatankowaniem:

https://www.youtube.com/watch?v=hEyeKaapPFg&feature=youtu.be

Teraz już jest git :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz uzupełnionego profilu i ciężko się domyślić jaki masz rocznik. A jak zauważyłeś może też, najlepiej jest po VINie dobrać licznik, możliwe że będzie to 8E0 920 933 T lub zamienny 8E0 920 933 TX, tak przynajmniej podaje Etka do BKE, ale jak mi podasz VIN na pw to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Profil uzupelniony. Sorki nawet niewiedzialem. Z samego rana sprawdze vin i Tobie podesle

Ma ktos moze zdjecie kolorowego dis na wlaczonej navigacji? Chodzi mi o wyglad strzalek

bart[emoji769]

Edytowane przez bebiok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Audi jest z czerwca 2002 roku (modelowo po VINie 2003). Podejrzewam, że zegary zostały wymienione, bo aktualnie są 8E0 920 930 T, a z tabeli wynika, że takowe były od 2004 roku. Czy się mylę? Końcówka VINu: 8E73A034031

Czy zegary te mają dwa tryby chwilowy/sumaryczny? Naciśnięcie przycisku Reset jedynie włącza/wyłącza zegary.

Edytowane przez m1chal_p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rozpiskę kodowania też już znalazłem.

Edytowane przez m1chal_p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie czy ktoś może podpowiedzieć jak włączyć dolny wiersz na fisie kolorowym aby pokazywał zmianę biegów ekonomicznej jazdy.U znajomego widziałęm ,że podczas jazdy przełączało mu się po kolei od 1 do 5 i mówił,że już miał ten bajer jak kupił auto,W automacie to normalne ale w manualu pierwszy raz się spotkałem z tym.pozdrawiam rokers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie czy ktoś może podpowiedzieć jak włączyć dolny wiersz na fisie kolorowym aby pokazywał zmianę biegów ekonomicznej jazdy.U znajomego widziałęm ,że podczas jazdy przełączało mu się po kolei od 1 do 5 i mówił,że już miał ten bajer jak kupił auto,W automacie to normalne ale w manualu pierwszy raz się spotkałem z tym.pozdrawiam rokers

A w jakim aucie, w A4? Nie wiem czy w A4 to możliwe, przynajmniej się jeszcze nie spotkałem i jakoś nie kojarzę tego w adaptacjach. Bo w Exeo to widziałem że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy znalazlem taki licznik kolorowy 8E0920931P RB8,moje auto jest z 2001 podjedzie ten licznik do mojego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...