Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaciekawiliscie mnie...jak mam GTB17,sprzeglo 240mm,230 wtryski,11,map AWX,wolny wydech 2,5 i takie tam na 200ps w AFN-e,po zmianie walka cos by sie zmienilo...oplaca sie jeszcze isc w walek u mnie?

Opublikowano
  • Autor

oznaczenie jest wybite na walku miedzy krzywkami wiec okrecajac walek powinienes na nie trafic

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

zaciekawiliscie mnie...jak mam GTB17,sprzeglo 240mm,230 wtryski,11,map AWX,wolny wydech 2,5 i takie tam na 200ps w AFN-e,po zmianie walka cos by sie zmienilo...oplaca sie jeszcze isc w walek u mnie?

u Ciebie tym bardziej :decayed: im wieksza moc w silniku tym wiecej km da walek

Opublikowano

tak to wyglada

3359555241_3_zpse64598be.jpg

3359555241_1_zps686c0d14.jpg

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

Jutyro moze będe miał taki wałek:wink:

Opublikowano
  • Autor

ten ze zdjecia czy 38E ?

Opublikowano

38E, czekam na fotki, potrzebny mi na prędkości, bo jestem w trakcie szukania nowego słupka i chciałbym to za jednym razem ogarnąć:naughty:

Opublikowano
  • Autor

myslalem ze ten ze zdjecia bo to jakis zwykly walek :wink: ja tez szukam bo za 8 tys mam rozrzad i bym odrazu zmienil, a nie widziales gdzies drugiego 38E? :decayed:

Opublikowano

na zdjećiach to jest ten co trzeba, 038E masz wybite:wink:

Opublikowano
  • Autor

aa w oczy rzucilo mi sie 004 :wink: czyli jak jest 004 to jest walek 38E.. ale ze mnie d*pa :facepalm: moglem miec juz dwa :facepalm:

Opublikowano

pytanko po zmianie walka jechac na korekte?bo moze to bedzie next mod na grudzien

Opublikowano
pytanko po zmianie walka jechac na korekte?bo moze to bedzie next mod na grudzien

po samej zmienie powinno ci costam juzdojsć, ale wystrojenie to wisienka na torcie:naughty: ja jeśli uda mi sie kupić to na bank jade, zastanawiam sie tylko czy obecnie jak miałem pękniety blok wpływało to na moc silnika...

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

aa w oczy rzucilo mi sie 004 :wink: czyli jak jest 004 to jest walek 38E.. ale ze mnie d*pa :facepalm: moglem miec juz dwa :facepalm:

z tym to niewiem do końca czy ten 004 to napewno znak rozpoznawczy.. jeszcze mozna wstawic wałek 028E

Opublikowano
  • Autor

czyli 004 tez byly inne? 028E chyba nie daje tego efektu, tylko i wylacznie 38E

Opublikowano

na forum passata sa fotki w temacie o wałku, ale trzeba mieć konto by mieć wgląd:wink: jeśli dorwe ten prawidłowy wałek to zrobie fotorelacje dla potomnych:wink:

Opublikowano
  • Autor

kowi jakbym Ci podeslal zdjecia walka i zobaczyl bys czy to 38 czy nie.. bo tez jest 004 wybite ale 38 nie widze :facepalm:

Opublikowano

ja Ci nie rozpoznam tego, bo ja nie miałem tego w rekach jeszcze:kwasny: szukam tak jak Ty, tyle że mi potrzebny "na już" bo auto mam rozłożone

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam sie tez nad walkiem z aaz, wiem ze on poprawia wyzsze obroty, planuje turbine z awx a wiem ze ta ma problemy na wyzszych obrotach wiec troche by walek uzupelnial sie z turbina, jak myslisz?

Opublikowano
kowi jakbym Ci podeslal zdjecia walka i zobaczyl bys czy to 38 czy nie.. bo tez jest 004 wybite ale 38 nie widze :facepalm:

daj zdjecia 1 i 2 krzywki to ci powiem co to za walek

Opublikowano

Do seryjnego AFN warto montować taki wałek? Spalanie dużo skacze?

Opublikowano

mam wałek:kox: całkiem fartem trafiłem przy kupnie silnika, zaraz dla potomnych porbie szczególowe zdjecia gdyby ktos szukał i miał problem z roróżnieniem:wink:

Opublikowano

a do pd jaki jest od czego?

Opublikowano
a do pd jaki jest od czego?

2,0SDI z golfaV że to podobno, te od VP na 100% nie pasują

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

DSC08995_zps104d5826.jpg

DSC08996_zps95a2f97d.jpg

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.