Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Ale pasuje P&P

Opublikowano

napisz mi na maila od jakiego "nowego coupe" albo to skombinowales:P chyba sie domyslam

Opublikowano
  • Autor

Nie widzę co do mnie piszesz... :polew::polew::polew:

Opublikowano

juz napisalem ci:decayed:

Opublikowano
Nie widzę co do mnie piszesz... :polew::polew::polew:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

i tak sie dowiem ;d a torsen z Genesisa wyglada identycznie jak ten co wkleiłeś jakby co wiec tez bedzie pasił

---------- Post dopisany 20-02-2014 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 23:38 ----------

tomasz, myslis ze torsena generalnie mozna wsadzic zamiast roznicowki do wiekszosci aut? jest takie volvo T5 s70 u mnie na wsi, pewnie z 300 kunia ma i wlasciciel sie pyta czy da sie cos takiego zrobic z torsena od awdi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Na chwilę wyciągnę trupa z szafy.... :decayed:

Wpadł jeden Torsenik, jezeli jest ktoś chętny to zapraszam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zamierzam wrzucić torsena do siebie na przód i nie chce spalić się na starcie hmmmm do rzeczy chodzi mi o dobór łożysk bo według etki na torsena siada 41.2 x 73,4 x 19 oraz 45.2 x 77.8 x 19.5 a ja w skrzyni na roznicowce mam wymiary

46 x 75 x 18 oraz 50 x 80 x 20 i teraz jest dylemat czy to sie da upchać czy robić jakieś wizyty na tokarce jeżeli tak to na jaki wymiar:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Na przod trzeba dorabiac tuleje, łożyska sa wieksze.

Opublikowano

wszystko i na temat:wink:

Opublikowano
  • Autor

O niebo latwiej wrzucic na tył.

Opublikowano

hmmm tuleje należy wykonać do rozmiaru na ori łozyska a jak z długością wystarczy na same łożysko czy na całość torsena?

Opublikowano
  • Autor

Jak Ci pasuje

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hmmmm podjołem sie włożenia togo cudaka na przednią oś i poza zacna zabawa rozkręcania i składania skrzyni nic nie zyskałem juz nie gadajac o tym że to V6 :facepalm: ale do rzeczy torsena nie ma go jak wsadzić jest za duży po obwodzie około 1cm poza tym żeby go dalej przecisnąć to przeszkadza atak :whistling: tależ oryginalny z rożnicówki ma za mała średnice otworu żeby go nadziać na torsena a już o dziurach nie wspominam:doh: tak że dla tych co zakładali lub tak tylko twierdza że to zrobili to z przyjemnoscia moge wysłać swoja skrzynke żeby go tam wepchali :wink: .

Opublikowano
  • Autor

Dawaj skrzynie to Ci go wrzuce :grin:

Opublikowano

ingerujesz w skrzynie czy torsena zeby wysyłka mnie nie zjadła??

Opublikowano
  • Autor

przerabia sie torsena ale koszty sa wyzsze

nie mogłeś wrzucic tego na tył ?

Opublikowano

mam dyfer z blokada na tyle:decayed: a torseny 2 luzne na polce mi leżą i cza z nimi zrobić użytek :eusathink: masz jakieś linki albo materiały jak go odchudzić bo tulejki pod inne łozysko są nabite.

Opublikowano
  • Autor

Jakie tulejki ?

Opublikowano

tlulejki zaprasowane na torsena aby nabic inne łozysko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.