Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeróbka zderzaka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponad miesiąc temu rozwaliłem zderzak z przodu:( nie posiadałem akurat gotówki więc postanowiłem coś z niego zrobić:)

Prace zacząłem od cięcia:

2013_06_11_12_57_29.jpg

2013_06_11_13_45_56.jpg

Następnie podorabiałem blaszki i zacząłem je spawać i nitować ze zderzakiem

2013_06_12_15_04_36.jpg

Później oczywiście szpachlowanie elastyczną szpachlą i podkładzik

2013_06_15_14_54_45.jpg

2013_07_13_11_38_31.jpg

2013_07_13_11_38_19.jpg

Następnie polakierowanie i oto efekt końcowy:

2013_07_20_13_43_10.jpg

SEB_9416.jpg

SEB_9391a.jpg

Mam nadzieje ze wam się spodoba bo wydaje mi sie że glupio to nie wygląda:)

Starałem sie nie zrobic wioski i mam nadzieje ze tak jest:)

Licze sie z tym że nie każdemu może sie on spodobać ale w końcu to była tylko kwestia zaoszczędzenie kasy:)

Opublikowano

Jak na moje oko i gust to jest dobrze:good: jedyne co bym zmienił to to, aby na dole zderzaka było trochę więcej części lakierowanej ( trochę zmniejszyć wloty) tylko tyle.

Dobry pomysł:wink:

Opublikowano

jak sie chce to mozna zrobic cos z niczego :oklasky:

a tak z ciekawosci rozklejales jakos kierunek do ciemnienia czy takie kupiles?

Opublikowano

Bardzo fajnie Ci to wyszło :wink:

Opublikowano

łapka w górę

Opublikowano

A ja bym zmienił ten rozwarty kąt wlotów zewnętrznych na bardziej zbliżony do prostego:wink: ale tak tez nie jest źle

Opublikowano
A ja bym zmienił ten rozwarty kąt wlotów zewnętrznych na bardziej zbliżony do prostego:wink: ale tak tez nie jest źle

Dokładnie bo troche zbyt duzy kąt jest , ogólnie wyszło bdb :thumbup1: było jeszcze na gładko zrobić :naughty:

Opublikowano

:brawo:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Ogółem dość ciekawy przedlift... :wink:

Opublikowano
:brawo:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Ogółem dość ciekawy przedlift... :wink:

I wyszedl taki przedliftowy RS..tylko czy ta robota nie kosztowala cie wiecej niz inna skorupa :naughty:

Opublikowano

Elegancko Ci to wyszło ,brawa za odwagę i pomysłowość :kox:

Opublikowano

Super Ci to wyszlo, jak Ci ktos powie ze wies to nie sluchaj, super pomysl i super wykonanie :) szkoda ze sam nie mam zdolnosci do robienia takiej rzezby bo chetnie bym taki zrobil u siebie zderzaczek :)

Opublikowano
  • Autor

Nie chciałem za bardzo ingerować w kat ponieważ ciezko by mi bylo zrobic scianke a tak to poprostu jest kształt wlotow starego tylko dziury wieksze:) chccialbym zrobic z niego rs ale naprawde ciezko by bylo to ogarnac a potrzebowalem to zrobic w miare szybko:)

Co do kierunkow to takie juz mialem jak kupilem autko:)

A kosztowała mnie ta przerobka tyle co na szpachcle elastyczna bo lakier mi zostal z malowania calego auta:) a reszte sam zrobilem:) Wujek mi tylko pomalował:)

Ciesze sie ze wam sie podoba:)

Opublikowano

no ładnie bravo za pomysł i realizację, wyszło super :decayed:

Opublikowano

a ja bym tutaj widzial jakies halo soczewkowe i moze dokladke od cupry, trzeba by porobic vt jak by to wygladalo no i siatka mogla by miec wieszke oczka:wink: ogolnie przyciaga uwage zderzak

Opublikowano

Ładnie to wyszło

Opublikowano

Mi też się podoba , plus ogólnie za to ze wkoncu jakiś mod homemade którego nie skrytykowalo pol forum jak to często ma miejsce a naprawdę się podoba:wink:

Opublikowano

Naprawdę fajnie Ci to wyszło kolego :hi:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiałem sie nad jakimis halo ale doszedlem do wniosku ze tak jak jest prezentuje sie ładnie i nie trzeba montowac halogenow:)

Moze za jakis czas zaczne cos kombinowac:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

sam malowales pozniej zderzaczek?

Opublikowano

dla mnie bomba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.