Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant


MaxsteRR

Rekomendowane odpowiedzi

Max a Ty od czego masz tam zwrotnice?? bo ten gwint od B6 co wrzucałeś to może podejść jak masz z S4 albo RS4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotnice są alu więc S/RS :wink: Tylko kupować gwint za 800zł dla samego przodu to kiepski interes :decayed: Amorki Lowtec'a tylko chyba w najniższej wersji... Mam H&R'a do Q i tego chyba zostawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotnice są alu więc S/RS :wink: Tylko kupować gwint za 800zł dla samego przodu to kiepski interes :decayed: Amorki Lowtec'a tylko chyba w najniższej wersji... Mam H&R'a do Q i tego chyba zostawie ;)

Więc z przodu B5 czy B6 nie ma znaczenia:wink: Ostatnio licytowałem ładnego KW INOX na przód z Helperami ale gościu wycofał licytację:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że co? Kupuję amorki z B6 i pasują P&P do tego wahacza co mam? :decayed:

Ta. Ostatnio Duffy się nad tym zagłębiał bo brał ode mnie wahacze MS do swojej Eski no i pasuje komplet od B6 z węższą tuleją pod amortyzator i mniejszym sworzniem w zwrotnice:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało poszerzony ten zderzak :thumbdown:

Wgl to dzisiaj trochę hamulce rozruszałem :naughty: Czekam na ostatni wąż i zalewam silnik wodą na początek, kończę dolot i na drogę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało poszerzony ten zderzak :thumbdown:

Wgl to dzisiaj trochę hamulce rozruszałem :naughty: Czekam na ostatni wąż i zalewam silnik wodą na początek, kończę dolot i na drogę :kox:

A ja coś dla Ciebie mam przyjacielu :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz eeprom'a? :decayed:

Dawid zaraz siada do kompa i ma podesłać :lol1:

Napaćkane z japca kaja

Też chcem, też chcem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...