Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co ktoś kupił na forum? będzie kolejny torsen tylny na forum :eusathink::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dwa poszły na forum passata jeden u nas do Q

Opublikowano

Bo właśnie się zastanawiam czy pakować torsena na przód czy dorobić quattro.

Opublikowano
  • Autor

Nie porównuj oski z Torsenem do Q.

Przepasc, lepiej pakowac caly napęd.

A Torsena przy okazji... :decayed:

Bo nie bedziesz miec EDSu

Opublikowano

Na jedno i drugie nie będzie mnie stać:kwasny: Czyli trzeba dozbierać na quattro:naughty: esp nie wystarczy?

Opublikowano
  • Autor

EDS to nie ESP.

Latem nie robi różnicy ale zimą bedzie.

Opublikowano
to co ktoś kupił na forum? będzie kolejny torsen tylny na forum :eusathink::naughty:

wpadnie do mnie :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie chciałem pisac kto go bierze, ale fakt, zabiera go Krzychu. Jutro wszystkie rozbieram w mak, czekam na dyfry i zaczynam montaż. :wink:

Opublikowano
to co ktoś kupił na forum? będzie kolejny torsen tylny na forum :eusathink::naughty:

wpadnie do mnie :grin::grin::grin:

:kox:

i tak mam miano pierwszego dyszla z torsenem w polszy:polew:

Opublikowano
  • Autor

Jest jeszcze jeden wolny do montażu.

Opublikowano
troche info jest ale wraz brakuje aut chocby passata b5

mazdy mx-5 tez nie ma, peugeota 405 4x4 tez

nie wiem tez czy w lexusie is 200 sport i beemkach niektorych to byl akurat torsen czy innego typu lsd

Lexus podobno miał torsena T2, w żadnej BMW nie było szpery helikalnej tylko sprzęgło wielopłytkowe

Opublikowano
  • Autor

Brakuje tam V8-ki

Opublikowano
to co ktoś kupił na forum? będzie kolejny torsen tylny na forum :eusathink::naughty:

wpadnie do mnie :grin::grin::grin:

:kox:

i tak mam miano pierwszego dyszla z torsenem w polszy:polew:

no ale u mnie montaz dopiero na kwietnia o ile pojade do pl,jak nie to dopiero w lipcu jak bede w pl........wtedy dyfer,walek i korekta programu

Opublikowano
Brakuje tam V8-ki

Też :decayed: i Coupe jeszcze, RS-ów itp itd A z poza CCCO Evo 10 jeszcze z przodu ma torsena.

Opublikowano

coupety? rsy? cos za bogato chyba

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

a... nie zajarzyłem ;] q7mki touaregi itp itd itd itd itd itd

Opublikowano

A słuchajcie mam pytanie o dyfer z a4 b5 1.9tdiQ a 2.5tdiQ jest taki sam czy różni sie > ? wał napewno jest w 2.5 krótszy gdyż skrzynia biegów jest dłuższa a dyfer :eusathink:

Opublikowano

ma inne przelozenie

Opublikowano

Byłem dziś na szrocie i jest v8 3.6Q pytałem za ile torsen do oddania odpowiedz mnie zdziwiła 150zł więc bez wahania nabyłem :) lecz w planach mam szczep skrzyni na DQT i dlatego pytanie czy wkładać go w dyfer od 1.9 czy od 2.5 więc chyba sprawa jasna :) poszukuje teraz audi a4 b5 2.5tdi Quattro za tani pieniądz :D Oj będzie zabawy na letnie długiee... popołudnia :D

Opublikowano

jesli robisz swapa to pakuj go do dyfra od 2.5tdi

Opublikowano

wały w B5 rozróznia tylko skrzynia biegów na 3 rodzaje 5b, 6b i automat, silnik nie ma nic do gadania, jaq jezdze z wałem od 2,8 obecnie:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.