Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z hamulcem podczas hamowania


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to jutro wezme się jeszcze raz za odpowietrzanie i dam znać jakie efekty bedą bo zima tuż tuż a to nagłe wzmocnienie hamowanie nie będziem miłe na śniegu.

---------- Post dopisany 08-11-2013 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 20:54 ----------

Hamulce odpowietrzone zero efektu ale przy odpowietrzaniu pompy sprawdziłem błędy i pokazał się błąd włącznika światła stop prędzej go nie było może tu jest przyczyna tłumaczyło by to przygasanie świateł przy puszczaniu hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawil sie kolejny prbolem, podczas trasy, jak tylko zacznie padac deszcz i nawiechnia zrobi sie mokra to podczas hamowania pedal jest gumowe i bardzo slabo hamuje jednoczesnie sciagajc na prawo jakby jedno kolo czy jedna strona hamowala, jak deszcz ustanie i nawiechnia bedzie sucha to tego problemu nie ma, i to jest powiazane z tym ABS-em, nie weim co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatła przygasaja bo załancza sie pompa abs-u i daje dość spore obciązenie dla alternatora, swoją drogą tez tak mam, chyba trzeba wyregulować czujniki przy kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem rozwiązany, przyczyna-czujnik ruszony/wysunięty. Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ESP, i za każdym razem jak auto jest nawet w małym ruchu, jak puszcze pedał to słychać taki glos jak uzbrajania sie ABS-u i również światła za każdym razem przygasają./

sprawdź pierścienie ABS czy nie są zabrudzone/uszkodzone i czujniki może się wysunął któryś, wtedy ABS może wariować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...