Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szwagrowa promocja


bigos_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szwagier sprzedał auto, został mu zestaw CB z którym jeździł kilka lat chce mi go opchnąć za 600 zł

Z racji iż nie jestem znawcą tematu proszę o podpowiedź czy "brać" :decayed:

Zestaw to radio president johnson II z anteną też presidenta 145 długości.

Podłączyłem zestaw i jakoś nie zaskoczył mnie super jakością - ucinało w pół zdania rozmówcy więc podjechałem do speca żeby sprawdzić czy zestaw był zestrojony.

Gociu od progu przywitał mnie słowami "w srodku też ma pan taki szajs jak na dachu? ":shock3: na to ja że to ponoć dobre radia a gość w śmiech i nawet nie chciał mi go zestroić

Oczywiście zaproponował mi kupno zestwu od Niego, zaproponował Unidena 520XL i antenę sirio ML145 jako dużo lepszy zestaw od Szwagrowego i to wszystko w promocyjnej cenie 500 zł :decayed:

Co o tym wszystkim myślicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj że gościu zaproponował uniedna w sklepie?

powiem tyle, antena dobra używka chodzi po stówce, wiec johnson bylby wart 5 stow

że sie śmiał to dla mnie troche dziwne, źle nie jest, jakby to był jakiś sunker i intek czy maxon to bym poparł

johnson ma słaby głośnik, asc też w sumie do poprawy, wolałbym od niego johnego 3 którego moglbys dorwac nowego za tą kase i sądze że byłbyś zadowolony

ja używam takiego zestawu jak polecił sprzedawca, uniden +ml145 tyle że midlanda

to już taki zestaw gdzie polecają wszędzie, wiadomo dobrze działa :wink: zależy jakiej jakości byłby ten uniden którego Ci poleca, bo to różnie bywa z Chińską jakością :decayed: i jak używać chcesz radia na przykład mój tato ma teddiego i missouri i zadowolony jak cholera :decayed: a gdy jeździł z moim zestawem mówi że nie dla niego takie coś bo zanim dojedzie do miejsca o którym sie dowiedział to sytuacja sie zmienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie radio YOSAN TURBO - dla mnie rewelacja, dodatkowo ma czerwone podświetlenie jak w Audi, do tego antena np.Sirio Omega 27

Wydasz mniej niż 500zł za wszystko nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj że gościu zaproponował uniedna w sklepie?

Yhy:yes2:

Nawet podłączył pod moja antenę i pokazał że dużo mniej szumi i nie ucina jak to robi president na ASC

A co do jakości o którą pytasz to nie wiem jak to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny II ma asc do poprawy. Za 450zł masz nowego harrego III z bardzo dobrym asc. Ja swojego johnnego II sprzedałem za 250zł więc cena za radio szwagra z kosmosu. Co do unidena nikt ci go nie zaoferuje w sklepie legalnie bo nie ma homologacji. W ciężarówce używam unidena 520xl w audi prezydenta różnica w odbiorze eliminacji szumów itp na plus harrego. Uniden sieje w instalacji auta zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale co tu sie spinac Presidentem. Kup M-techa III i masz po sprawie trzeba tylko poprawic LOCAL/DX i jest miodzio. Filtr NB i ASQ dzialaja za***iście i jeszcze z tego radia mozna wydlubac modulacji ze majka ze wzmocnieniem nie potrzeba a o mocy nie wspomne w peek 22W. To tak po krotce co mozna z Legenda 3 wydlubac a radio kosztuje ok 250zl. Jest male sprytne, miesci sie pod kierownica a kolor mozna sobie przerobic w nim z tego bursztynu. Bede mial czas to nagram filmik jak to na mierniku chodzi i pod antena bazowa.

---------- Post dopisany at 02:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:59 ----------

Johnny II ma asc do poprawy. Za 450zł masz nowego harrego III z bardzo dobrym asc. Ja swojego johnnego II sprzedałem za 250zł więc cena za radio szwagra z kosmosu. Co do unidena nikt ci go nie zaoferuje w sklepie legalnie bo nie ma homologacji. W ciężarówce używam unidena 520xl w audi prezydenta różnica w odbiorze eliminacji szumów itp na plus harrego. Uniden sieje w instalacji auta zakłócenia.

Slaba masz instalacje antenowa to sieje po odbiornikach. U 520XL Sa dobre w porownaniu do szumofonu Harry 2 ASC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nic nie rezać :decayed: Lutowałeś tak u Siebie ?

Panowie ale co tu sie spinac Presidentem. Kup M-techa III i masz po sprawie trzeba tylko poprawic LOCAL/DX i jest miodzio. Filtr NB i ASQ dzialaja za***iście i jeszcze z tego radia mozna wydlubac modulacji ze majka ze wzmocnieniem nie potrzeba a o mocy nie wspomne w peek 22W. To tak po krotce co mozna z Legenda 3 wydlubac a radio kosztuje ok 250zl. Jest male sprytne, miesci sie pod kierownica a kolor mozna sobie przerobic w nim z tego bursztynu. Bede mial czas to nagram filmik jak to na mierniku chodzi i pod antena bazowa.

---------- Post dopisany at 02:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:59 ----------

Johnny II ma asc do poprawy. Za 450zł masz nowego harrego III z bardzo dobrym asc. Ja swojego johnnego II sprzedałem za 250zł więc cena za radio szwagra z kosmosu. Co do unidena nikt ci go nie zaoferuje w sklepie legalnie bo nie ma homologacji. W ciężarówce używam unidena 520xl w audi prezydenta różnica w odbiorze eliminacji szumów itp na plus harrego. Uniden sieje w instalacji auta zakłócenia.

Slaba masz instalacje antenowa to sieje po odbiornikach. U 520XL Sa dobre w porownaniu do szumofonu Harry 2 ASC

Jest sens takich przeróbek? Czy lepiej dołożyć i kupić coś co ma już te ulepszenia w standardzie? Jak tak to możecie polecic jakiś dobry zestaw ?

Osobiście chodzi mi po głowie ten Uniden 520XL bo jest nalutki w porównaniu do Presidenta na którego nigdzie miejsca nie mogę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-tech Legend III + ML 145 (Sirio, Midland) i w 100% bedziesz zadowolony i jest krótszy od U520XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...