Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)


booster70

Rekomendowane odpowiedzi

zaciekawiliscie mnie...jak mam GTB17,sprzeglo 240mm,230 wtryski,11,map AWX,wolny wydech 2,5 i takie tam na 200ps w AFN-e,po zmianie walka cos by sie zmienilo...oplaca sie jeszcze isc w walek u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznaczenie jest wybite na walku miedzy krzywkami wiec okrecajac walek powinienes na nie trafic

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

zaciekawiliscie mnie...jak mam GTB17,sprzeglo 240mm,230 wtryski,11,map AWX,wolny wydech 2,5 i takie tam na 200ps w AFN-e,po zmianie walka cos by sie zmienilo...oplaca sie jeszcze isc w walek u mnie?

u Ciebie tym bardziej :decayed: im wieksza moc w silniku tym wiecej km da walek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wyglada

3359555241_3_zpse64598be.jpg

3359555241_1_zps686c0d14.jpg

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

Jutyro moze będe miał taki wałek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38E, czekam na fotki, potrzebny mi na prędkości, bo jestem w trakcie szukania nowego słupka i chciałbym to za jednym razem ogarnąć:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze ten ze zdjecia bo to jakis zwykly walek :wink: ja tez szukam bo za 8 tys mam rozrzad i bym odrazu zmienil, a nie widziales gdzies drugiego 38E? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjećiach to jest ten co trzeba, 038E masz wybite:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa w oczy rzucilo mi sie 004 :wink: czyli jak jest 004 to jest walek 38E.. ale ze mnie d*pa :facepalm: moglem miec juz dwa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko po zmianie walka jechac na korekte?bo moze to bedzie next mod na grudzien

po samej zmienie powinno ci costam juzdojsć, ale wystrojenie to wisienka na torcie:naughty: ja jeśli uda mi sie kupić to na bank jade, zastanawiam sie tylko czy obecnie jak miałem pękniety blok wpływało to na moc silnika...

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

aa w oczy rzucilo mi sie 004 :wink: czyli jak jest 004 to jest walek 38E.. ale ze mnie d*pa :facepalm: moglem miec juz dwa :facepalm:

z tym to niewiem do końca czy ten 004 to napewno znak rozpoznawczy.. jeszcze mozna wstawic wałek 028E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum passata sa fotki w temacie o wałku, ale trzeba mieć konto by mieć wgląd:wink: jeśli dorwe ten prawidłowy wałek to zrobie fotorelacje dla potomnych:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi jakbym Ci podeslal zdjecia walka i zobaczyl bys czy to 38 czy nie.. bo tez jest 004 wybite ale 38 nie widze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci nie rozpoznam tego, bo ja nie miałem tego w rekach jeszcze:kwasny: szukam tak jak Ty, tyle że mi potrzebny "na już" bo auto mam rozłożone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie tez nad walkiem z aaz, wiem ze on poprawia wyzsze obroty, planuje turbine z awx a wiem ze ta ma problemy na wyzszych obrotach wiec troche by walek uzupelnial sie z turbina, jak myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi jakbym Ci podeslal zdjecia walka i zobaczyl bys czy to 38 czy nie.. bo tez jest 004 wybite ale 38 nie widze :facepalm:

daj zdjecia 1 i 2 krzywki to ci powiem co to za walek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wałek:kox: całkiem fartem trafiłem przy kupnie silnika, zaraz dla potomnych porbie szczególowe zdjecia gdyby ktos szukał i miał problem z roróżnieniem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do pd jaki jest od czego?

2,0SDI z golfaV że to podobno, te od VP na 100% nie pasują

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

DSC08995_zps104d5826.jpg

DSC08996_zps95a2f97d.jpg

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...