Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)


booster70

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ja w swoim avg mam 216 turbo awx wywalona recyrkulacje i kata + program ecuproject wrocław. Daje to wszystko 158KM.

Czy po włożeniu wałka o ktorym piszecie trzeba będzie soft korygować? Czy osiągi poprawią się w całym zakresie czy raczej w górnych zakresach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booster odnosnie tego 004, to tym sie nie sugeruj, niestety ten numer jest na każdym wałku, u nas w TDI siedzi 28F 004:wink: wizualnie na pierwszy rzut oka nie widać róznic, tak wiec musisz dopytywać o ten konkretny 38E zapis:wink:

Nowy wałek rozrządu VW SDI tuning TDI 038E (3530351032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

w linku masz zdjecie po lewej jest sdi :naughty:

ja juz sie pogubilem ten 038 powinien miec ostrzejsze/wyzsze krzywki tak?na zdjeciu ten po lewo zamiennik wyglada jak kupa tzn..krzywki sa bardziej plaskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booster odnosnie tego 004, to tym sie nie sugeruj, niestety ten numer jest na każdym wałku, u nas w TDI siedzi 28F 004:wink: wizualnie na pierwszy rzut oka nie widać róznic, tak wiec musisz dopytywać o ten konkretny 38E zapis:wink:

Nowy wałek rozrządu VW SDI tuning TDI 038E (3530351032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

w linku masz zdjecie po lewej jest sdi :naughty:

ja juz sie pogubilem ten 038 powinien miec ostrzejsze/wyzsze krzywki tak?na zdjeciu ten po lewo zamiennik wyglada jak kupa tzn..krzywki sa bardziej plaskie

TO NIE KUPA TYLKO WALEK Z SDI 38E AGP/AQM:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wałek już zamontowany, trzeba było lekko podciąć uszczelke jedną:wink: po weekendzie będe juz testował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, czekają jeszcze na jedna poduszke silnika, rozrząd juz założony, podcisnienia pomontowane, zostały pierdoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, czekaj musze obadać jak to wszystko chodzi:naughty: bo do strojenia musiałbym jeszcze kupić dolot od AVG(plastikowa rura i map 051C) i tam wpakowac by to zaadoptować P&P, co by na hybrydke zapodać jakieś 1,65:naughty: ale to zobaczymy jak auto odpali i czy nie bedzie jakis wycieków z tego silnika, bo uszczelki pod głowicą nie robiłem:whistling:

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 14:36 ----------

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/montaz-walka-38e-1-9-sdi-konsekwencje-317231/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...