Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie mam na razie ani czasu, ani ochoty robic dokładnie ten panel :facepalm: Poszedł w mat, przyciski zrobię jak będę miał szablony. Teraz tylko popielniczki czarnej brakuje :decayed:

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/201308301003_zps4d0c1f47.jpg

nie gładz klimatronica, jest elegnacko :kox:

Opublikowano
Nie mam na razie ani czasu, ani ochoty robic dokładnie ten panel :facepalm: Poszedł w mat, przyciski zrobię jak będę miał szablony. Teraz tylko popielniczki czarnej brakuje :decayed:

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/201308301003_zps4d0c1f47.jpg

nie gładz klimatronica, jest elegnacko :kox:

Ja mam czarną. Możemy się wymienić dekorami :-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Nie mam na razie ani czasu, ani ochoty robic dokładnie ten panel :facepalm: Poszedł w mat, przyciski zrobię jak będę miał szablony. Teraz tylko popielniczki czarnej brakuje :decayed:

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/201308301003_zps4d0c1f47.jpg

nie gładz klimatronica, jest elegnacko :kox:

Ja mam czarną. Możemy się wymienić dekorami :-)

Naciapane z sedesu ...

:grin:

Opublikowano

nie chciał wziąć ode mnie v8 a zdecydował sie na 1.6

btw Maks jutro dawca będzie u mnie na placu :) kolega dziś odebrał paczkę

Opublikowano
  • Autor

Ale jutro jesteś tam dopiero koło 18, czy od rana? :naughty:

201309051014_zps7a0b9777.jpg

201309051016_zps71f28c05.jpg

201309051017_zps903c85fd.jpg201309051011_zps7e010e2b.jpg

Opublikowano
nie chciał wziąć ode mnie v8 a zdecydował sie na 1.6

btw Maks jutro dawca będzie u mnie na placu :) kolega dziś odebrał paczkę

maxx to co tam ostatecznie wrzucasz,to co chciales na poczatku z klekotem czy jakas bene

Opublikowano

do 13 jestem w pracy a gdzieś kolo 18 dopiero będę na warsztacie :) szykuj czas na sobotę to przy dobrych wiatrach w niedziele odpalamy RS'a :D

Opublikowano
  • Autor

Kuba właśnie stargał dawcę z 2,5TDI Q :naughty: ASB za drogi :facepalm:

Opublikowano

Max ten Twój kombajn ma wifi czy miejsce na kartę sim?

Nie głupie to przyznam:kox:

Opublikowano
Kuba właśnie stargał dawcę z 2,5TDI Q :naughty: ASB za drogi :facepalm:

zuch chopok!

Opublikowano
  • Autor
Max ten Twój kombajn ma wifi czy miejsce na kartę sim?

Nie głupie to przyznam:kox:

Ma wyprowadzone wejścia USB na WIFI lub Modem 3G :wink:

Opublikowano

2.5? TDi? Maxx no bez jaj.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
2.5? TDi? Maxx no bez jaj.

Naciapane z sedesu ...

buda!

:decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

2,5 łatwiej rozwiercić do 2,7 :decayed:

Opublikowano
2,5 łatwiej rozwiercić do 2,7 :decayed:

no dokładnie, turturke przyczłapnika tylko trzeba przełożyć, co by korka od bulgotnicy nie wysadzło, bo wtedy tłok przez komin zajrzy do kabiny i powie Max, zdjem nogJe z gazu bo nie ujebiem!

Opublikowano
2,5 łatwiej rozwiercić do 2,7 :decayed:

a ile to roboty:whistling::decayed:

Opublikowano
2,5 łatwiej rozwiercić do 2,7 :decayed:

Jak tam uważasz. Kumpel kupił Porsche i gaz złożył. Ja mu ze to profanacja on ze mna to gleboko w czarnej ...

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
2,5 łatwiej rozwiercić do 2,7 :decayed:

Jak tam uważasz. Kumpel kupił Porsche i gaz złożył. Ja mu ze to profanacja on ze mna to gleboko w czarnej ...

Naciapane z sedesu ...

popieram kolegi:wink:

Opublikowano
2,5 łatwiej rozwiercić do 2,7 :decayed:

Jak tam uważasz. Kumpel kupił Porsche i gaz złożył. Ja mu ze to profanacja on ze mna to gleboko w czarnej ...

Naciapane z sedesu ...

popieram kolegi:wink:

uderz w stół :grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.