Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Qlimax b5 by Ramirez01


ramirez01

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy robi sobie tak jak mu się podoba. Mnie podoba się tak i tak pozostanie. Nie zależy mi na tym by podobało się gronie ludzi którzy cale wypłaty lądują w auto nie stać mnie na takie zabawy niestety wynajmując dom mając 2 małych dzieci i pracując samemu na rodzinę autko robię tak jak mnie stać. ma podobać się mnie i cieszyć moja osobę to mi wystarczy.

co do remizy to sobie calibre z parapetem można podstawiać albo e36 1.6 z ogromnym znaczkiem M-power

Szanuje wasze opinie ale nie sądziłem że aż taki pojazd tu dostane i wyładowanie swoich flustracji

spokojnie nie przejmuj sie ludzmi którzy chamsko pisza, kilka stylistycznych zmian i bedzie sie ładnie prezentowac, nie trzeba wkładac worka pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi sobie tak jak mu się podoba. Mnie podoba się tak i tak pozostanie. Nie zależy mi na tym by podobało się gronie ludzi którzy cale wypłaty lądują w auto nie stać mnie na takie zabawy niestety wynajmując dom mając 2 małych dzieci i pracując samemu na rodzinę autko robię tak jak mnie stać. ma podobać się mnie i cieszyć moja osobę to mi wystarczy.

co do remizy to sobie calibre z parapetem można podstawiać albo e36 1.6 z ogromnym znaczkiem M-power

Szanuje wasze opinie ale nie sądziłem że aż taki pojazd tu dostane i wyładowanie swoich flustracji

Kolego , masz fajny silnik pod maską + dobra felga (ori) i autko ładne . Po co jakieś cuda z tymi lampami , naklejkami , stanikami itp. ?

Ja też nie jestem zwolennikiem ładowania pieniędzy w coś z czego potem nie odzyskam.

A jak zrobisz ładnie na oryginał to z pewnością nie stracisz a kto wie czy nie zyskasz (ale to zależy jeszcze od przeszłości auta).

Tłuczone ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że masz gwint i felge 18" - najważniejsze juz masz :naughty: Ogarnij przód lampy :facepalm: i grill :facepalm: i będzie OK :naughty:. Bra skoro ci się podoba to niestety pewnie zostanie :whistling:

I pokaż fotki wnętrza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o teraz jestem mile zaskoczony nareszcie ktoś podszedł to sprawy z gracją a nie wiocha remiza itd :) dziękuje panowie pokazaliście klasę :)

lampy z ringami już w nim takie było jak go zakupiłem facet tez właśnie starszy niby ograniety audi wielbiciel po 35lat chłop dawał gwarancje ze lampy wymienił dla stylizacji a ori poszly na allegro co się z czasem okazało auto było tłuczone tylko tak dobrze zrobione ze widać nie było temu zamienniki z deepo co do grila hmm ten jest w czarnym macie tylko bez znaczka jakoś nie widzi mi się tu gril z znaczkiem nie wiem czemu chyba ze całkowicie malowany na czarno łącznie z oooo a co do lamp a jakie macie zdane na temat lamp tez z deepo tylko dayline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zakładaj Valeo albo Depo ale wzór ONLY ori a nie żadne gejlalny, lexusy :disgust: - wsadź tam hida 4300-5000K albo jak kasa ci pozwoli to BIX z DRL od Gwertego. Chcesz czarny front to ok, ale weź to zrób z grillem ze znaczkiem - najwyżej całość pomaluj na czarno.

To sa tylko dobre rady - zrobisz jak chcesz ale nie licz, że zdobędziesz sympatie takimi modami jak masz teraz...na tym forum liczy sie dobrze pojęta "klasyka"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 1 podstawowe pytanie to "BIX z DRL od Gwertego" bix to bixenon ok a reszta :P

co do grila z logo może się przekonam pomyśle o tym w tym miesiącu jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie foto podglądowe jak to wygląda i jaki koszt kompletu ??

a i jeszcze jedno dla was za pewne durne pytanie ale dla mnie ważne ja ma przed lifta czy ten gril po lifcie wchodzi bez problemu w miejsce starego czy trzeba coś kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill wchodzi bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

a tutaj masz jak kolega z forum ma zrobione drl w poliftowych valeo:

http://s20.postimg.org/7zaxp0kwd/DSC_1060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kombinować, grille są P&P.

Został mi chyba gdzieś przedliftowy grill, pomalowany na czarno . Mógłbym Ci go tanio sprzedać ale lepszym wyjściem będzie polift, nowszy to nowszy.

Jeśli chodzi o lampy to można chyba odłączyć ringi (chociaż, na zdjęciu nie widzę by świeciły). Soczewka jest, zmienić żarniki na przyzwoitą barwę i git.

Forum jest jakie jest, wiele osób zostało skrytykowanych na początku i albo znikali z forum albo się ogarniali. Myślę, że w Twoim przypadku będzie to drugie.

Tym bardziej, że aż takiej tragedii nie ma. 2 lub 3 rzeczy do zmiany z przodu i masz auto, które się wyróżnia ale w pozytywny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, zrozum, jezdzisz audi, to jest klasa auta, tutaj musi byc znaczek, bo teraz ludziom wydaje sie ze sie marki wstydzisz :wink:

Subtelne zmiany są OK, Ty przeprowadziłes za bardzo drastyczne. gleba i koła oczywiscie na plus, ale stanik to koniecznie do demontazu, zdejmij go sobie pod domem i zobacz o ile lepiej auto bedzie wygladać ;) Reszta git, serce fajne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, czarne auto i białe dodatki= wiocha, białe auto i czarne felgi jest ok.

Ciekawe rzeczy piszesz .

Pozdro

Kup sobie maść na ból d*py :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo właśnie tego obrazka znaleźć nie mogłem

:buahaha:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi sobie tak jak mu się podoba. Mnie podoba się tak i tak pozostanie. Nie zależy mi na tym by podobało się gronie ludzi którzy cale wypłaty lądują w auto nie stać mnie na takie zabawy niestety wynajmując dom mając 2 małych dzieci i pracując samemu na rodzinę autko robię tak jak mnie stać. ma podobać się mnie i cieszyć moja osobę to mi wystarczy.

co do remizy to sobie calibre z parapetem można podstawiać albo e36 1.6 z ogromnym znaczkiem M-power

Szanuje wasze opinie ale nie sądziłem że aż taki pojazd tu dostane i wyładowanie swoich flustracji

Można robić coś z autem nie wydając zbędnej kasy na pierdolamento w stylu sticker d*p czy paski ledowe z marketu, grill z allegro bez znaczka też kosztuje kilka zł a tymczasem lepszy efekt można uzyskać z fabrycznego.

I nie łam się, początki na tym forum często są "trudne" ale jak się nie poddasz to będzie już tylko lepiej :decayed:

Powiedz lepiej czy felga ze zdjęcia:

69508c9e50381b8dmed.jpg

to jest to samo koło co tutaj?

a59aa840ea4eb7d9med.jpg

Bo nie widzę po zdjęciach ale jeśli tak to z badziewia zrobiłeś na prawdę bardzo fajne koło które teraz przy glebie do czarnego auta pasuje wręcz wybornie :good:

comment_9chjsacmSlmCfnEFjyQSh5GCytROhMij.jpg

Jebłem z krzesła :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, czarne auto i białe dodatki= wiocha, białe auto i czarne felgi jest ok.

Ciekawe rzeczy piszesz .

Pozdro

Kup sobie maść na ból d*py :decayed:

Nie bede zasmiecal tematu i prowadzil z toba gierek slownych bo to nie ma sensu to co napisales wystarczy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...