Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jebać erenesa, ta niefabryka dedykowana bije go pod każdym wzgledem:kox:

Opublikowano
jebać erenesa, ta niefabryka dedykowana bije go pod każdym wzgledem:kox:

Ryju, ić stont! :grin:

Opublikowano

musze do Ciebie podlecieć sobie Rskowego gryla przymierzyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jebać erenesa, ta niefabryka dedykowana bije go pod każdym wzgledem:kox:

Gra jak dla mnie wystarczająco, dotykowy ekran daje radę, a WIFI może się kiedyś przyda :decayed: No i wszystkie nawigacje i mapy łyka :decayed:

Opublikowano

Co to za model?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Panel prawie skończony :naughty: Pilnikiem wyrównam do końca spawy i może obejdzie się bez kilogramów szpachli :decayed: Myślałem jeszcze o zespoleniu z panelem klimy, ale sam już nie wiem :whistling:

20130827997_zps7b80cd8c.jpg

20130827999_zps158ce6d2.jpg

Opublikowano

zostaw jak jest:thumbup1:

a jest dobrze fc**j:kox:

Opublikowano

malujesz to w połysk jak u cymka?

Opublikowano

A po co to połączyłeś ?

Opublikowano
  • Autor
malujesz to w połysk jak u cymka?

A masz foto jak to wygląda? Szukam w wątku, ale ma trochę stron :decayed: Tylko co z piktogramami grzanych foteli wtedy i przyciskami?

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

A po co to połączyłeś ?

Robię MMI :przebiegly:

Opublikowano

max ja malowalem klimatronik i te przyciski wyciagalem, cos w nich poyebalem ze czesc odbijala a czesc wogole nie tylko sie zacinaly, troche farby mi tam zaszli i moral taki ze klimatron poszedl sie pasc a dokladnie panel:kwasny:

Opublikowano

A masz foto jak to wygląda? Szukam w wątku, ale ma trochę stron :decayed: Tylko co z piktogramami grzanych foteli wtedy i przyciskami?

Służę :decayed:

img0701m.jpg

:kox:

Opublikowano
max ja malowalem klimatronik i te przyciski wyciagalem, cos w nich poyebalem ze czesc odbijala a czesc wogole nie tylko sie zacinaly, troche farby mi tam zaszli i moral taki ze klimatron poszedl sie pasc a dokladnie panel:kwasny:

kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś.

Opublikowano
max ja malowalem klimatronik i te przyciski wyciagalem, cos w nich poyebalem ze czesc odbijala a czesc wogole nie tylko sie zacinaly, troche farby mi tam zaszli i moral taki ze klimatron poszedl sie pasc a dokladnie panel:kwasny:

kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś.

pytałeś kolegi o porty com ?

Opublikowano
max ja malowalem klimatronik i te przyciski wyciagalem, cos w nich poyebalem ze czesc odbijala a czesc wogole nie tylko sie zacinaly, troche farby mi tam zaszli i moral taki ze klimatron poszedl sie pasc a dokladnie panel:kwasny:

kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś.

wiem kuwa:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
max ja malowalem klimatronik i te przyciski wyciagalem, cos w nich poyebalem ze czesc odbijala a czesc wogole nie tylko sie zacinaly, troche farby mi tam zaszli i moral taki ze klimatron poszedl sie pasc a dokladnie panel:kwasny:

kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś.

pytałeś kolegi o porty com ?

To nie SPAMttalion :przebiegly::decayed:

Opublikowano
max ja malowalem klimatronik i te przyciski wyciagalem, cos w nich poyebalem ze czesc odbijala a czesc wogole nie tylko sie zacinaly, troche farby mi tam zaszli i moral taki ze klimatron poszedl sie pasc a dokladnie panel:kwasny:

kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś.

pytałeś kolegi o porty com ?

To nie SPAMttalion :przebiegly::decayed:

ale to port com do B5:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam tylko USB u siebie w B5 :decayed:

Opublikowano
Ja mam tylko USB u siebie w B5 :decayed:

przez to ja mam najprawdopodobniej najlepiej wyposażone B5 w PL:decayed:

Opublikowano
max ja malowalem klimatronik i te przyciski wyciagalem, cos w nich poyebalem ze czesc odbijala a czesc wogole nie tylko sie zacinaly, troche farby mi tam zaszli i moral taki ze klimatron poszedl sie pasc a dokladnie panel:kwasny:

kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś.

pytałeś kolegi o porty com ?

Ma Win7. Swoją drogą próbowałeś po prostu go dodać na sztywno ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.