Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tam nie ma zadnych tulejek

Opublikowano

na ori gołego torsena siada łożysko 41 x 73 x 19 oraz 45 x 77 x 19

a ja w skrzyni mam wymiary pod inne łozyska

46 x 75 x 18 oraz 50 x 80 x 20 tak ze musiałem sie dostosowac do tych u siebie wiec po to te tulejki ale mniejsza o to jak przerobic tego cudaka?

Opublikowano
  • Autor

dalej nie rozumiem twojego problemu, dajesz nowe tuleje bo łozyska sa wieksze na przodzie niz na tyle

sprawa jest prosta :grin:

co dalej Cie gnebi Kolego ? jaki masz jeszcze problem ?

Opublikowano

powiedzmy ze problem z łożyskami mam juz ogarnięty:wink: ale jak go tam wepchać jak go odchudzić :eusathink:

Opublikowano

Może azot? Skurczy się i wejdzie lekko :)

Opublikowano
  • Autor

Ile Ci tam brakuje ????

Opublikowano
Ile Ci tam brakuje ????

dev znalazlem dyfer wiec pod koniec tyg.lub na poczatku nastepnego bedzie u ciebie

Opublikowano
  • Autor

Mialem juz do Ciebie dzwonic czy nie chcesz go odsprzedac :grin:

Opublikowano

hmmm dobry pomysł z tym azotem tylko co potem jak przestanie działać :whistling: ale na serio brakuje mi około 1cm (obwód) poza tym i tak nie wsadze na tego torsena talerza ktorego wyjołem z rożnicówki hmmm z mojego punktu widzenia wydaje mi sie że jest to nie możliwe do wsadzenia tak że raczej zdecyduję się nad pseudo szpere ( podkładki + spreżyny miedzy satelity)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj "obejrzałem" sobie golfa VII 2014 2.0GTI :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

zayebiscie jezdzi po zakretach, okazało sie że auto ma na kazdej przedniej półosi Haldexa :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

koleś mowi że jazda po łuku na mokrej nawierzchni to bajka, nie ma szans aby auto wypadlo z toru jazdy

Miazga !!!!!!!!

Opublikowano

od przyszlego tygodnia tomek zbiera zamowienia na przerobke torsena na podwojnego haldexa :whistling:

Opublikowano
  • Autor

RS4 B8 ma takie cus na tyle

S6 lub RS6 tez

honda Legend miała to juz 10 lat temu :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

gdyby nie to ze legend miala naped na przod (ta stara) to zamiast a4 pewnei jezdzilbym dzis hondą w coupe ;)

Opublikowano
  • Autor

ja od pewnego czasu bardzo mocno zastanawiam sie nad hondą lub acurą legend 3.5 V6 295kM SH-AWD Executive Plus :whistling:

Opublikowano

tez mi sie podoba, naped tez ma mega precyzyjny i skuteczny z tego co kiedys ogladalem filmiki, ale jest powolna jak na 300km ;)

Opublikowano
  • Autor

skrzynia biegów powoduje że jest troche ospała, ale miazdzy wyposazeniem, za 50000zł masz auto z wypasem gdzie w bejcy czy audi musisz dac 100000, do tego elpidzi i wiooooooo :grin:

4th_Legendkoukirear.jpg

Samochód wyposażono m.in. w:

  • SH-AWD: napęd na 4 koła inteligentnie rozdzielający napęd nie tylko między osie, ale również między poszczególne koła. Na zakręcie większa moc przekazywana jest na zewnętrzne koło niż na wewnętrzne, co w znaczący sposób poprawia właściwości jezdne, zwłaszcza przy dynamicznym pokonywaniu zakrętów :kox:
  • ANC - system wyciszania wnętrza analizuje hałas we wnętrzu rejestrowany za pomocą mikrofonów umieszczonych w suficie i kompensuje go dźwiękiem w przeciwnej fazie z głośników
  • ACC - adaptacyjny tempomat
  • ASR - system antypoślizgowy
  • CMBS - system ograniczający skutki kolizji (w wersjach po liftingu)
  • EBD - system rozdzielający siłę hamowania
  • LKAS - system utrzymywania na pasie ruchu
  • VBA - system wspomagania nagłego hamowania :naughty:
  • dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
  • aktywne zagłówki przednie
  • nawigację
  • skórzaną tapicerkę
  • elektrycznie regulowane fotele w 8 płaszczyznach, szyby, szyberdach, kolumna kierownicy, lusterka
  • elektrycznie składane zagłówki tylnych siedzeń
  • boczne oraz tylna roleta przeciwsłoneczna
  • czujnik deszczu i zmierzchu
  • skrętne reflektory Bi-ksenonowe
  • system audio firmy BOSE :wink:
  • kamera cofania
  • 5 gwiazdek NCAP :shock3:

Opublikowano

to się wie że tak jest

a takiego legenda za 40tys można meć na full wypasie z pL salonu ze znana historią

Opublikowano
  • Autor

Niech mi ktoś powie co sie dzieje z tylnymi dyframi w B7 ????

Gosc któremu mam wrzucic Torsena do tylnego dyfra przysłał mi juz trzeci ktory okazał się kompletnym złomem.

Pierwszy był w srodku cały fioletowy i kilka kropel spalonego oleju a zębatki były wyskrobane. :facepalm:

W drugim atak w ogóle nie ruszał sie i była w nim woda :shock3: i trochę oliwy.

W trzecim brak oleju i na pewno nikt go nie spuszczal, przekładnia zarżnieta :kwasny:

Wniosek jest taki ze trzeba sprawdzać stan oleju bo moze okazać się ze juz go tam prawie nie ma....

Opublikowano

No nie gadaj:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

W piątek przyszła a wczoraj ją rozebrałem, złom :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.