Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Pd od SDI guzik daje testowałem i wiem jak było. Spanky może potwierdzic.

Opublikowano

dzieki

Opublikowano
dzieki

nie bedzie kolejnego moda?:decayed:

juz bys chciał S4 po softach wciagac

Opublikowano

Piotrek z jakiego auta masz ten wałek?

Opublikowano

wałki siedzą w golfie4 1,9SDI(68km) ibizie, polo z silnikiem AQM

Ja wyrwałem z golfa:wink:

Opublikowano

Oo to będzie grubo:P chyba Piotrek się napalił po rozmowie ze mną:P

Opublikowano
Oo to będzie grubo:P chyba Piotrek się napalił po rozmowie ze mną:P

a zebyś wiedział:slina: jutro silnik wlatuje, chwile tak pojeżdze zobacze jak sie sprawuje, póxniej map sensor wiekszy i na korekte:naughty: jeszcze to gtb... by sie zdało wrzucić, zobaczymy jak bede prosperował funduszami do czasu korekty, noi najważniejsze jak nowy silnik będzie sie sprawował, bo przebieg alegrowy:whistling:

Opublikowano

Zaglądałeś pod pokrywe zaworów??

Opublikowano

Nie, jutro będe widział co jest, wałek wylatuje szklanki popychacze uszczelniacze, świece, uszczelki itp nowe maja być, silnik z automata wiec piłowany raczej nie był, ale jaki faktyczny nalot tego juz niewiem:wink:

Opublikowano

To zrób tak jak mówisz:) górę wyszykuj ewentualnie do pana juby_p odezwij sie to moze porting Tobie zrobi:P

Opublikowano
To zrób tak jak mówisz:) górę wyszykuj ewentualnie do pana juby_p odezwij sie to moze porting Tobie zrobi:P

tam to po co innego któregoś dnia przyjade:grin:

A jeszcze tak patrze na wykres golfa3, tam jest cos wspomniane o pompie paliwa elektrycznej, gdzie to sie montuje,to jest ta uniwersalna?

Opublikowano

Spytaj się krzycha gdzie dokładnie obsadził to;)

Opublikowano

Kowi87, czekam na relacje co i jak na wałku :D

niebawem zamierzam mocno dokoksowac moją małą i muszę wiedzieć czy warto bawić się jeszcze w wałek

p.s jak ktos ma 230 albo 11mm czy brd , gtb to chetnie odkupie, na PW

Opublikowano

W wałek warto się bawić:)

Opublikowano
W wałek warto się bawić:)

ale ori nie te zamienniki z alledrogo?

Opublikowano

tylko ori:wink:

Opublikowano

Szukac lepiej używki niż zamiennika. Miałem taki przypadek jak zamiennik pękł.

Opublikowano

booster odnosnie tego 004, to tym sie nie sugeruj, niestety ten numer jest na każdym wałku, u nas w TDI siedzi 28F 004:wink: wizualnie na pierwszy rzut oka nie widać róznic, tak wiec musisz dopytywać o ten konkretny 38E zapis:wink:

Opublikowano
booster odnosnie tego 004, to tym sie nie sugeruj, niestety ten numer jest na każdym wałku, u nas w TDI siedzi 28F 004:wink: wizualnie na pierwszy rzut oka nie widać róznic, tak wiec musisz dopytywać o ten konkretny 38E zapis:wink:

Nowy wałek rozrządu VW SDI tuning TDI 038E (3530351032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

w linku masz zdjecie po lewej jest sdi :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.